Moja dziewczyna nie lubi seksu oralnego

Utnik Radosław Jerzy / 16.08.2010
 
 AAA
Współżyję z moją dziewczyną już pół roku. Ona chętnie obdarza mnie seksem oralnym. Z mojej strony jest to niemożliwe, bo ona nie chce. Moja poprzednia dziewczyna chętnie dawała sobie lizać cipkę i nie wiem, gdzie tkwi błąd? Czy jestem zbyt nachalny, czy może ona ma jakieś ukryte lęki?
Każdy człowiek ma swoje ulubione rodzaje aktywności seksualnej. Każdy z nas ma również prawo do powstrzymania się od wszystkich lub niektórych zachowań seksualnych. W badaniach populacyjnych wykonanych na początku XXI wieku do seksu oralnego przyznało się około połowa badanych. W badaniach prof. Z. Izdebskiego prowadzonych na zlecenie Polpharmy z przełomu grudnia 2009 i stycznia 2010 r. - już ponad 80% internautów. Seks oralny staje się więc coraz bardziej powszechny, ale wciąż można znaleźć osoby, którym nie odpowiada tego rodzaju aktywność. Odpowiedź, dlaczego Pana partnerka nie lubi tego rodzaju pieszczot jest w niej: może to być związane zarówno z niezbyt przyjemnymi skojarzeniami z przeszłości, z poczuciem wstydu lub dyskomfortu, obawą o popuszczanie moczu jak też z kwestiami światopoglądowymi - być może uważa ona, że na tego rodzaju pieszczoty są tak intymne, że jest jeszcze za wcześnie w Waszym związku.
Publikowane w Serwisie porady ekspertów mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego specjalistę w wyniku bezpośredniej konsultacji. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść porad ekspertów oraz za jakiekolwiek szkody użytkowników powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez użytkowników do treści porady.

Wyślij pytanie do eksperta

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Galerie


Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Pani 2013-06-25 (11:29) 1 rok 8 miesięcy 3 dni 6 godzin i 55 minut temu

Przecież facet po takiej zabawie potem "pachnie" mną - własny zapach dla kobiet w ogóle nie jest podniecający, mnie to odrzuca. No i pieszczoty językiem są za słabe. Bardzo proste to wszystko

odpowiedz

Twoja historia

opisz swoją historię

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 28.02.2015

Ryby 20.02-20.03

Dzisiaj Twoja równowaga psychiczna zostanie zachwiana. To ostrzeżenie, że powinieneś wreszcie poważnie zająć się swoim zdrowiem. Zbyt wiele obowiązków w ostatnim czasie mocno nadwyrężyło Twój organizm. Warto więc teraz wyluzować. Zadbać o swoje zdrowie i odpocząć w spokoju. Zdobądź się na drobne ustępstwa. Nie szukaj żadnych nowych wrażeń. Rozluźnij się.


\\ codzienny 28.02.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiejsze wibracje sprzyjają nie tylko towarzyskim imprezom. Możesz także liczyć na powodzenie w handlu i interesach. Jeśli więc nadarzy Ci się jakaś dobra okazja do zarobku, to szybko z niej skorzystaj. Jeśli nie masz ochoty zmarnować sobie dnia pracą, to wyślij toto lotka. Może wygrasz. Jak najszybciej wyjaśnij rodzinne nieporozumienia.


\\ codzienny 28.02.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Na dzisiaj nie planuj żadnych ważnych spraw. Twoje działania mogą być chaotyczne i nieprzemyślane. Unikaj wszystkiego, co wiąże się z ryzykiem. Twoja życiowa energia prawdopodobnie skieruje się w niepożądaną stronę. Sprawy osobiste doczekają się pomyślnego rozwiązania. Dobry okres dla romansów.


\\ codzienny 28.02.2015

Strzelec 23.11-21.12

Niezbyt korzystna aura dnia. Dopadną Cię różne przesilenia i zwątpienia. Nie będziesz w stanie dłużej skupić się na czymkolwiek ani jasno myśleć. Najlepiej więc będzie, jeśli wolną sobotę poświęcisz na odpoczynek. Nowa miłość może się okazać fałszywym złudzeniem. Potrzeba więcej urozmaicenia w miłości. Otaczaj się ludźmi szczególnie życzliwymi.


\\ codzienny 28.02.2015

Skorpion 24.10-22.11

Jeśli planujesz weekend spędzić poza domem, to dobrze się przygotuj do podróży. Licz się z tym, że pewne sprawy mogą Ci się wymknąć spod kontroli. Działania zbyt impulsywne i nieprzemyślane do niczego dobrego nie prowadzą. Czas spędzony w gronie rodzinnym dostarczy Ci wiele przyjemności. Spokojna rozmowa może być pomocna. Nie denerwuj się.


\\ codzienny 28.02.2015

Waga 23.09-23.10

Dzisiaj odetchniesz trochę od zawodowych problemów i obowiązków. Spotkanie z ukochaną osobą dostarczy Ci wiele radości, zrekompensuje niepowodzenia i kłopoty minionego tygodnia. Samotnym Wagom nadarzy się okazja do nawiązania ciekawych znajomości. Wieczór będzie przyjemny. Nie zabraknie tematów do rozmów. W wolnych chwilach zajmij się swoim rozwojem umysłowym.


\\ codzienny 28.02.2015

Panna 24.08-22.09

Dzisiaj postaraj się więcej czasu poświęcić sobie i swoim sprawom. Rodzina także dopomina się Twojej uwagi. Nie czekaj aż Twoja nadgorliwość i pracowitość staną się kością niezgody w Twoim związku. Koniecznie zainteresuj się bliżej sprawami swoich najbliższych. Wyjdź na spotkanie miłości. Dzisiaj wszystko może być iskrą zapalną.


\\ codzienny 28.02.2015

Lew 23.07-23.08

Sprawy uczuciowo-sercowe znajdą się dzisiaj na pierwszym miejscu. Wzajemne kontakty z ukochaną osobą a także z rodziną mają szansę poprawić się. W rozmowach z nimi musisz jednak wykazać dużo dyplomacji. Niektórzy Twoi bliscy dzisiaj wydają się być nadmiernie wrażliwi. W uczuciach możesz liczyć na wzajemność. Staraj się pokonać swoje słabości.


\\ codzienny 28.02.2015

Rak 22.06-22.07

To może być dla Ciebie bardzo trudny dzień pod każdym względem. Panuj więc nad sobą i unikaj stresowych sytuacji. Zbyt nerwowe działania mogą Ci szkodzić. Będziesz musiał włożyć sporo wysiłku, aby urealnić niektóre swoje plany. Odpoczynek i relaks są Ci teraz bardzo potrzebne. Nie prowokuj kłótni. Schodź z drogi wszystkim, którzy Cię denerwują.


\\ codzienny 28.02.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj zrób wszystko, aby się wyciszyć i zregenerować swoje siły. Całą uwagę skoncentruj raczej na robieniu planów niż na konkretnych działaniach. W miłości popracuj nad pogłębieniem uczuć i osiągnięciem pełnego zrozumienia. Odpoczynek na łonie rodziny przyniesie odprężenie. Dbaj o harmonię w Twoim związku. Wieczorem zapowiada się udane przyjęcie towarzyskie.


\\ codzienny 28.02.2015

Byk 21.04-20.05

Godziny dopołudniowe w miarę spokojne i miłe. Odsuń od siebie wszelkie problemy, zwłaszcza związane z pracą. To odpowiedni moment, aby przeanalizować i naprawić błędy popełnione ostatnio. Zajmij się rodziną. Druga część dnia zapowiada nieporozumienia i konflikty w domu. Ujawnią się jakieś Twoje grzeszki. Uważaj na wszystko, co robisz.


\\ codzienny 28.02.2015

Baran 21.03-20.04

Kosmos dzisiaj nie jest Ci zbyt przychylny. Działaj więc rozważnie i dobrze rozłóż swoje siły. Unikaj ryzyka i podejmowania trudnych decyzji. W miłości kieruj się bardziej rozumem niż emocjami. Nadmierne wymagania wobec partnera zdecydowanie mogą budzić jego sprzeciw. Nie jest to najlepsza pora na uczuciowe deklaracje. Możliwy przypływ gotówki.


inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco