Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 27.08.2015

Ryby 20.02-20.03

Dzień nie należy do najlepszych. Mimo wysiłków, pewne sprawy nie ułożą się po Twojej myśli. Stosunki z bliskimi staną się drażliwe i napięte. Działania nieprzemyślane i niecierpliwe mogą tylko pogłębić konflikt. Aby uniknąć totalnej awantury, musisz zdobyć się na wyrozumiałość wobec innych. W miłości gwiazdy wróżą Ci szczęście. Uporządkuj swoje sprawy osobiste.

\\ codzienny 27.08.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj będziesz błyskotliwy i ciekawy świata. Niestety ogromne zmęczenie po całym tygodniu pracy zmusi Cię do pozostania w łóżku. Większej ekstrawagancji niż rozwalanie się w pościeli na razie nie przewiduję. Jeśli masz jakiś romansik na boku, to uważaj, bo nie da się go długo ukrywać. Masz szansę na niezwykłą znajomość.

\\ codzienny 27.08.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Od rana weź się ostro do pracy. W tym czasie Gwiazdy obdarzą Cię zwiększoną koncentrację i spokojem. Masz duże szanse na poprawę sytuacji materialnej. Oczywiście, jeśli tylko uda Ci się zjednać do współpracy aktywnego pomocnika. Wieczorem koniecznie wyjdź na długi romantyczny spacer. Twoje stosunki z życiowym partnerem poprawią się. W trudnych sytuacjach zawierz intuicji.

\\ codzienny 27.08.2015

Strzelec 23.11-21.12

Otrzymasz dzisiaj silne wsparcie planet. Oznacza to możliwość wkroczenia na drogę osiągnięć i sukcesów, jeżeli odpowiednio wykorzystasz wojownicze nastawienie, połączone z ostrożnym krytycznym myśleniem. Możesz liczyć na powodzenie w sprawach finansowych. Dzisiejszy układ planet zapewni Ci dobry kontakt z bliskimi, a także otwartość na nowo poznane osoby.

\\ codzienny 27.08.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiaj na pierwszym miejscu postaw rodzinę, która bardzo liczy na Twoje zaangażowanie w sprawy domu. Wszyscy liczą na Twoją obecność, pomysły, a także pomoc w rozwiązywaniu pewnej bardzo istotnej sprawy. To dobry czas, aby zaplanować remont mieszkania, czy budowę domu. W pracy możliwe niespodzianki. Możesz się spotkać z niekonwencjonalnym działanie, które wpłynie na Ciebie irytująco.

\\ codzienny 27.08.2015

Waga 23.09-23.10

Energicznie zabierzesz się do załatwiania spraw. W pracy możesz jednak mieć wrażenie, że sam się o wszystko troszczysz. Poszukaj pomocników! Dzisiejszy dzień sprzyja odważnym decyzjom. Uważaj, z kim zaczynasz rozmowę - flirt może się przerodzić w poważny związek. Dzisiaj możesz zdecydować się na większe wydatki.

\\ codzienny 27.08.2015

Panna 24.08-22.09

Sprawy, które Cię ostatnio niepokoiły zaczynają się wyjaśniać. Dzień sprzyja nowym wyzwaniom. Poczujesz się silniejszy. Nieprzyjemnie Cię zaskoczą plotki, które możesz usłyszeć pod wieczór. Wenus, która przebywa w sekstylu do Twojego znaku zapewni Ci moc miłosnych atrakcji.

\\ codzienny 27.08.2015

Lew 23.07-23.08

Pierwsza część dnia zapowiada się spokojnie. W tym czasie postaraj się rozwiązać wszystkie powierzone Ci zadania. Nowych raczej się nie podejmuj, chociaż mogą nęcić wysokimi zyskami. Popołudnie może być bardziej nerwowe. Wypij więc herbatkę z melisy i zaszyj się w jakimś spokojnym kącie. Być może zdecydujesz się na zmianę życiowych planów. Wolny czas poświęć tylko dla siebie.

\\ codzienny 27.08.2015

Rak 22.06-22.07

Dzisiaj będziesz miał wielką ochotę trochę poleniuchować. Projektowi, nad którym pracujesz, trzeba poświęcić jednak jeszcze wiele uwagi i czasu. Warto więc przysiąść fałdów, bo jest nadzieja, że niedługo Twoje problemy finansowe się skończą. Wiem, że to trudne, kiedy Księżyc z Jowiszem w Trygonie do Twojego znaku namawiają Cię do leniuchowania. Dobry dzień na odnowienie starych przyjaźni. Miłe relacje z otoczeniem.

\\ codzienny 27.08.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Życie to nieustające przypływy i odpływy. Jeżeli doszedłeś niedawno do wniosku, że wasze wzajemne zainteresowanie wygasło, lepiej rozstać się i zachować dobre wspomnienia. Karta się odwróci i nie pozostaniesz długo samotny. Dzisiejsza opozycja Marsa do Jowisza zaowocować może szansą na zmianę pracy, może przyjdzie nowy szef, który doceni to, czego poprzedni nie dostrzegał?

\\ codzienny 27.08.2015

Byk 21.04-20.05

Dzisiaj będziesz chętniej przebywać wśród ludzi, będziesz nastawiony przyjacielsko i ugodowo. Obudzi się w Tobie przyjacielska i tolerancyjna natura oraz pociąg do piękna. Jest to zatem doskonały czas do wszelkiego rodzaju prac artystycznych, ponieważ jesteś pod wpływem piękna Wenus i intelektu znaku powietrznego, jakim jest Waga. Jest to korzystny czas do mediacji między zwaśnionymi stronami.

\\ codzienny 27.08.2015

Baran 21.03-20.04

Planetarna aura może spowodować poczucie "dołka psychicznego", kiedy zaczynasz wątpić we własne możliwości i w to, co robisz lub wymusi na Tobie chwilę refleksji, abyś się zastanowił nad celem w Swoim życiu, dokąd zmierzamy i co chcemy osiągnąć. Warto dzisiaj być powściągliwym w jedzeniu. Tyjesz teraz z powietrza, zalecana lekko strawna dieta.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny