Moja dziewczyna nie lubi seksu oralnego

Utnik Radosław Jerzy / 16.08.2010
 
 AAA
Współżyję z moją dziewczyną już pół roku. Ona chętnie obdarza mnie seksem oralnym. Z mojej strony jest to niemożliwe, bo ona nie chce. Moja poprzednia dziewczyna chętnie dawała sobie lizać cipkę i nie wiem, gdzie tkwi błąd? Czy jestem zbyt nachalny, czy może ona ma jakieś ukryte lęki?
Każdy człowiek ma swoje ulubione rodzaje aktywności seksualnej. Każdy z nas ma również prawo do powstrzymania się od wszystkich lub niektórych zachowań seksualnych. W badaniach populacyjnych wykonanych na początku XXI wieku do seksu oralnego przyznało się około połowa badanych. W badaniach prof. Z. Izdebskiego prowadzonych na zlecenie Polpharmy z przełomu grudnia 2009 i stycznia 2010 r. - już ponad 80% internautów. Seks oralny staje się więc coraz bardziej powszechny, ale wciąż można znaleźć osoby, którym nie odpowiada tego rodzaju aktywność. Odpowiedź, dlaczego Pana partnerka nie lubi tego rodzaju pieszczot jest w niej: może to być związane zarówno z niezbyt przyjemnymi skojarzeniami z przeszłości, z poczuciem wstydu lub dyskomfortu, obawą o popuszczanie moczu jak też z kwestiami światopoglądowymi - być może uważa ona, że na tego rodzaju pieszczoty są tak intymne, że jest jeszcze za wcześnie w Waszym związku.
Publikowane w Serwisie porady ekspertów mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego specjalistę w wyniku bezpośredniej konsultacji. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść porad ekspertów oraz za jakiekolwiek szkody użytkowników powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez użytkowników do treści porady.

Wyślij pytanie do eksperta

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Galerie


Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Pani 2013-06-25 (11:29) 1 rok 2 miesiące 5 dni 23 godziny i 4 minuty temu

Przecież facet po takiej zabawie potem "pachnie" mną - własny zapach dla kobiet w ogóle nie jest podniecający, mnie to odrzuca. No i pieszczoty językiem są za słabe. Bardzo proste to wszystko

odpowiedz

Twoja historia

opisz swoją historię

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 31.08.2014

Baran 21.03-20.04

Umiarkowanie. Dziś zajmiesz się rozwijaniem swoich zainteresowań i pasji. Znajdziesz czas na ulubione hobby. Możesz spotkać się także ze swoim dawno niewidzianym znajomym. Zatroszcz się o swoje zdrowie i poważnie potraktuj wszelkie objawy oraz symptomy, które to organizm stara się Tobie zakomunikować. Możesz dziś otrzymać zaskakujące wiadomości.

\\ codzienny 31.08.2014

Byk 21.04-20.05

Czwórka Buław. Już dziś zaczniesz wyznaczać sobie nowe zadania i cele, planując swoją przyszłość. Podejmiesz ważne decyzje i dokonasz w swym życiu zmian. Otrzymać możesz propozycję ciekawej pracy lub kursu podwyższającego kwalifikacje zawodowe. Możesz zapragnąć stabilnego i legalnego związku. To doskonały dzień, by móc pobyć z rodziną.

\\ codzienny 31.08.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Głupiec. Możesz dziś robić to wszystko, na co masz tylko ochotę. Jeżeli nie masz sił na aktywność to odpocznij, a jeżeli chcesz iść na randkę, to leć i baw się dobrze. Wiele radości może Ci przynieść dobra lektura, spacer z rodziną lub drzemka. Pozwól sobie i bliskim na więcej swobody. Relaks jest konieczny.

\\ codzienny 31.08.2014

Rak 22.06-22.07

Królowa Buław. Ten dzień pełen będzie radości i miłych chwil, gdyż spędzisz go w gronie ulubionych i kochanych osób. Będziesz pełen entuzjazmu, radości życia, chętny i gotowy na różne przyjemności. To doskonały moment, byś wykazał się inicjatywą, pomysłowością i bogatą wyobraznią. Zacznij spełniać marzenia, nawet te najbardziej niezwykłe. Pozwól sobie na spontaniczność, zabawę i odrobinę szaleństwa.

\\ codzienny 31.08.2014

Lew 23.07-23.08

Arcykapłanka. Dziś postaw na odpoczynek i słodkie lenistwo. Dobry humor będzie Ci towarzyszył już od samego rana. Zacznij słuchać głosu swojej intuicji, bo dobrze Ci ona podpowiada. Pod jej wpływem staniesz się bardziej cierpliwy, miły i skory do wyrażania uczuć i emocji. Zacznij bardziej pracować nad sobą i budowaniem więzi z innymi ludźmi.

\\ codzienny 31.08.2014

Panna 24.08-22.09

Umiarkowanie. Zapowiada się miły, spokojny dzień. Nie musisz niczym się martwić, nigdzie spieszyć i niczego planować, tylko pozwól sobie na wypoczynek i chwilę relaksu w zaciszu domu. Możesz już pomalutku zacząć przygotowywać się do powrotu do pracy po wakacyjnym odpoczynku. To dobry moment na skontaktowanie się z dawno niewidzianymi znajomymi i odpisywanie na e-maile, smsy. Przeznacz dzisiejszy dzień na zabiegi kosmetyczne, pielęgnuj urodę.

\\ codzienny 31.08.2014

Waga 23.09-23.10

Wisielec. Dzisiejszy dzień spędz w łóżku, przed telewizorem, gdyż potrzeba Ci chwili wytchnienia po ciężkim tygodniu pracy. Możesz potrzebować więcej snu i spokoju. To dobry czas na naładowanie akumulatorów i zebranie sił do dalszego działania. Podziel obowiązki między domowników, a Ty sam wycofaj się na chwilę z życia rodzinnego. Znajdź czas tylko dla siebie i niczym się nie przejmuj.

\\ codzienny 31.08.2014

Skorpion 24.10-22.11

Gwiazda. Posłuchaj dziś tego, co mówią przyjaciele i zrezygnuj ze związku z niedawno co poznaną osobą,bo może ta relacja okazać się bardzo krucha, pełna tajemnic i kłamstw. Pamiętaj, że widzą oni teraz znacznie więcej niż Ty i chcą Ci oszczędzić bólu i rozczarowania. Nie ulegaj iluzji i staraj się nie patrzeć na świat przez krzywe zwierciadło. Dzisiaj szczególnie zwróć uwagę na swój układ nerwowy - drżenie rąk, kołatanie serca, bezsenność, nie ignoruj tych symptomów i wybierz się do lekarza. Uważaj jakie decyzje dziś podejmujesz, bo mogą one okazać się niewłaściwe.

\\ codzienny 31.08.2014

Strzelec 23.11-21.12

Dwójka Denarów. Zechcesz dziś spełnić swoje marzenia, lecz nie wydawaj na nie wszystkich oszczędności. Zachowaj umiar i zdrowy rozsądek, gospodaruj pieniędzmi z głową. Unikaj rozmów o chorobach i kłopotach, bo mogą one zepsuć Ci humor. Nie spędzaj tego dnia w domu, tylko ciesz się piękną pogodą, gdyż szkoda marnować ostatnie chwile wakacji siedząc w czterech ścianach. Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim i wyznaniom uczuciowym, więc daj się ponieść emocjom i dobrze baw.

\\ codzienny 31.08.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Król Buław. Wydaje Ci się, że sytuacja w jakiej się znalazłeś jest bez wyjścia. Nie martw się, bo nie jest to prawdą, o czym dziś się przekonasz. W rozwiązaniu problemu pomoże Ci starszy mężczyzna, który to udzieli Ci rady lub wsparcia finansowego. Dzięki jego pomocy odzyskasz wewnętrzny spokój i radość życia. Znów z nadzieją spojrzysz w przyszłość.

\\ codzienny 31.08.2014

Wodnik 21.01-19.02

Cesarz. Twoi znajomi i przyjaciele mogą dziś wybrać się do Ciebie z wizytą. Spotkanie to, mające charakter towarzyski, przerodzić się może w relacje biznesowe. Otrzymać możesz ciekawą propozycje współpracy, lecz jedynym mankamentem tej oferty będzie brak czasu do namysłu. Przed Tobą bardzo trudna decyzja, której to konsekwencje będą miały ogromny wpływ na dalszą przyszłość. Obojętnie jaką decyzje podejmiesz, to nie żałuj dokonanego wyboru i ciesz się tym, co daje Ci los.

\\ codzienny 31.08.2014

Ryby 20.02-20.03

Diabeł. Dziś myśli Twoje będą krążyły wokół spraw sercowych i sfery seksualnej. Szykują się namiętne, pełne żaru, miłosnych uniesień chwile w sypialni. Pomysłów na wzbogacenie życia intymnego z pewnością wam nie zabraknie. Wspólne eksperymenty pozwolą wam na scementowanie związku i dodanie do niego odrobiny pikanterii. Dziś nie żałuj pieniędzy na zabawę i rozrywki, tylko korzystaj z życia i dobrze się baw.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco