Moja dziewczyna nie lubi seksu oralnego

Utnik Radosław Jerzy / 16.08.2010
 
 AAA
Współżyję z moją dziewczyną już pół roku. Ona chętnie obdarza mnie seksem oralnym. Z mojej strony jest to niemożliwe, bo ona nie chce. Moja poprzednia dziewczyna chętnie dawała sobie lizać cipkę i nie wiem, gdzie tkwi błąd? Czy jestem zbyt nachalny, czy może ona ma jakieś ukryte lęki?
Każdy człowiek ma swoje ulubione rodzaje aktywności seksualnej. Każdy z nas ma również prawo do powstrzymania się od wszystkich lub niektórych zachowań seksualnych. W badaniach populacyjnych wykonanych na początku XXI wieku do seksu oralnego przyznało się około połowa badanych. W badaniach prof. Z. Izdebskiego prowadzonych na zlecenie Polpharmy z przełomu grudnia 2009 i stycznia 2010 r. - już ponad 80% internautów. Seks oralny staje się więc coraz bardziej powszechny, ale wciąż można znaleźć osoby, którym nie odpowiada tego rodzaju aktywność. Odpowiedź, dlaczego Pana partnerka nie lubi tego rodzaju pieszczot jest w niej: może to być związane zarówno z niezbyt przyjemnymi skojarzeniami z przeszłości, z poczuciem wstydu lub dyskomfortu, obawą o popuszczanie moczu jak też z kwestiami światopoglądowymi - być może uważa ona, że na tego rodzaju pieszczoty są tak intymne, że jest jeszcze za wcześnie w Waszym związku.
Publikowane w Serwisie porady ekspertów mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego specjalistę w wyniku bezpośredniej konsultacji. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść porad ekspertów oraz za jakiekolwiek szkody użytkowników powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez użytkowników do treści porady.

Wyślij pytanie do eksperta

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Galerie


Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Pani 2013-06-25 (11:29) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 12 godzin i 3 minuty temu

Przecież facet po takiej zabawie potem "pachnie" mną - własny zapach dla kobiet w ogóle nie jest podniecający, mnie to odrzuca. No i pieszczoty językiem są za słabe. Bardzo proste to wszystko

odpowiedz

Twoja historia

opisz swoją historię

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 06.05.2015

Ryby 20.02-20.03

Właśnie teraz możesz poznać tę druga połowę. Gwiazdy sprzyjają stabilizacji uczuciowej, finansowej i zawodowej. Ważne, abyś nie spoczął na laurach. Mars w Twoim znaku szykuje ciekawe spotkanie zawodowe. Możesz przedłużyć je i zaprosić towarzystwo do siebie. Zyskasz nowych znajomych. Jeżeli będzie wśród nich Strzelec, znajomość zapowiada się na wspaniałą przyjaźń.

\\ codzienny 06.05.2015

Wodnik 21.01-19.02

A szczęście było tak blisko... Chciałeś sięgnąć po nagrodę, nie dając nic w zamian i się nie udało. W życiu uczuciowym dobre dni. Czas sprzyja przyjaźniom i miłości. Może poznasz interesującą osobę. Nie przegap tej znajomości, może przynieść wiele korzyści majątkowych.

\\ codzienny 06.05.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Czeka Cię dzień pełne wyzwań i... rozmyślań. Długo będziesz się zastanawiał, zanim podejmiesz decyzję. Nie czekaj jednak do końca tygodnia - w piątek Twoje samopoczucie może się pogorszyć i wszystko wyda się bezsensowne. W uczuciach trochę nieporozumień, ale już w czwartek będziecie w dobrej komitywie. Warto pomyśleć o kilkudniowym wyjeździe tylko we dwoje. Nie dawaj Pannie powodów do plotek.

\\ codzienny 06.05.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzięki Księżycowi w Twoim znaku i Jowiszowi w trygonie, przybędzie dobrych pomysłów i pieniędzy. Musisz z nich zrobić właściwy użytek. Warto zainwestować. Pojawi się cichy wielbiciel. Jeżeli doskwiera Ci samotność, ośmiel go i zaproś na dobrą kolację. Nie zabieraj ze sobą znajomego Lwa, będzie zazdrosny.

\\ codzienny 06.05.2015

Skorpion 24.10-22.11

Bądź ostrożny w lokowaniu uczuć. Gwiazdy sprzyjają zawieraniu nowych znajomości, ale nie wszystkie wyjdą Ci na dobre. Przyjaciół dobieraj sobie nie według grubości portfela, ale według lojalności. W pracy przypływ energii i dobrych pomysłów. Nie od razu przełoży się to na pieniądze, więc nie szalej z kartą kredytową. Tym bardziej, że znajomy Rak nie udzieli Ci znowu pożyczki.

\\ codzienny 06.05.2015

Waga 23.09-23.10

Okres powodzenia w pracy i życiu towarzyskim. Wykorzystaj dobrą passę. Możesz postarać się o podwyżkę lub lepszą pracę. Trochę zajęć w domu - wiosenne porządki lub remont. Sekstyl Księżyca do twojego znaku może być zwiastunem niespodziewanego spotkania ze Strzelcem. Stara miłość nie rdzewieje.

\\ codzienny 06.05.2015

Panna 24.08-22.09

Są widoki na finansowe zyski. Uda się też przekonać Byka do Twoich racji. Szykuje się wiele spotkań towarzyskich. Nie przesadzaj z używkami, bo organizm odmówi Ci posłuszeństwa. Na wieczór zaplanuj rodzinną imprezę. Planety obdarzą Cię energią potrzebną do przeprowadzenia zmian w Twoim życiu.

\\ codzienny 06.05.2015

Lew 23.07-23.08

Zwolnij tempo i nie przejmuj się zaległościami w pracy. Ich nadrobienie zajmie mniej czasu, niż myślisz. Ktoś zechce Cię oszukać, to wpływ Księżyca w dwunastym domu Twojego Lunariusza. Dobry okres w życiu rodzinnym. Spotkanie z Bliźniakiem wypadnie świetnie. Będzie wesoło.

\\ codzienny 06.05.2015

Rak 22.06-22.07

Gwiazdy szykują Ci mały romansik. Jeżeli chcesz, aby przekształcił się w długoletni związek, musisz trochę nad sobą popracować - nie krytykuj, nie pouczaj, daj się wygadać. W pracy szansa na lepszą pozycję zawodową. Aby się udało, zrezygnuj z fałszywej skromności.

\\ codzienny 06.05.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Warto wybrać się ze znajomymi do kina lub na małą wycieczkę. Dłuższy wyjazd niewskazany, bo w pracy wiele obowiązków. Jeżeli wybierasz się na urlop, nie zostawiaj pracy innym. W powietrzu wisi rodzinna kłótnia wieczorem - nie daj wyprowadzić się z równowagi.

\\ codzienny 06.05.2015

Byk 21.04-20.05

Konflikty w pracy wywołane będą Twoją niezależnością, z której warto czasami zrezygnować. W uczuciach gorąco. Uspokoi się dopiero jutro. Wspólny rodzinny wypad do znajomych będzie miłą odmianą. Pamiętaj o Koziorożcu, czeka na wiadomość.

\\ codzienny 06.05.2015

Baran 21.03-20.04

Czas uspokoić serce - ostatnio miałeś za dużo przeżyć. Na początek zaplanuj wypoczynek i zabawę w dobrym towarzystwie. W pracy - pełny sukces, sporo ciekawych propozycji, uznanie współpracowników. Poczujesz się bezpiecznie, ale uważaj na Koziorożca, jego nie cieszy Twój sukces.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco