Swingersi, czyli wymiana żon

Swingersi, czyli wymiana żon

Swingersi

Wymiana partnerów może być bardzo ekscytująca - zaspokojona zostaje ciekawość zaznania czegoś nowego, zakazanego, chęć przeżycia przygody. Poczucie zdrady zostaje nieco złagodzone prze jawność, wszystko dzieje się przecież na oczach partnera. Dla wielu par widok ukochanego pożądanego i adorowanego przez inne osoby jest bardzo pobudzający. Jak twierdzi seksuolog, Stanisław Dulko, to właśnie kobiety częściej są inicjatorkami seksu grupowego, to one również poszukują w tej sferze nowości.

Jak twierdzi Radosław Jerzy Utnik, seksuolog, skłonność do zachowań tego typu może świadczyć o niepełnym zadowoleniu z życia seksualnego i zaburzeniach więzi partnerskiej.

Czy seks grupowy może być zatem sposobem odświeżenia związku? Niewątpliwie poziom pikanterii w łóżku zostaje podniesiony – czy jednak faktycznie z korzyścią dla pary? Niezależnie od tego, jaki mamy stosunek do monogamii i z jakim nastawieniem idziemy na spotkanie z drugą parą czy do swingers klubu, należy pamiętać, że seks grupowy zawsze będzie pewną formą zdrady.

Nowy rodzaj zdrady

Polub WP Kobieta na Facebooku

Oceń
tak 55 50,00%
nie 55 50,00%

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

7
5
~zecer 2011-07-26 (22:05) 4 lata 3 miesiące 29 dni 23 godziny i 12 minut temu

Patologia.

odpowiedz

Kim jest mąż Beaty Szydło
Kim jest mąż Beaty Szydło
Zapraszamy na wesołą farmę
Zapraszamy na wesołą farmę
Noszą szpilki mimo problemów zdrowotnych
Noszą szpilki mimo problemów zdrowotnych
Styl pierwszych dam
Styl pierwszych dam