Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 05.09.2015

Ryby 20.02-20.03

Sprawy uczuciowo-sercowe nie będą dla Ciebie najważniejsze. Twoja ognista i zmienna natura może się jednak domagać jakichś intensywnych doznań. Energię, którą posiadasz przeznacz na zaległe i bieżące sprawy. Osoby wpływowe, z którymi prowadzisz interesy, oczekują od Ciebie większego zaangażowania. Stare problemy wkrótce znajdą rozwiązanie.

\\ codzienny 05.09.2015

Wodnik 21.01-19.02

W miarę dobry i spokojny dzień. Wzajemne relacje z najbliższymi i znajomymi ulegną znacznej poprawie. Przy okazji rozwiązywania jakiejś sprawy, ujawnią się Twoje skryte talenty. W przyszłości mogą być bardzo pomocne. Postaraj się je tylko odpowiednio wykorzystać. Ryba zawładnie Twoim sercem. Całą swoją uwagę skup na sprawach istotnych.

\\ codzienny 05.09.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Jesteś niezadowolony ze swego związku, rodzina się czepia? Koniecznie gdzieś wyjedź i zastanów się nad sytuacją w domu. Być może okaże się, że to Ty nie masz racji. Bliscy zrozumieją jednak Twoje fochy i pomogą dojść do siebie. Dobry czas na interesy, ciekawe propozycje współpracy. Możesz zaryzykować nawet otworzenie własnej - gwiazdy obiecują, że się uda.

\\ codzienny 05.09.2015

Strzelec 23.11-21.12

Będziesz wypoczywać i delektować doborowym towarzystwem. Zadziwi Cię wymiana zdań z bliskim Koziorożcem. Staraj się nie podejmować zdecydowanych kroków. Poznasz interesującą Rybę. Może to będzie miłość Twojego życia?

\\ codzienny 05.09.2015

Skorpion 24.10-22.11

Będziesz dziś bardzo tajemniczy i nieco zazdrosny. Nie pozwól, aby opanowały Cię złe emocje. Dzień sprzyja wyjaśnianiu sekretów i ważnym przedsięwzięciom zawodowym. W sprawach osobistych lepiej uważać na słowa. Planety sprzyjają rozpoczynaniu ważnych przedsięwzięć i realizacji planów. Będziesz pewny siebie, odporny na stres i przedsiębiorczy. Udadzą się transakcje handlowe.

\\ codzienny 05.09.2015

Waga 23.09-23.10

Jesteś teraz w okresie, kiedy gwiazdy Ci wyjątkowo sprzyjają. Postaraj się więc szybko rozwiązać problemy osobiste jak i zawodowe. Zacznij też planować nowe inwestycje. W wolnej chwili rozglądnij się za kimś, kto na dłużej zajmie miejsce w Twoim sercu. Podejmowane przez Ciebie decyzje będą trafne. Życie uczuciowe zacznie się rozwijać. Będziesz aktywny umysłowo i fizycznie.

\\ codzienny 05.09.2015

Panna 24.08-22.09

To może być bardzo korzystny dzień w pracy. Powodzenie i szczęście towarzyszyć będzie wszystkim Twoim działaniom. Nie zwlekaj tylko zbyt długo z ich realizacją. Liczy się każda chwila. Jeśli ją zmarnujesz, to dobre okazje i możliwości rozmyją się i pozostaną tylko w Twoich marzeniach. Za sprawą trygonu Księżyca i Plutona do Twojego znaku przeżyjesz miłe chwile. Wzrośnie zainteresowanie Twoimi propozycjami.

\\ codzienny 05.09.2015

Lew 23.07-23.08

A szczęście było tak blisko... Chciałeś sięgnąć po nagrodę, nie dając nic w zamian i się nie udało. W życiu uczuciowym dobre dni. Czas sprzyja przyjaźniom i miłości. Może poznasz interesującą osobę. Nie przegap tej znajomości, może przynieść wiele korzyści majątkowych.

\\ codzienny 05.09.2015

Rak 22.06-22.07

Gwiazdy szykują Ci mały romansik. Jeżeli chcesz, aby przekształcił się w długoletni związek, musisz trochę nad sobą popracować - nie krytykuj, nie pouczaj, daj się wygadać. W pracy szansa na lepszą pozycję zawodową. Aby się udało, zrezygnuj z fałszywej skromności.

\\ codzienny 05.09.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Czeka Cię dzisiaj sporo wydatków, ale takich, które sprawią Ci lub Twoim bliskim dużo satysfakcji lub uciechy. Dobry czas na inwestycje i nowe przedsięwzięcia. Przed Tobą bardzo udany dzień. Możesz przeżyć coś niezwykłego, a nawet odzyskać czyjeś serce lub na nowo zakochać się. Dzisiejsze randki będą ekscytujące.

\\ codzienny 05.09.2015

Byk 21.04-20.05

Przygotuj się dziś na miłosne przygody, flirty i romanse. Jeśli urodziłeś się pod koniec kwietnia możesz liczyć na duże powodzenie w miłości. Spędzisz bardzo miło czas w towarzystwie, biorąc udział w różnych imprezach. A te Byki, które przyszły na świat w maju - mogą odnieść duże korzyści finansowe i liczyć na łut szczęścia. Będziecie mieli dobre okazje, ale musicie też zdobyć się na wysiłek, aby osiągnąć sukces.

\\ codzienny 05.09.2015

Baran 21.03-20.04

Dzień pomyślny a momentami nawet podniecający. Sprzyja szczególnie finansowym interesom. Korzystnie potoczą się wszystkie prowadzone przez Ciebie zadania i sprawy. Zwłaszcza wymagające podróży. Dzięki nim nawiążesz nowe interesujące znajomości. Staraj się jednak nie ulegać niczyim wpływom. Bądź sobą. Będziesz się cieszyć ogólną sympatią. W wolnych chwilach ciesz się i odpoczywaj.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny