Swingersi, czyli wymiana żon

Swingersi, czyli wymiana żon

Swingersi

Wymiana partnerów może być bardzo ekscytująca - zaspokojona zostaje ciekawość zaznania czegoś nowego, zakazanego, chęć przeżycia przygody. Poczucie zdrady zostaje nieco złagodzone prze jawność, wszystko dzieje się przecież na oczach partnera. Dla wielu par widok ukochanego pożądanego i adorowanego przez inne osoby jest bardzo pobudzający. Jak twierdzi seksuolog, Stanisław Dulko, to właśnie kobiety częściej są inicjatorkami seksu grupowego, to one również poszukują w tej sferze nowości.

Jak twierdzi Radosław Jerzy Utnik, seksuolog, skłonność do zachowań tego typu może świadczyć o niepełnym zadowoleniu z życia seksualnego i zaburzeniach więzi partnerskiej.

Czy seks grupowy może być zatem sposobem odświeżenia związku? Niewątpliwie poziom pikanterii w łóżku zostaje podniesiony – czy jednak faktycznie z korzyścią dla pary? Niezależnie od tego, jaki mamy stosunek do monogamii i z jakim nastawieniem idziemy na spotkanie z drugą parą czy do swingers klubu, należy pamiętać, że seks grupowy zawsze będzie pewną formą zdrady.

Nowy rodzaj zdrady

Polub WP Kobieta na Facebooku

Oceń
tak 55 50,00%
nie 55 50,00%

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

7
5
~zecer 2011-07-26 (22:05) 4 lata 6 miesięcy 17 dni 1 godzinę i 19 minut temu

Patologia.

odpowiedz