Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Gimnastyka trendami
więcej
Żłobki znów na tapecie
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 02.04.2015

Ryby 20.02-20.03

To korzystny dzień dla realizacji Twoich zamierzeń i planów. Osoby, z którymi się zetkniesz, będą wyjątkowo sympatyczne. Dzięki ich wpływom, możesz liczyć na większe dochody lub gratyfikacje. Kontakty z rodziną wyraźnie się ocieplą. Wasze wzajemne relacje ulegną znacznej poprawie. Sprawy uczuciowe będą miały korzystny przebieg.

\\ codzienny 02.04.2015

Wodnik 21.01-19.02

Gwiazdy nadal Ci sprzyjają. Słońce, Merkury i Uran dostarczą Ci energii, dzięki której odzyskasz dobre samopoczucie i chęci do działania. Należy jednak liczyć się z tym, że nie wszystkie Twoje plany uda się sfinalizować. Splot nieprzewidzianych wydarzeń przyniesie z sobą nieoczekiwane problemy. Wykorzystaj swoje talenty i umiejętności.

\\ codzienny 02.04.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Pierwsza część dnia może być dość niespokojna. Z każdą godziną jednak sytuacja zacznie się klarować. Współpracownicy staną się bardziej wyrozumiali i chętni do pomocy. Osoba, którą raczej trudno Ci nazwać swoim przyjacielem, dostarczy Ci bardzo cennych informacji. Skorzystaj z nich. Uważaj, bo Twoje zarobki mogą stać się źródłem konfliktów z kolegami.

\\ codzienny 02.04.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzisiaj nie masz większych powodów, aby narzekać na brak energii. Jedynym kłopotem może być to, jak najlepiej ją wykorzystać. W sprawach partnerskich potrzebna wyrozumiałość i cierpliwość we wzajemnych stosunkach. Problemy związane z życiem osobistym mogą mieć wpływ na pracę zawodową. Wolne popołudnie spędź z ukochaną osobą. Nie podejmuj się dodatkowych obowiązków.

\\ codzienny 02.04.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiaj Twoje decyzje muszą być podejmowane z wyjątkową ostrożnością. Także angażowanie się w zbyt wiele spraw jednocześnie może być przyczyną kłopotów. Jeśli uda Ci się porozumieć ze współpracownikami, to szybko je pokonasz. Wolne popołudnie poświęć wyłącznie sprawom prywatnym. Podróże we dwoje gwarantują wiele radości.

\\ codzienny 02.04.2015

Waga 23.09-23.10

To dzień wyjątkowo dużych możliwości i aktywnego działania. Możesz z powodzeniem zająć się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami. W sytuacjach trudnych koledzy zaoferują Ci swoją pomoc i wsparcie. Rezultaty Waszych wspólnych wysiłków będą takie, jakich się spodziewasz. Daj partnerowi więcej wolności. Czas sprzyja rozwijaniu potencjału twórczego.

\\ codzienny 02.04.2015

Panna 24.08-22.09

Księżyc nadal przebywa w Twoim znaku, co zapowiada dobry i miły dzień. Będziesz cieszył się ogólną sympatią i bardzo łatwo będziesz też wzbudzał w sobie sympatię dla innych. Jeśli jeszcze jesteś samotną Panną, to gwiazdy obiecują Ci dzisiaj wyjątkowe szczęście w miłości. Być może Twoje serce dokona konkretnego wyboru.

\\ codzienny 02.04.2015

Lew 23.07-23.08

Przed Tobą w miarę miły i spokojny dzień. Staraj się tylko niczym go nie zepsuć. Zachowaj zdwojoną czujność i opanowanie, aby nie dać się niepotrzebnie sprowokować. Dzisiaj nawet mało znaczące problemy mogą stać się powodem poważnych nieporozumień. Unikaj konfliktów z powodu drobiazgów. Czas nie sprzyja romansom. Użyj taktu i dyplomacji. Skorzystaj z okazji, aby odpocząć.

\\ codzienny 02.04.2015

Rak 22.06-22.07

Dzisiaj nadarzy się mnóstwo okazji do nawiązania ciekawych znajomości, zawdzięczać je będziesz Księżycowi w sekstylu do Twojego znaku. Niektóre z nich z czasem przerodzą się w gorące uczucie. Na razie jednak nastaw się bardziej na przyjaźń niż na związek. W pracy nie będzie to dzień ważny.

\\ codzienny 02.04.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj zarówno w domu jak i w pracy grożą konflikty i napięcia, to wina nieharmonijnego aspektu Księżyca do Twojego znaku. W takiej atmosferze trudno nawiązać dobre porozumienie z otoczeniem. W pracy staraj się nie podejmować żadnych ważnych decyzji. Jest nadzieja, że sprawy związane z odległymi miejscami ułożą się pomyślnie. Staraj się wyglądać atrakcyjnie. Musisz wiedzieć, czego chcesz.

\\ codzienny 02.04.2015

Byk 21.04-20.05

Wysiłki włożone w dom mogą się dzisiaj okazać bardzo pożyteczne. To bardzo odpowiedni dzień dla zacieśniania kontaktów rodzinnych. Dzięki dobrym relacjom z otoczeniem wiele Twoich pragnień i planów ma szansę się spełnić. W razie potrzeby bliskie osoby na pewno udzielą Ci poparcia. Zwiększy się chęć przeżywania uniesień miłosnych. Nie odrzucaj żadnej propozycji pomocy.

\\ codzienny 02.04.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiaj będziesz energiczny i kreatywny w swoich działaniach. Z łatwością przekonasz innych do swoich pomysłów. Być może nawet niektóre przedsięwzięcia zaowocują premią. Wszystkie Twoje plany i sprawy są na dobrej drodze. Unikaj jednak wszelkiego niepotrzebnego ryzyka. Ukochana osoba nie poskąpi Ci komplementów. Korzystaj z dobrych rad specjalistów.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco