Najnowsze w serwisie

Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 04.09.2015

Ryby 20.02-20.03

Twoje życie osobiste nie rokuje zbyt optymistycznie. Decyzje i sprawy z nim związane lepiej odłóż na bardziej sprzyjający moment. Jedynie związki z dłuższym stażem będą cieszyć się spokojem. Obowiązki zawodowe mogą zakłócić Twój wypoczynek. Jeśli się jednak zmobilizujesz, to uda Ci się je pokonać. Bądź czuły i pogodny.

\\ codzienny 04.09.2015

Wodnik 21.01-19.02

Od dzisiaj Twoje życie osobiste i zawodowe będzie mocno utrudnione. Gwiazdy są Ci mniej przychylne i z większością problemów musisz walczyć samodzielnie. W takiej sytuacji należy liczyć się z tym, że nieporozumienia i konflikty z otoczeniem na pewno będą narastać. Uważaj na siebie. Otaczaj się życzliwymi ludźmi. Korzystaj z każdej formy pomocy.

\\ codzienny 04.09.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzień spokojny, wręcz nudny. Żadnych problemów, do których tak się już przyzwyczaiłeś. W domu sielanka - pełne zrozumienie i miłe spotkania rodzinne. Możesz poczuć zniecierpliwienie. Ale nie narzekaj - po emocjach ostatnich tygodni przyda się odpoczynek. W tygodniu czeka Cię więcej pracy w firmie, poproś Byka, pomoże z przyjemnością.

\\ codzienny 04.09.2015

Strzelec 23.11-21.12

Musisz jeszcze być cierpliwy. Gwiazdy wróżą powodzenie, ale dopiero za jakiś czas. Dziś wytrwale, krok po kroku realizuj swoje plany. W domu uspokoi się i znów spojrzysz na bliskich przyjaznym okiem. Co nie znaczy, że nowy pomysł partnera przypadnie Ci do gustu - przemyśl go i daj sobie czas na odpowiedź. Nie prowokuj konfliktów ze znajomym Lwem, teraz bardziej potrzebny Ci spokój.

\\ codzienny 04.09.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dziś możesz liczyć na przyjaciół. Jeśli potrzebujesz pomocy lub rady - proś o nie dzisiaj. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, wyjaśnianiu nieporozumień i sporów. Skorpiony, zwłaszcza te urodzone w pierwszej dekadzie, będą bardzo pochłonięte pracą zawodową. Na swojej drodze możesz napotkać różne przeszkody, ale ze wszystkim sobie świetnie poradzisz.

\\ codzienny 04.09.2015

Waga 23.09-23.10

Na najbliższe dni nie planuj ważnych przedsięwzięć. Tak w sferze zawodowej jak i w uczuciach nie licz też na pomyślne wydarzenia. Przeciwnie, możesz doznać rozczarowania w miłości lub być nieostrożnym w sprawach finansowych. Najlepiej spakuj walizki i wyjedź jak najdalej od miejsca zamieszkania. Nie dziel się z nikim sercowymi sekretami.

\\ codzienny 04.09.2015

Panna 24.08-22.09

Dzisiaj zajmuj się tylko takimi sprawami, których już nie można dłużej odkładać. W razie potrzeby nie wstydź się też prosić o pomoc osób bardziej kompetentnych. Ogólne perspektywy dla Twoich wysiłków wyglądają dobrze. Nadal jednak czas nie sprzyja podejmowaniu trudnych decyzji. Życiowy partner miło Cię zaskoczy. Jednak nic ważnego i znaczącego się nie wydarzy.

\\ codzienny 04.09.2015

Lew 23.07-23.08

Zwolnij tempo i nie przejmuj się zaległościami w pracy. Ich nadrobienie zajmie mniej czasu, niż myślisz. Ktoś zechce Cię oszukać, to wpływ Księżyca. Dobry okres w życiu rodzinnym. Spotkanie z Bliźniakiem wypadnie świetnie. Będzie wesoło.

\\ codzienny 04.09.2015

Rak 22.06-22.07

Czeka Cię dzień pełne wyzwań i... rozmyślań. Długo będziesz się zastanawiał, zanim podejmiesz decyzję. Nie czekaj jednak do końca tygodnia - w piątek Twoje samopoczucie się pogorszy i wszystko wyda się bezsensowne. W uczuciach trochę nieporozumień. Warto pomyśleć o kilkudniowym wyjeździe tylko we dwoje.

\\ codzienny 04.09.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Przed Tobą dobry czas na robienie interesów i załatwianie spraw finansowych. Będziesz pewny sprawami bardzo podekscytowany, pełen nadziei i optymizmu. Zapowiada się naprawdę bardzo sympatyczny dzień. Postaraj się oderwać od prozy życia i zapewnić sobie i bliskim ciekawą rozrywkę.

\\ codzienny 04.09.2015

Byk 21.04-20.05

To bardzo dobry czas, aby zadbać o siebie. Pamiętaj także, że Twoja psychika wymaga takiej samej codziennej pielęgnacji jak ciało. Przypomnij sobie chwile, kiedy byłeś szczęśliwy i zacznij dostrzegać jasne strony życia. Bądź bardziej otwarty i tolerancyjny w stosunku do innych. Staniesz się cierpliwym powiernikiem miłosnym.

\\ codzienny 04.09.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiaj nastaw się na załatwienie wszelkich zaległych spraw zawodowych. Od tego zależy czy i kiedy pójdziesz wreszcie na wymarzony urlop. Przy okazji nie przegap żadnej nadarzającej się okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Czas sprzyja interesom i sprawom finansowym. W relacjach partnerskich pomyślne zmiany. Nie lekceważ żadnej informacji.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny