Najnowsze w serwisie

Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 02.09.2015

Ryby 20.02-20.03

Twoje samopoczucie nie będzie dziś najlepsze. Wszelkie bardziej uciążliwe sprawy odłóż lepiej na inny czas - to wpływ Księżyca. Nadmiar obowiązków może być przyczyną zdenerwowania i niepotrzebnych konfliktów z otoczeniem. Zdecydowanie zrezygnuj z fizycznego wysiłku i podejmowania trudnych decyzji.

\\ codzienny 02.09.2015

Wodnik 21.01-19.02

Twoje samopoczucie nie będzie dziś najlepsze. Gwiazdy poskąpią Ci dobrej energii, co może niekorzystnie wpływać na samopoczucie. Konflikty i nieporozumienia będą wybuchać z zupełnie błahych powodów. W atmosferze napięć i kłótni Twoi bliscy nie wykażą zbyt dużej chęci do pomocy. Bądź otwarty na nowe doświadczenia. Wydatki mogą się zwiększyć.

\\ codzienny 02.09.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Zapowiada się miły dzień pełen optymizmu i nowych możliwości. Nie narzekaj na samotność, skoro nie przyjmujesz zaproszeń. Nie tylko samą pracą człowiek żyje. Rozważ jeszcze raz możliwość spotkania, jeśli nie skorzystasz z zaproszenia, sprawisz komuś wielką przykrość. Ten dzień warto spędzić aktywnie, w ruchu.

\\ codzienny 02.09.2015

Strzelec 23.11-21.12

Za sprawą Księżyca w trygonie do Twojego znaku możesz spodziewać się dnia pełnego wrażeń. Nowe wiadomości zaskoczą Cię i sprawią, że zmienisz zdanie na temat jakiejś osoby. Bardzo dobra passa dla osób, które ciągle poszerzają swoją wiedzę. Strzelce urodzone w trzeciej dekadzie będą musiały uważać na różne przeszkody, zwłaszcza w sprawach materialnych. Pod wieczór możesz czuć się nadmiernie obciążony obowiązkami.

\\ codzienny 02.09.2015

Skorpion 24.10-22.11

Przed Tobą udany dzień. Warto zrealizować nowy pomysł lub zrobić coś zupełnie inaczej niż zwykle. Sprzyjają Ci nowości. Poznani dziś ludzie okażą się bardzo ciekawi. Czekają na Ciebie okazje w handlu: warto sprzedawać, kupować, grać na giełdzie. Twoi zwierzchnicy mogą oczekiwać, że weźmiesz na siebie dodatkowe obowiązki.

\\ codzienny 02.09.2015

Waga 23.09-23.10

Dzisiaj spodziewaj się wielu spraw i obowiązków. Niektóre z nich w rzeczywistości mogą się okazać bardziej skomplikowane, niż się spodziewasz. Nie zrażaj się jednak trudnościami. Jeśli się tylko odpowiednio zmobilizujesz, to na pewno doprowadzisz je do szczęśliwego zakończenia. Na brak powodzenia nie powinnaś narzekać. Staraj się uczestniczyć w akcjach społecznych.

\\ codzienny 02.09.2015

Panna 24.08-22.09

Początek dnia nie zapowiada się zbyt aktywnie. Niektóre sprawy materialne i finansowe mają jednak duże szanse powodzenia. Możesz bez obawy podejmować wszelkie decyzje dotyczące tej sfery życia. Spośród zaplanowanych na dziś zadań wybieraj te, które mogą przysporzyć Ci korzyści. Współpraca z innymi może powodować napięcia.

\\ codzienny 02.09.2015

Lew 23.07-23.08

Przybędzie dobrych pomysłów i pieniędzy. Musisz z nich zrobić właściwy użytek. Warto zainwestować. Pojawi się cichy wielbiciel. Jeżeli doskwiera Ci samotność, ośmiel go i zaproś na dobrą kolację. Nie zabieraj ze sobą znajomego Koziorożca, będzie zazdrosny.

\\ codzienny 02.09.2015

Rak 22.06-22.07

W sprawach zawodowych możesz posunąć się do przodu, a w interesach zwiększyć zyski. Nic nie zagraża Twojej pozycji w firmie i wśród współpracowników. Popołudnie będzie pełne atrakcji. Mimo drobnych obowiązków domowych spędzicie ten dzień w bardzo miły i przyjemny sposób. Czekają Cię wspaniałe chwile spędzone we dwoje...

\\ codzienny 02.09.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj możesz wiele zyskać dzięki innym ludziom. Nawiążesz korzystną współpracę lub zdobędziesz poparcie dla swoich pomysłów. Korzystnie aspektowane Wenus i Saturn dają gwarancję, że we wszystkich dziedzinach życia dopisze Ci szczęście. Będziesz w świetnym nastroju i pełen energii. Planety pomogą Ci osiągnąć to, do czego dążysz.

\\ codzienny 02.09.2015

Byk 21.04-20.05

Przed Tobą w miarę pomyślny i spokojny dzień. Jest szansa, że zarówno Twoje sprawy osobiste jak i zawodowe ulegną poprawie. Gwiazdy zadbają o to, aby nie zabrakło Ci energii i chęci do działania. Czas sprzyja szczególnie zadaniom wymagającym koncentracji. Twoje starania mają duże szanse na postęp. Nie zrażaj partnera nadmierną chęcią dominacji. Zadbaj o swoje samopoczucie.

\\ codzienny 02.09.2015

Baran 21.03-20.04

Pomimo trudności w dogadywaniu się z ludźmi czas nie sprzyja samotności. Bądź więc bardziej otwarty i tolerancyjny w stosunku do innych. Nawet burzliwa wymiana zdań będzie dla Ciebie bardziej ubogacająca niż milczenie. Nie zamykaj się w sobie i mów o tym, co Ci się nie podoba. W miłości masz teraz zielone światło. Dobry moment, aby nadrobić zaległości.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny