Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 01.08.2015

Ryby 20.02-20.03

Niezbyt korzystna aura dnia. Dopadną Cię różne przesilenia i zwątpienia. Nie będziesz w stanie dłużej skupić się na czymkolwiek ani jasno myśleć. Najlepiej więc będzie, jeśli wolną sobotę poświęcisz na odpoczynek. Nowa miłość może się okazać fałszywym złudzeniem. Potrzeba Ci więcej urozmaicenia w kontaktach towarzyskich, niż tylko te zawodowe. Otaczaj się ludźmi szczególnie życzliwymi.

\\ codzienny 01.08.2015

Wodnik 21.01-19.02

Jeśli planujesz weekend spędzić poza domem, to dobrze się przygotuj do podróży. Licz się z tym, że pewne sprawy mogą Ci się wymknąć spod kontroli. Działania zbyt impulsywne i nieprzemyślane do niczego dobrego nie prowadzą. Czas spędzony w gronie rodzinnym dostarczy Ci wiele przyjemności. Spokojna rozmowa może okazać się skutecznym antidotum.

\\ codzienny 01.08.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzisiaj odetchniesz trochę od zawodowych problemów i obowiązków. Spotkanie z ukochaną osobą dostarczy Ci wiele radości, zrekompensuje niepowodzenia i kłopoty minionego tygodnia. Samotnym Koziorożcom nadarzy się okazja do nawiązania ciekawych znajomości. Wieczór będzie przyjemny. Nie zabraknie tematów do rozmów. W wolnych chwilach zajmij się swoim rozwojem umysłowym.

\\ codzienny 01.08.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzisiaj postaraj się więcej czasu poświęcić sobie i swoim sprawom. Rodzina także dopomina się Twojej uwagi. Nie czekaj aż Twoja nadgorliwość i pracowitość staną się kością niezgody w Twoim związku. Koniecznie zainteresuj się bliżej sprawami swoich najbliższych. Wyjdź na spotkanie miłości, jakiś tajemniczy wielbiciel może o sobie dać znać. Dzisiaj wszystko może być iskrą zapalną.

\\ codzienny 01.08.2015

Skorpion 24.10-22.11

Sprawy uczuciowo-sercowe znajdą się dzisiaj na pierwszym miejscu. Wzajemne kontakty z ukochaną osobą a także z rodziną mają szansę poprawić się. W rozmowach z nimi musisz jednak wykazać dużo dyplomacji. Niektórzy Twoi bliscy dzisiaj wydają się być nadmiernie wrażliwi. W uczuciach możesz liczyć na wzajemność.

\\ codzienny 01.08.2015

Waga 23.09-23.10

To może być dla Ciebie bardzo trudny dzień pod każdym względem. Panuj więc nad sobą i unikaj stresowych sytuacji. Zbyt nerwowe działania mogą Ci szkodzić. Będziesz musiał włożyć sporo wysiłku, aby urealnić niektóre swoje plany. Odpoczynek i relaks są Ci teraz bardzo potrzebne. Nie prowokuj kłótni. Schodź z drogi wszystkim, którzy Cię denerwują.

\\ codzienny 01.08.2015

Panna 24.08-22.09

Dzisiaj zrób wszystko, aby się wyciszyć i zregenerować swoje siły. Całą uwagę skoncentruj raczej na robieniu planów niż na konkretnych działaniach. W miłości popracuj nad pogłębieniem uczuć i osiągnięciem pełnego zrozumienia. Odpoczynek na łonie rodziny przyniesie odprężenie. Dbaj o harmonię w Twoim związku. Wieczorem zapowiada się udane przyjęcie towarzyskie.

\\ codzienny 01.08.2015

Lew 23.07-23.08

Godziny dopołudniowe w miarę spokojne i miłe. Odsuń od siebie wszelkie problemy, zwłaszcza związane z pracą. To odpowiedni moment, aby przeanalizować i naprawić błędy popełnione ostatnio. Zajmij się rodziną. Druga część dnia zapowiada nieporozumienia i konflikty w domu. Ujawnią się jakieś Twoje grzeszki. Uważaj na wszystko, co robisz.

\\ codzienny 01.08.2015

Rak 22.06-22.07

Kosmos dzisiaj nie jest Ci zbyt przychylny. Działaj więc rozważnie i dobrze rozłóż swoje siły. Unikaj ryzyka i podejmowania trudnych decyzji. W miłości kieruj się bardziej rozumem niż emocjami. Nadmierne wymagania wobec partnera zdecydowanie mogą budzić jego sprzeciw. Nie jest to najlepsza pora na uczuciowe deklaracje. Możliwy przypływ gotówki, może warto spróbować szczęścia w grach liczbowych.

\\ codzienny 01.08.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj Twoja równowaga psychiczna zostanie zachwiana. To ostrzeżenie, że powinieneś wreszcie poważnie zająć się swoim zdrowiem. Zbyt wiele obowiązków w ostatnim czasie mocno nadwyrężyło Twój organizm. Warto więc teraz wyluzować. Zadbać o swoje zdrowie i odpocząć w spokoju. Zdobądź się na drobne ustępstwa. Nie szukaj żadnych nowych wrażeń. Rozluźnij się.

\\ codzienny 01.08.2015

Byk 21.04-20.05

Na dzisiaj nie planuj żadnych ważnych spraw. Twoje działania mogą być chaotyczne i nieprzemyślane. Unikaj wszystkiego, co wiąże się z ryzykiem. Twoja życiowa energia prawdopodobnie skieruje się w niepożądaną stronę. Sprawy osobiste doczekają się pomyślnego rozwiązania. Dobry okres dla romansów.

\\ codzienny 01.08.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiejsze wibracje sprzyjają nie tylko towarzyskim imprezom. Możesz także liczyć na powodzenie w handlu i interesach. Jeśli więc nadarzy Ci się jakaś dobra okazja do zarobku, to szybko z niej skorzystaj. Jeśli nie masz ochoty zmarnować sobie dnia pracą, to wyślij toto lotka. Możesz wygrać. Jak najszybciej wyjaśnij rodzinne nieporozumienia.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny