Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 30.08.2015

Ryby 20.02-20.03

Niedzielę poświęć zajęciom domowym. Porządki w mieszkaniu czy prace na działce będą postępowały szybko a ich efekty będą zadowalające. Przy okazji odkryjesz w sobie artystyczne zdolności. Wykażesz się dobrym gustem i smakiem. Przyjemność sprawią Ci zakupy. Warto się więc na nie wybrać. Drobne grzeszki ujdą Ci na sucho. Nie będziesz narzekać na brak zajęć.

\\ codzienny 30.08.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj nie będziesz mieć większych powodów do narzekań. Zwłaszcza na brak energii. Dozuj ją jednak z wyczuciem i uważaj, aby jej nadmiar nie stał się powodem do stresu. W domu ani w towarzystwie nie popisuj się za bardzo swoją elokwencją. Nie zadręczaj nikogo swoimi uwagami. Bądź bardziej wyluzowany. Nie ufaj obcym. Korzystaj z każdej okazji do zabawy.

\\ codzienny 30.08.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzisiaj nie opuści Cię dobry nastrój. Jeśli jesteś w stałym związku, to chwile spędzone sam na sam z partnerem przypomną wam atmosferę z pierwszych randek. Gwiazdy zrobią z Ciebie duszę towarzystwa, porzuć domatorskie nastroje i ruszaj w tany. Od nadmiaru wrażeni może zabraknąć Ci tchu. Wenus jest po Twojej stronie. Idź drogą kompromisów.

\\ codzienny 30.08.2015

Strzelec 23.11-21.12

Zdecydowanie lepiej byłoby, żebyś ten dzień spędził w pracy niż w domu. Z oczywistych względów jest to jednak raczej trudne do zrealizowania. Zajmij się więc porządkami we własnym pokoju. Przyjemność sprawi Ci też majsterkowanie i robótki ręczne. Zdecydowanie odradzam spotkania rodzinne. Nie będziesz łatwy we współżyciu. Twoje niekorzystne cechy uwydatnią się.

\\ codzienny 30.08.2015

Skorpion 24.10-22.11

Do codziennej diety należy wprowadzić więcej artykułów pochodzenia morskiego, powinieneś natomiast unikać wszelkich potraw konserwowanych chemicznie i eliminować używki. Nie zwracaj tak ostentacyjnie uwagi wrogów, którzy próbują wykorzystać Twoje słabości. Niekorzystny wpływ planet sugeruje wiele pomówień i plotek na Twój temat. Pewnej sprawy nie da się dłużej ukrywać.

\\ codzienny 30.08.2015

Waga 23.09-23.10

Odczujesz wyraźny przypływ energii życiowej. Twoja chęć zwrócenia na siebie uwagi może być solą w oku przełożonych. Jednak wyjątkowa sprawność w działaniu może doprowadzić do wyróżnienia i pochwał. Finanse będą się znajdowały w centrum Twojej uwagi. Wszystko, co zaplanujesz ma duże szanse powodzenia, a Ty wykażesz się dużą cierpliwością.

\\ codzienny 30.08.2015

Panna 24.08-22.09

Przypomnij sobie o dawnych znajomych i starych miłościach. Teraz wszystko może się zdarzyć. Nie komentuj publicznie cudzych uczuć. Ktoś może poczuć się urażony lub nawet zacznie Ci szkodzić z ukrycia. Zabierz się do zaległych spraw służbowych. Być może już niebawem przyniosą one nieoczekiwane korzyści. Nie żałuj czasu na sport i odpoczynek.

\\ codzienny 30.08.2015

Lew 23.07-23.08

Dzień bardzo miły. Twoje uczucia i emocje będą pozytywne. Za sprawą Wenus w Trygonie do Twojego znaku będą najczęściej skupione na problemach innych osób. W dyskusjach na drażliwe tematy uda Ci się przeforsować swoje racje. To sprawi, że zyskasz szacunek w oczach nawet dotychczasowych przeciwników. Twój urok osobisty będzie wielkim atutem. Szczęście masz w zasięgu ręki. Staraj się doprowadzić do końca to, co zacząłeś.

\\ codzienny 30.08.2015

Rak 22.06-22.07

Twoje plany na dziś napotkają na zdecydowany sprzeciw rodziny. Już z samego rana może dojść do przykrej wymiany zdań. W takiej sytuacji masz dwa wyjścia. Albo zmusić bliskich do podporządkowania się Twoim wymaganiom, albo się poddać. Przemyśl dokładnie decyzję, którą podejmiesz. Włącz czujniki bezpieczeństwa. Możesz mieć trudności z emocjami. Postaraj się być tolerancyjnym i cierpliwym.

\\ codzienny 30.08.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Jeśli masz za sobą sercowe rozczarowania, to pamiętaj, że czas to najlepszy lekarz. Ani się obejrzysz, a rana w sercu się zagoi. Za sprawą Wenus w trygonie do Twojego znaku będziesz mieć duże powodzenie, a szykujący się romans może okazać się na tyle trwały, by wiązać z nim nadzieje na przyszłość. W pracy szansa na sukces. Otrzymasz uderzeniową dawkę energii i siły przebicia. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Szef na pewno to doceni.

\\ codzienny 30.08.2015

Byk 21.04-20.05

Dzisiaj w Twoje życie może wkraść się chaos, i to zarówno osobiste jak i zawodowe. Ty jednak nie stracisz głowy i używają wszystkich swoich wrodzonych i nabytych zdolności, postarasz się stawić czoła wszystkim przeciwnościom, jakie pojawią się na Twojej drodze. Planety są Twoim sprzymierzeńcem w walce z trudnościami. Tak więc głowa do góry i pokaż, na co Cię stać.

\\ codzienny 30.08.2015

Baran 21.03-20.04

Będziesz miał dziś ułatwienia w życiu codziennym za sprawą korzystnych aspektów planet do Twojego znaku, dobre okazje, przyjazne stosunki z innymi. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie otoczenia. To także dobry dzień na podpisywanie umowy, przeprowadzanie trudnych rozmów i podejmowanie ważnych decyzji.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny