Moda Fashion TV

lft_b.png rgh.png

Piszą dla nas

Najważniejsze kobiety w polskiej polityce prywatnie
więcej
Najpiękniejsza Polka na wózku
więcej

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 28.11.2015

Ryby 20.02-20.03

To doskonały dzień na wycieczkę lub jakąś inną równie atrakcyjną formę wypoczynku. Zapomnij, więc o pracy i innych obowiązkach. Jeśli aktywność, to tylko na rzecz poprawy zdrowia i samopoczucia. Nie przekraczaj jednak granic swoich fizycznych możliwości ani zdrowego rozsądku. Nie wstydź się okazywania uczuć. Domowe sprawy odłóż na inny czas.

\\ codzienny 28.11.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzień będzie nerwowy i niespokojny. Zrezygnuj, więc z działań, które mogłyby w jakikolwiek sposób potęgować napięcia. Takt i rozwaga będą wyjątkowo ważne. Zwłaszcza w kontaktach z otoczeniem. Szanse powodzenia są dziś małe. Na poprawę Twojej kondycji fizycznej dobrze wpłynie ruch. Wszelkie utrudnienia przyjmij z humorem. Więcej uwagi poświęć domowi.

\\ codzienny 28.11.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzień sprzyja odpoczynkowi i rozrywce. Najlepiej, więc będzie, jeśli spędzisz go w towarzystwie ukochanej osoby. Strzelce już zaobrączkowane także powinny z tego skorzystać. Miłość wymaga ciągłej i szczególnie troskliwej pielęgnacji. Bliskość ukochanej osoby wprawi Cię w błogi nastrój. Relacje z bliskimi ułożą się dobrze. Dotleń się na spacerze.

\\ codzienny 28.11.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzisiaj bądź miły i serdeczny dla swoich najbliższych. Puść w niepamięć wczorajsze nieporozumienia. W miarę możliwości zrezygnuj też z decyzji o delikatnej naturze. Również ze wszystkiego, co zawiera jakiekolwiek ryzyko. Dbaj o spokój w rodzinie i starannie pielęgnuj wzajemne uczucia. Bądź bardziej skłonny do ustępstw. Nie wyszukuj sobie niepotrzebnych zajęć.

\\ codzienny 28.11.2015

Skorpion 24.10-22.11

To odpowiedni dzień do załatwiania spraw urzędowych. Będziesz wzbudzać sympatię wśród ludzi, z którymi się zetkniesz. Rozmowy z szefem lub jakimś ważnym urzędnikiem będą owocne. Zrezygnuj tylko z dyskusji na zbyt drażliwe tematy. Wszelkie przeciwności okażą się tylko pozorne. Nie bądź zbyt łatwowierny. W pracy Twoje pomysły znajdą uznanie.

\\ codzienny 28.11.2015

Waga 23.09-23.10

Dzisiaj możesz liczyć na więcej korzystnych wpływów astralnych. Dadzą Ci one możliwość podołania wszelkim obowiązkom. Twoje relacje z otoczeniem staną się bardziej spokojne i serdeczne. Przez to wszelkie zaistniałe problemy będą znacznie łatwiejsze do rozwiązania. Znajdziesz oparcie w bliskich. Odzyskasz wiarę w siebie.

\\ codzienny 28.11.2015

Panna 24.08-22.09

W pracy i w finansach w miarę pomyślny okres. W tych sferach Twojego życia nastąpią teraz duże i pomyślne zmiany. Możliwe jednak będą opóźnienia w załatwianiu pewnych ważnych spraw. W trudnych życiowych momentach możesz liczyć na wsparcie rodziny i sprawdzonych przyjaciół. Spójrz na swoje życie realnie. Efekty Twoich wysiłków będą zaskakujące.

\\ codzienny 28.11.2015

Lew 23.07-23.08

W pracy masz dobry czas, aby przeforsować swoje plany i pomysły. Zdobędziesz tyle, ile sobie wywalczysz. Bądź przy tym samodzielny i konstruktywny. Wszelkie próby manipulowania innymi mogą się obrócić przeciwko Tobie. W żadnym wypadku nie daj się powodować impulsom. Nie bądź zbyt zaborczy. Współpracownicy mogą utrudniać Twoje działania.

\\ codzienny 28.11.2015

Rak 22.06-22.07

Przed Tobą wyjątkowo miły tydzień. Nie zabraknie Ci ani energii, ani chęci do działania. Intuicja okaże się wyjątkowo duża i pomocna. Nie ignoruj tylko jej głosu. Dzięki jej podpowiedziom, kilka trudnych spraw uda się wreszcie pomyślnie załatwić. W miłości radość i powodzenie. Zapowiada się gorący romans. W sferze finansów coraz lepiej.

\\ codzienny 28.11.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj, dobrej energii ani chęci do działania na pewno Ci nie zabraknie. Nie będzie też problemów z załatwieniem spraw poważnych i istotnych. Musisz tylko wszystko odpowiednio zaplanować. Niedługo będziesz miał sporo powodów do zadowolenia z osiągniętych rezultatów. Na horyzoncie namiętny związek z Lwem. Zbyt energiczne działania nie mają szans powodzenia.

\\ codzienny 28.11.2015

Byk 21.04-20.05

Dzisiaj przede wszystkim zajmij się rozwiązywanie swoich osobistych problemów. Pozbycie się ich poprawi Ci humor i dobrze wpłynie na samopoczucie. W pracy wykaż zdecydowanie większą przedsiębiorczość. Nie bój się ryzyka. Kontroluj jednak swoje reakcje i panuj nad emocjami. Ważne są dobre relacje z otoczeniem. Przed Tobą nowe wyzwania.

\\ codzienny 28.11.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiaj odczujesz spadek formy fizycznej i intelektualnej. Nie jest to sprzyjający okres na rozwiązywanie trudnych problemów zawodowych ani na kontakty intymne. Zanim wstaniesz z łóżka, zaplanuj ten dzień ze szczegółami. Większe zainteresowanie okaż sprawom dotyczącym zdrowia. Nie jest aż tak źle, jak myślisz. Dalekie wyjazdy nie są wskazane.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny