Porozmawiajmy o seksie...

09.08.2010

następne zdjęcie Porozmawiajmy o seksie... fot. AKPA



  • Skomentuj
  • WP.PL
Ocena: 0 [0]
milutki [2010-08-20 11:52]

Tej pani dziękujemy
jest wulgarna i zboczona. Rozbiera się w gazetach dla facetów, a u Wojewódzkiego o seksie gada, jak banda nachlanych roboli! Wstyd!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~hnj [2010-08-20 10:58]

Witam!! Proponuję Państwu wspaniała formę zarobienia dodatkowych środków finansowych. Chcesz uniezależnić się finansowo? Jeżeli TAK, to ta propozycja jest dla Ciebie!!! Spróbuj! Nic nie tracisz, a możesz zyskać!!! Zarejestruj się już dziś! : surfbar.pl/ref=29122

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~znawca [2010-08-10 12:30]

okropnie fałszywa kobieta, w dodatku bardzo niemiła.
ble

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~tyu [2010-08-20 10:20]

fuj,jak mozna tak do gazety podawac
takie zwierzenia sa bardzo osobiste i niesmaczne jest dzielenie sie nimi do gazety. ciekawe co na to jarek????

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kasia [2010-08-10 22:16]

No i idac ze baby były szczere...
Opinia Kayah była najlepsza, pełna ciapła i prawdziwej dojrzałości , za to wypowiedz Muchy i Sary May to istne porazki, robia z siebie sex bomby a generalnie sara may wygrala nawet zrobiona tragicznie i watpie zeby tak za nią meżczyzni szaleli.... za To Mucha owszm jest sexsowa teraz... ale podkreslam teraz bo kazdy to odrobine ją kojarzy z wczesniejszych lat w glowie ma obraz tłustej brzydkiej chłopczycy...;)

odpowiedz

1/9 Następne

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk



Letnia pora nastraja erotycznie: żar z nieba, parne powietrze, roznegliżowane ciała - wszystko to kojarzy się dość jednoznacznie. Aby wczuć się w gorącą atmosferę środka lata, sprawdziliśmy co o intymności, erotyce i cielesności mówią Ci znani i lubiani i czym dla nich są „te sprawy”. Specjalnie dla Was: wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale balibyście się zapytać polskich celebrytów.

Żywiołowa – taka jest kochana przez media i widzów Anna Przybylska, która w naturalny sposób traktuje kwestie seksualności. W rozmowie z magazynem „Party” Przybylska dziwi się, że erotyka jest traktowana jako domena mężczyzn. „Podobno oni co kilka sekund myślą o seksie i wieczorami oglądają strony porno w Internecie. Ja w swoim damskim towarzystwie nie unikam tych tematów. A proszę mi wierzyć, że kilka kobiet znam (…) Kiedy się spotykamy, non stop śmiejemy się, rozmawiamy o facetach i seksie. Przyznam, że bardzo to lubię” - powiedziała.

Natomiast w wywiadzie dla magazynu „Gala” Przybylska przyznała szczerze: „Mam tak unerwione ciało, że właściwie nie musiałabym się kochać. Mnie wystarczy dotykać, osiągam orgazmy przez dotyk. Plecy, dłonie, włosy, szyja, uszy... Uwielbiam pocałunki” – zdradziła.



POLECAMY: 15. URODZINY WIRTUALNEJ POLSKI! GWIAZDY SKŁADAJĄ NAM ŻYCZENIA

tagi: seks, gwiazdy, Anna Przybylska, Kayah, Anna Mucha, Cezary Pazura

czytaj dalej

oceń
7
3
Podziel się
Cellulit, pryszcze i pot
Cellulit, pryszcze i pot
Kompromitacja?
Kompromitacja?
Ale wpadka!
Ale wpadka!
Były piękne, teraz straszą
Były piękne, teraz straszą

polecamy

Zobacz w innych serwisach

miejsce #6