Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 24.11.2015

Ryby 20.02-20.03

Dobry dzień na odpoczynek i spotkania towarzyskie. Przy okazji znajdź chwilę dla rodziny i najbliższych. Zdobądź się na szczerą rozmowę o tym, co Cię boli i niepokoi. Dzięki większej otwartości Wasze wzajemne stosunki znacznie się poprawią. Naucz się przebaczać innym i sobie. Twoje plany osobiste spełnią się.

\\ codzienny 24.11.2015

Wodnik 21.01-19.02

Na dziś nie planuj żadnych uciążliwych zajęć. Zajmij się wyłącznie swoim zdrowiem i doprowadź swój system nerwowy do porządku. Unikaj działań, które mogłyby go nadwyrężyć. Spokój i odpoczynek są teraz najważniejsze. Poszerzaj swoje horyzonty intelektualne i partnerskie. W życiu uczuciowym pojawi się nowa osoba. Rozmowy będą owocne. Unikaj wilgoci i przeciągów.

\\ codzienny 24.11.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzisiejszy dzień przeznacz na solidny wypoczynek. Ogranicz wysiłek fizyczny. Jeśli jednak nie lubisz bezczynności, to znajdź sobie zajęcie, które pozwoli Ci się wyciszyć. Zadbaj o siebie i swoje zdrowie. Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi może być okazją do dobrej rozrywki. Możesz liczyć na wyrozumiałość bliskich. Żadnej brawury za kierownicą!

\\ codzienny 24.11.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzień powitasz w dobrym humorze. Będziesz aktywny i twórczy. Drobne przeciwności nie powinny stanowić żadnej poważnej przeszkody. Należy tylko działać odważnie i zdecydowanie. Nie odkładaj niczego na później. W godzinach popołudniowych Twoje wysiłki będą już mniej skuteczne. Harmonia w relacjach z otoczeniem. Dobrze wykorzystaj sprzyjające Ci okoliczności.

\\ codzienny 24.11.2015

Skorpion 24.10-22.11

Ten dzień nie przyniesie Ci zadowolenia. W pracy sytuacja niestabilna. Nadmierne wymagania wobec innych staną się powodem konfliktów i nieporozumień. Wystąpią trudności z nawiązaniem dobrej i potrzebnej współpracy. Twoje nowe projekty okażą się zbyt ryzykowne finansowo. Zaufaj osobie, którą kochasz. Drobne przeciwności w życiu zawodowym.

\\ codzienny 24.11.2015

Waga 23.09-23.10

Interesy i sprawy zawodowe nie sprawią Ci dzisiaj żadnych kłopotów. Wyjątkowo dobra passa szczególnie dotyczy finansów. Długo oczekiwany awans lub podwyżka właśnie dzisiaj mają szansę na realizację. Zachowaj tylko wyjątkową czujność, aby nie przegapić dogodnego momentu. Odśwież uczucia. Patrz innym na ręce.

\\ codzienny 24.11.2015

Panna 24.08-22.09

Dzisiejsza aura nie sprzyja dobrym stosunkom z otoczeniem. Nie unikniesz drobnych przykrości w życiu prywatnym ani zawodowym. Uczucia będą zmienne. Praca i wysiłki w nią włożone nie dadzą takich efektów, jakich się spodziewasz. Nie licz dziś na żadne brawurowe osiągnięcia. Wycofaj się z sytuacji konfliktowych. Potrzebujesz ciszy i spokoju.

\\ codzienny 24.11.2015

Lew 23.07-23.08

Dzisiaj dopadnie Cię kryzys psychiczny i fizyczny. Będziesz zamknięty w sobie i podejrzliwy wobec innych. Takie zachowanie na pewno nie przysporzy Ci przyjaciół. W każdym działaniu musisz wykazać dużą samodzielność i upór. Trudności pojawiać się będą jedna po drugiej. Nieporozumienia w domu i w pracy.

\\ codzienny 24.11.2015

Rak 22.06-22.07

Dzień raczej nudny i leniwy. Pod wpływem kwadratury Marsa i Neptuna możesz mieć tendencje do mieszania rzeczywistości z fikcją. Pojawić się też mogą drobne problemy zdrowotne. Szczególnie na tle nerwowym. Ogranicz ambicje i nie bierz na siebie żadnych dodatkowych obowiązków. Możliwy konflikt między Tobą a bliskimi. Praca będzie dla Ciebie wyjątkowo wyczerpująca.

\\ codzienny 24.11.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj trzymaj się swoich planów i nie schodź z raz obranej drogi. Swoje dotychczasowe teorie zacznij konsekwentnie stosować w praktyce. Upór i zdecydowanie w dążeniu do celu pomogą Ci pokonać przeszkody. W sprawach finansowych i materialnych możesz polegać na innych. Możliwy flirt w podróży. Korzystne transakcje handlowe.

\\ codzienny 24.11.2015

Byk 21.04-20.05

Wenus przejęła opiekę nad Tobą i Twoimi sprawami. Doda Ci potrzebnej energii i obdarzy chęcią działania. Dzięki Jej korzystnym wpływom możesz z powodzeniem zrealizować wszystkie plany i zamiary. Samotne Strzelcom będą szukać miłości i dążyć do jej spełnienia. Dobrze Ci zrobi trochę szaleństwa. Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji.

\\ codzienny 24.11.2015

Baran 21.03-20.04

To będzie pracowity dzień. Zaplanuj, więc dobrze wszystko, co masz wykonać i nie rób sobie żadnych zaległości. Skorzystaj też z oferowanej Ci pomocy. Dzięki niej szybciej uporasz się ze wszystkim. Znajdziesz też więcej czasu na odpoczynek. Dzięki niemu Twoje samopoczucie się poprawi. Otocz się życzliwymi ludźmi. Licz się z pewnymi utrudnieniami.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny