UrodaPiękne ciało zimą - jak to zrobić?

Piękne ciało zimą - jak to zrobić?

Piękne ciało zimą - jak to zrobić?
Źródło zdjęć: © 123RF
19.01.2015 10:59, aktualizacja: 19.01.2015 16:44

Piękne, zdrowe i zadbane ciało w okresie zimowym to wielkie wyzwanie. Są jednak zabiegi, które w szybki sposób poprawią kondycję naszej skóry nie tylko wizualnie, ale i od środka. Zdrowa skóra przez cały rok? Teraz to możliwe. Sprawdź, jakie zabiegi proponują salony urody.

Piękne, zdrowe i zadbane ciało w okresie zimowym to wielkie wyzwanie. Są jednak zabiegi, które w szybki sposób poprawią kondycję naszej skóry nie tylko wizualnie, ale i od środka. Zdrowa skóra przez cały rok? Teraz to możliwe. Sprawdź, jakie zabiegi proponują salony urody.

Regeneracja całego ciała ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie, nastrój i wygląd. Chcemy, żeby nasze ciało wyglądało przede wszystkim na smuklejsze, jędrniejsze i bez cellulitu. Aby spełnić wszystkie te trzy elementy, można zastosować specjalistyczny, podciśnieniowy masaż skóry i tkanki podskórnej, będący od wielu lat jedną z bardziej skutecznych metod modelowania sylwetki, walki z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Masaż połączony z podciśnieniem nie tylko uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia, ale również stymuluje skórę do produkcji włókien kolagenowych. Po serii takich zabiegów, skóra odzyska witalność, jędrność i zdrowy koloryt.

Kolejna propozycja to terapia dwutlenkiem węgla (karboksyterapia), która została ogłoszona przełomem w medycynie estetycznej. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem cz nawet zaburzeniami krążenia. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórny precyzyjnym podaniu, przy użyciu specjalistycznego urządzenia, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od 8 do 12 zabiegów. Najczęściej wykonuje się jeden lub dwa zabiegi w tygodniu. Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut.

Na specjalne okazje, zwłaszcza w okresie takim jak karnawał, warto pokusić się o terapię z zastosowaniem podczerwieni, która skutecznie ujędrnia skórę, minimalizuje i redukuje zmarszczki, spłyca bruzdy, podnosi opadające policzki i poprawia owal twarzy. Lifting termiczny jest przełomem w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry. Ogromną zaletą tego zabiegu jest to, że skutecznie działa na wszystkie partie ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia.

Kobiety często koncentrują się na młodym wyglądzie twarzy, szyi i dekoltu, a przecież są inne partie ciała, które z wiekiem czy wskutek ciąży lub szybkiej utraty wagi, również potrzebują wsparcia w postaci poprawy napięcia skóry. Dlatego zabiegi pielęgnacyjne znakomicie sprawdzą się również na skórze dłoni, ramion, brzucha, pośladków, nad kolanami lub wewnętrznej stronie ud.

Trzecią propozycją jest zabieg na urządzeniu Geneo™, który zapewnia jednoczesne uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych. Złuszcza zewnętrzną warstwę skóry, rewitalizując ją i naturalnie dotlenia od wewnątrz. Dzięki temu nasz organizm wchłania niezbędne składniki odżywcze, zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Możemy go stosować dla każdego rodzaju skóry, a efekty widoczne są natychmiast.

O tej porze roku dobrze jest także rozpocząć laserową depilację. Do tej pory ta metoda kojarzyła się z dość bolesnym zabiegiem. Kiedy na rynku pojawił się laser diodowy, depilacja stała się bezbolesna, szybka, trwała, komfortowa i co najważniejsze bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia. To najszybszy i jedyny taki laser na świecie wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Urządzenie to rozpoznaje indywidualne właściwości skóry, dzięki czemu dobierane są spersonalizowane parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia. Zabieg jest dzięki temu bardzo bezpieczny, szybszy, bardziej przyjemny i bardziej skuteczny.

Aby na trwałe usunąć niepożądane owłosienie, trzeba powtórzyć zabieg kilkakrotnie. Opalona skóra jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

POLECAMY:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także