Katarzyna Sokołowska: co za nogi!

Katarzyna Sokołowska: co za nogi!

Katarzyna Sokołowska

Czy to są nogi modelki?

Katarzyna Sokołowska jest specjalistką od pokazów mody, ale nie, nie występuje w nich, choć patrząc na jej zdjęcia, nie sposób nie zauważyć jej doskonałej figury - ona zajmuje się wybieraniem modelek, choreografią, reżyserią. Bez Sokołowskiej pokazy znanych i lubianych projektantów mogłyby zakończyć się totalną klapą.

Uśmiechnięta, ale ostra, sympatyczna, ale wymagająca - Sokołowska nie bez powodu trafił do programu Top Model. W kolejnej edycji zasiądzie za ławą dla jurorów, ale z programem zetknęła się już wcześniej, oczywiście zawodowo.

Ostatnio jednak mogliśmy ją zobaczyć nie na castingu do show, a podczas pokazu najnowszej kolekcji Joanny Klimas. Wyglądała zjawiskowo! Choć pogoda nie dopisała i czerwcowa aura przypominała raczej aurę wrześniową, a gwiazdy zamiast w letnich sukienkach pokaz oglądały ubrane w płaszcze, to jednak i w tej jesiennej garderobie Sokołowska przyciągała uwagę.

Czym? Nogami, rzecz jasna. Smukłe, długie i zgrabne są ozdobą Katarzyny, która powinna zawsze nosić mini. Choreografka zamiast po krótkie sukienki często sięga po te sięgające po połowy łydki albo spodnie, ale to w mini wygląda najlepiej. Zresztą, oceńcie sami!

(AKw)

W prześwitującej sukience na czerwonym dywanie – przesada?

Schudnij 3 kg w 7 dni!

Polub WP Kobieta na Facebooku

Oceń
tak 9 52,94%
nie 8 47,06%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!