02.06.2010
redaktorku, ciekawe jak ty chodzisz ubrany
na codzień, łachmaniarzu....
wszyscy tak chodzą
czemu gwiazdy mają na co dzień w sztywnych strojach balowych chodzić,to też ludzie,lubią wygodę jak każdy
lajzy????....Osoba ktora to pisala to dopiero LAJZA.
Dresik od Versace,torba od L.Vuitton.okulary -Pradaitp.Pozdrawiam
Powiem coś od siebie ...
w Polsce są ładne kobiety!!! Jednak, co warto zauważyć, nie znajdziesz raczej w Polsce kobiety, która po pierwsze jest ładna, po drugie ma wspaniały charakter, po trzecie nie patrzy tylko na grubość portfela i ilość i jakość samochodów w garażu, umiejętności partnera w łóżku, tylko potrafi dostrzec w osobie jej osobowość, duszę, prawdziwe "ja". Poza tym jest wolna, szanuje swoje ciało, nie jest typem wiecznego imprezowicza, nie patrzy przez pryzmat wyglądu, a co najważniejsze jej uczucie nie jest tylko fascynacją cielesną, ale prawdziwą miłością. Dodatkowo nigdy nie oszukuje i nie wykorzystuje miłości partnera dla swoich potrzeb. Polki zatraciły to co było ich atutem, ta ich delikatność, wrażliwość, wspaniały charakter, zżycie, umiejętność zachowania się, kulturalność, umiejętność stworzenia w domu wspaniałej, pełnej ciepła atmosfery, nie wspominając o innych zaletach. Jeśli ktoś taką znajdzie niech napiszę, chciałbym się przekonać czy w dzisiejszych czasach, czasach rozwiązłości zachowała się jedna prawdziwa kobieta z zasadami i wartościami. Nie mówię, że mężczyźni są lepsi bo również się degradują od dawna.
bezguscie
faktycznie jak łajzy,przecietnie znajacy sie na modzie nie wyszliby tak na ulice,przydaliby sie im stylisci na co dzien,wygodnie nie znaczy beznadziejnie
łajzy
Proponuję spacer ulicami Warszawy. To ten sam styl - ponoć taka moda. Ostatnio byłem i widziałem. U nas na prowincji tak ubranym sprząta się podwórko i to z tej strony gdzie ludzie nie widzą bo wstyd.
Że też gwiazdy mają czelność wyglądać jak normalni ludzie , kto to widział . Wstyd i hańba .....
sie na codzien pacykowac i ubierac w suknie od
couture, aby kupic bulki w sklepie. Nie musza NIC udowadniac przed swiatem, ani dowartosciowywac sie na codziennej ulicy.
żal
wezcie sie ogarnijcie. normalnie wygladaja. a paris w dresach naprawde klasa ;) jest giiiit :D sama bym tak chodzila. te ciuchy kostuja wiecej niz moze sie komukolwiek wydawac -.-
Poziom artykułu... żeneujący:/
Obejrzałam, przeczytałam i nie rozumiem, czego czepia się autor, autorka. Nie trzeba tłumaczyć, że są po pracy, nie muszą wyglądać jak na planie filmowym, może właśnie chcą pokazać, że na co dzień są normalnymi ludźmi. Nie ma się co rozpisywać... Każdy poza autorem, domniemywam łajzą rozumie:-)
cwaniaczysz pismaku ??
napisz lajza o jakiejs polskiej "gwiezdzie" a nie cwaniacz piszac o gwiazdach wielkiego formatu! wszystkie te polskie portale i telewizje spadly na psy, prowokacja,wyzwiska,obelgi itp itd poziom gazety fakt!!! ale co sie dziwic ,polska to komunistyczny beton .
bzdury
"Dlaczego tak się ubierają, wiedząc, że ktoś może im zrobić zdjęcie, które pojawi się w mediach na całym świecie?"
a na bezludnej wyspie taki strój byłby w porządku? osoba, która to pisała, chyba lubi pozory... jeśli się tak ubierają, pomimo(!) tego, że ktoś im może zrobić zdjęcie, to super. pogratulować. znaczy, że zachowują naturalność w ten sposób i nie ulegają jakiejś manii bycia idealnymi.
a autor niech zmieni styl, bo komentarze pod tekstem świadczą o tym, że nie mamy ochoty takich bzdetów czytać.
USaaaaaaaa
bo to sa Stany i tam mogą ludzie ubierać sie jak chcą !!!! i czuja sie swobodnie
żeby głupi miał zagadkę?
Głupi kołtun do tego,dlatego się ubierają jak chcą.
brak słów
Opis zdjęć jest po prostu żenujący. Radze twórcom portalu aby zaczęli używać wyższego poziomu języka. Jeszcz 2-3 takie artykuły i przestane wchodzić na wp.
to normalni ludzie jak my, a wy frajerzy reporteży robicie z nich bogów, chodzą na codzien jak im wygodnie, ze są znani to nie znaczy że mają chodzić w ciuchach za miliony u byc uwazani za bogów, niczym sie nie różnią od każdego z nas!!!!!!!! żygać sie chce...
taa
dla mnie jak laski chodzą w szpilkach na spacer z psem to jest wieksza wieś niz w na luzie, normalne fotki normalnych kobiet
one nie ubieraja sie ...
tylko sa wierne tredom mody. Obecnie czlowiek schludnie ubrany uwazany jast za szpanera. Ubrac sie ladnie, to nie znaczy drogo, jest to kwestia gustu, elegancji... Urban styl, kojazy mi sie z ludzmi , ktorych ekonomia pozwala schludnie sie ubrac, lecz chodza jak dziady, w ten sposob nie rozroznisz ich od tlumu...
Polska to zacofany kraj!
Dlaczego czepiacie się tzw."gwiazd"?Zrozumcie że to ludzie tacy sami jak my którzy niekoniecznie muszą lubić przesiadywać godzinami przed lusterkiem,po za tym będąc gwiazdą także ubierałabym się w cokolwiek byle by jak najmniej rzucać się w oczy.Po za tym tylko w Polsce ludzie patrzą na innych i ich oceniają po wyglądzie...Dlaczego w innych krajach każdy ubiera się jak chce i nikogo to nie obchodzi?Polska to zacofany kraj w którym każdy widzi wady innych a nie swoje!!
Na czerwony dywan szykują się miesiącami. Sztab stylistów dba, by wyglądały doskonale. Wydają krocie na najpiękniejsze suknie od największych projektantów.
Na zdjęciach w magazynach chcą wyglądać jak boginie, więc decydują się na komputerowe retusze. Poświęcają nieskończoną ilość godzin na mordercze ćwiczenia. Wszystko to, by wyglądać perfekcyjnie.
Tymczasem na co dzień pokazują się w najgorszych łachmanach. Niedopasowane stroje, wyciągnięte dresy, okropne T-shirty – to stój codzienny większości gwiazd. Wygoda? Wygodniejsze byłyby jeansy i prosta bluzka, niż skomplikowane narzuty, którymi gwiazdy się oplatają.
Dlaczego tak się ubierają, wiedząc, że ktoś może im zrobić zdjęcie, które pojawi się w mediach na całym świecie? Chcą wzbudzić kontrowersje, pokazać, że nie przejmują się swoim wyglądem?
Co kieruje gwiazdami, które zrobią wszystko by na czerwonym dywanie zaprezentować się jak najlepiej, a na ulicy, lotnisku, w sklepie wyglądają jak łajzy? Najdziwniejsze, że ich wygląd nie jest przypadkowy. Strój w stylu bezdomnego, to starannie przygotowana stylizacja.
tagi: Paris Hilton, moda, gwiazdy