Swingersi, czyli wymiana żon

Swingersi, czyli wymiana żon

Swingersi

Początek ruchu swingersów sięga lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wtedy to właśnie pojawiła się w Ameryce pewna forma gry erotycznej, nazywana „wife swapping”- czyli „wymiana żon”. W trakcie towarzyskiego spotkania mężczyźni zostawiali klucze do swoich domów, które następnie były losowane przez kobiety. W ten oto sposób ustalano, czyja żona spędzi noc z danym mężczyzną. Zabawa szybko przeniosła się poza granice USA, znajdując zwolenników w wielu innych krajach, również w Polsce.

Z jednej strony swingowanie uważa się świeżą sferę życia seksualnego, z drugiej jednak jest ona wyrazem poszerzenia naszych granic dotyczących tego, co w łóżku wolno. Pojawiają się rozważania na temat monogamii i poligamii, w przerażającym tempie wrasta liczba rozwodów. Zdrada przestaje już szokować.

Nowy rodzaj zdrady

Polub WP Kobieta na Facebooku

Oceń
tak 55 50,00%
nie 55 50,00%

Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
5
~Pereelka 2011-07-26 (23:00) 4 lata 4 miesiące 1 godzinę i 8 minut temu

a ja czasem chodzę do takiego klubu i wcale nie "wypożyczam" faceta innym ani on mnie, siedzimy przy barku, w jacuzzi, saunie, rozmawiamy, śmiejemy, pełna kultura i świetna zabawa pozdrawiam klubowiczów SAUNA CLUB Bielsko

odpowiedz

6
1
~wierząca 2011-07-26 (22:56) 4 lata 4 miesiące 1 godzinę i 12 minut temu

zbliża sie koniec świata w czasach kamienia łupanego też była sodoma i gomora teraz sodoma i komora wystarczy zadzwonić apokalipsa jest blisko

odpowiedz

9
1
~mikki 2011-07-25 (17:20) 4 lata 4 miesiące 1 dzień 6 godzin i 48 minut temu

tak się dziwicie-------przecież w telewizji jest reality o zamianie żon--to jakaś paranoja, w telewizji jest wszystko co nas przeraża, instrukcja dla bandytów, złodziei, morderców, zboczeńców, codziennie po kilkanaście razy w każdej stacji, jeśli coś się nie zmieni nasze życie zamieni się w koszmar!!!

odpowiedz

Kim jest mąż Beaty Szydło
Kim jest mąż Beaty Szydło
Zapraszamy na wesołą farmę
Zapraszamy na wesołą farmę
Noszą szpilki mimo problemów zdrowotnych
Noszą szpilki mimo problemów zdrowotnych
Styl pierwszych dam
Styl pierwszych dam