Najnowsze w serwisie

Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 03.09.2015

Ryby 20.02-20.03

Nie jest to szczególnie dobry moment do angażowania się w trudne sprawy. Aby nie popełnić błędu, lepiej je odłóż na bardziej sprzyjający moment. Teraz zajmij się rozwijaniem swoich talentów i zainteresowań. Zwłaszcza tych, które mogą być pomocne w pracy. Nie przyspieszaj żadnych decyzji. Twój urok osobisty zjedna Ci sympatyków.

\\ codzienny 03.09.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj będziesz radosny i optymistycznie nastawiony do życia. Poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Szczególnie dobrą aurę masz dla spraw sercowych. Staraj się więc, aby jej nie zepsuć nieprzemyślanym słowem lub gestem. Możliwe interesujące znajomości. Nowy romans może być szczęśliwy. Poświęć się sprawom osobistym.

\\ codzienny 03.09.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Obiecujący projekt utknął w martwym punkcie? Niczego nie przyspieszaj. Nie martw się, wyjdziesz na swoje. Teraz jest czas na odpoczynek, spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Czas na oszczędzanie. Zaopiekuj się samotnym Baranem. Początkowo jego usposobienie wyda Ci się egzaltowane, ale po czasie docenisz jego zalety.

\\ codzienny 03.09.2015

Strzelec 23.11-21.12

Uważaj, możesz urazić kogoś zbyt ostrym słowem. Przestrzegaj zasad dobrego zachowania i reguł, nie pomyl tytułów czy nazwisk. Dziś tego rodzaju pomyłki mogą Cię wiele kosztować, a wszystkiemu jest "winny" Księżyc w kwadraturze do Twojego znaku. Powinieneś uważać na to, co i za ile kupujesz, możesz popaść w finansowe tarapaty, w miarę możliwości rób tylko najpotrzebniejsze zakupy.

\\ codzienny 03.09.2015

Skorpion 24.10-22.11

Nie znajdziesz dziś powodów do narzekań. Będziesz odważny i optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Dziś masz szansę skorzystać tam, gdzie inni się kłócą lub rezygnują. Dzień sprzyja śmiałym i zdecydowanym posunięciom zawodowym. Możesz śmiało przystępować do realizacji ambitnych projektów. W tym wszystkim pomogą Ci przyjaciele i rodzina. Choć czasami okoliczności nie będą Ci sprzyjały, dasz sobie ze wszystkim radę.

\\ codzienny 03.09.2015

Waga 23.09-23.10

Sprawy, które na dziś zaplanowałeś, uda się korzystnie załatwić. Przy okazji sprawdzisz się, jako odpowiedzialny pracownik i dobry organizator. Twoje wysiłki przyniosą większy sukces, jeżeli skierowane będą na pracę samodzielną. Twoje decyzje powinny być zdecydowane i stanowcze. Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji, jeśli nie jesteś pewien. Współpraca przyniesie korzyści.

\\ codzienny 03.09.2015

Panna 24.08-22.09

Dzisiaj z niezależnych od Ciebie powodów, możesz się znaleźć w dość trudnej sytuacji. Zachowaj więc wzmożoną ostrożność we wszystkim, co robisz. W pracy nie będzie to zbyt aktywny dzień. Nie licz na gotowość kolegów do współpracy. Mimo przeszkód nie przystawaj jednak w pół drogi do celu.

\\ codzienny 03.09.2015

Lew 23.07-23.08

Właśnie teraz możesz poznać tę druga połowę. Gwiazdy sprzyjają stabilizacji uczuciowej, finansowej i zawodowej. Ważne, abyś nie spoczął na laurach. Planety szykują ciekawe spotkanie zawodowe. Możesz przedłużyć je i zaprosić towarzystwo do siebie. Zyskasz nowych znajomych. Jeżeli będzie wśród nich Rak, znajomość zapowiada się na wspaniałą przyjaźń.

\\ codzienny 03.09.2015

Rak 22.06-22.07

Są widoki na finansowe zyski. Uda się też przekonać Lwa do Twoich racji. Szykuje się wiele spotkań towarzyskich. Nie przesadzaj z używkami, bo organizm odmówi Ci posłuszeństwa. Na wieczór zaplanuj rodzinną imprezę. Planety obdarzą Cię energią potrzebną do przeprowadzenia zmian w Twoim życiu. Uważajcie na relacje z otoczeniem.

\\ codzienny 03.09.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Jeśli musisz dziś podjąć ważne decyzje w sprawach zawodowych i finansowych, to dzisiaj jest bardzo dobry dzien. Jest to dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i realizację swoich planów. Jeśli szukasz pracy, to masz przed sobą również dobry i owocny dzień. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć, a możliwości same się znajdą. Czekają Cię ciekawe propozycje zawodowe i finansowe.

\\ codzienny 03.09.2015

Byk 21.04-20.05

Dzisiaj możesz być nieco rozdrażniony i rozchwiany emocjonalnie. Nastrój depresyjny będzie narastał z upływem dnia. Nie skupiaj się na trudnościach i nie obwiniaj innych za swoje niepowodzenia. Zbieraj energię, aby móc w pełni wykorzystać swój czas przeznaczony na wypoczynek. W stosunku do innych nie bądź zbyt krytyczny.

\\ codzienny 03.09.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiaj jesteś w bardzo dobrej kondycji. Znajdź dzisiaj czas na aktywny wypoczynek. Wysiłek fizyczny doskonale wpłynie na Twoje zdrowie. Zdecydowanie jednak odradzam angażowanie się w zadania wymagające od Ciebie stanowczych i jednoznacznych decyzji. Nie łap wszystkich srok za ogon. Nadmiar ambicji szkodzi. Naucz się akceptować siebie.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny