Jak odblokować auto za pomocą telefonu komórkowego?

Monika Stypułkowska / 17.10.2011
wp.pl>
 AAA
Jak odblokować auto za pomocą telefonu komórkowego?
Sprytna, nowoczesna kobieta bardzo dobrze radzi sobie za kierownicą samochodu. Jednak czasami nasze auto odmawia nam posłuszeństwa… Zepsuł ci się pojazd, a może zapomniałaś kluczyków? Nie wiesz, co robić, a za 10 minut masz ważne spotkanie. Nie wpadaj w panikę! Warto zastosować kilka cennych rad, aby nie wzywać pomocy. Na pewno życie kierowcy stanie się o wiele łatwiejsze. Zobacz, jak poradzić sobie w awaryjnych sytuacjach.
Dzięki nowoczesnej technologii szybko zmienia się świat. Motoryzacja również rozwija się w nieustającym tempie. Producenci samochodów wprowadzają wiele udogodnień, aby polepszyć komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego współczesne kobiety powinny świadomie z nich korzystać. W rezultacie prowadzenie pojazdu stanie się dużo wygodniejsze.
Zablokowane auto? Użyj telefonu komórkowego!

Zdarzyło ci się, że zgubiłaś kluczyki do samochodu? A może zatrzasnęłaś je w bagażniku? Teraz nie stanowi to już takiego problemu. Nie musisz jechać do domu po zapasowe kluczyki lub prosić, aby ktoś ci je przywiózł. Dzięki nowoczesnej technologii możesz odblokować auto za pomocą telefonu komórkowego.

Wystarczy zadzwonić na telefon komórkowy do osoby, która została w mieszkaniu. Następnie powiedzieć jej, aby zbliżyła kluczyki do telefonu i nacisnęła przycisk odblokowania auta w zapasowych kluczykach. Ty w tym momencie musisz przystawić swój telefon do zamka w drzwiach samochodu na odległość około 30 cm. Po chwili twoje auto powinno otworzyć się. Proste? Pamiętaj, że odległość między osobami łączącymi się przez telefon nie ma żadnego znaczenia. Mogą was dzielić nawet setki kilometrów…

Wpadłaś w poślizg?

Nowoczesne auta posiadają wiele systemów pomagających w trudnych sytuacjach na drodze. Nie tylko umożliwiają prawidłowe parkowanie (czujniki), wychodzenie z poślizgu (ESP) wspomagają hamowanie (ABS), ale również sygnalizują znalezienie się nadjeżdżającego pojazdu w martwym punkcie (Blis). Na przykład Volkswagen wprowadził m.in. w Passacie czy Tiguanie półautomatyczny system „Park Assist”, pomagający kierowcy przy parkowaniu równolegle do drogi.

POLECAMY:

Samochód dla kobiety – które auta wybieramy?

Kierowczynie i motorowczynie, czyli kobiety za dużym kółkiem

Czy kobiety parkują gorzej?

Jak do centralnego zamka dorobić sterowanie?

Polub kobieta.wp.pl na Facebooku

1 2 z 2 następna
oceń
tak 3 100%
nie 0 0%

Galerie


Opinie (5)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Buladag 2012-07-14 (15:54) 2 lata 2 miesiące 9 dni 14 godzin i 30 minut temu

To jakieś jaja z tym otwieraniem przez telefon komórkowy? Oczywiście to nie działa, podobnie jak sposób z przekłutą piłką do tenisa. Zwykłe Urban Legends.

odpowiedz

0
0
~łukasz 2011-11-01 (14:23) 2 lata 10 miesięcy 22 dni 16 godzin i 1 minutę temu

A ja jestem ciekaw ile telefonów obsługuje taki bajer? Śmieszy mnie zdania " nie jest trudne. Czasami wystarczy podnieść maskę i zbadać poziom płynu chłodzącego, płynu hamulcowego lub oleju w silniku". Ciekaw jestem czy sama autorka wie gdzie w samochodzie jest płyn hamulcowy, bądź gdzie się sprawdza poziom oleju w silniku. :D

odpowiedz

0
0
~domino 2011-10-21 (10:56) 2 lata 11 miesięcy 2 dni 19 godzin i 28 minut temu

wow. czego to nie wymyślą. ja jestem ostatni zachwycona szybkim sportowymi autami. dostałam voucher na urodziny z motoprezent. szalona jazda sportowym autem to było coś!

odpowiedz

0
1
~ola 2011-10-20 (12:09) 2 lata 11 miesięcy 3 dni 18 godzin i 15 minut temu

Ja w awaryjnej sytuacji dzwonię do mężn! Ostano puknęłam inny samochód i myślałam że wyjdzie z siebie a tu niespodzianka. Opanowanie i wsparcie. W ramach podziękowania kupiła mu jazdę na motoprezent.pl i teraz się śmieje, żę codziennie mogę w jakiś slup uderzyć.

odpowiedz

0
0
karisia** 2011-10-17 (21:30) 2 lata 11 miesięcy 6 dni 8 godzin i 54 minuty temu

xDxD dobre, dobre!:)

odpowiedz

Twoja historia

opisz swoją historię
imieniny

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 24.09.2014

Baran 21.03-20.04

Cesarz. Uda Ci się dzisiaj zapobiec niepotrzebnym konfliktom i nieporozumieniom w pracy. Będziesz traktował ludzi z szacunkiem i życzliwością. Wspaniale odnajdziesz się w roli mediatora. Możesz dziś poznać kogoś fajnego i wartościowego, dlatego miej oczy szeroko otwarte. Dzisiaj szczególnie zachowaj spokój oraz równowagę i nie pozwól sobie na utratę twarzy, reputacji, zniszczenie dobrej opinii, dlatego unikaj wszelkich kłótni i plotek.


\\ codzienny 24.09.2014

Byk 21.04-20.05

Wisielec. Jest to dobry dzień, aby pewne sprawy przemyśleć od nowa. Kiedy to zrobisz, może dojrzysz światełko w tunelu. Trudne sytuacje znajdą swoje rozwiązanie. Musisz być tylko spokojny, cierpliwy i pozwolić, by wszystko toczyło się we własnym rytmie. Trzymaj nerwy na wodzy i nie ulegaj emocjom.


\\ codzienny 24.09.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Diabeł. Ciesz się życiem, korzystaj z różnych okazji, ale zachowaj zdrowy rozsądek i umiar. Nie szastaj pieniędzmi, by Twój portfel nie został pusty. Rozważnie dobieraj sobie znajomych i przyjaciół. Ktoś może próbować Cię okłamać, więc bądź ostrożny, obserwuj i analizuj mowę ciała rozmówcy. Nie szukaj teraz miłości, liczyć możesz jedynie na krótki romans, przelotny flirt.


\\ codzienny 24.09.2014

Rak 22.06-22.07

Piątka Pucharów. Dziś doświadczyć możesz wypalenia uczuć, zerwania związku lub separacji. Nie popadaj w rozpacz, smutek i żal, tylko się zastanów, dlaczego Twoje wszystkie związki tak szybko się skończyły, czego tak naprawdę pragniesz od życia. To doskonały moment, żebyś przeanalizował i dokładnie przemyślał jak wyglądały Twoje wszystkie relacje z partnerami, czego od nich oczekiwałeś, co sam dawałeś w zamian. Przed Tobą nowa relacja uczuciowa, lecz to jaka ona będzie i jak długo będzie trwała, zależy w dużej mierze od Ciebie. Nie zamartwiaj się tym, czego nie możesz zmienić tylko pozwól odejść przeszłości, w pełni skoncentruj się na przyszłości, z optymizmem spójrz na życie.


\\ codzienny 24.09.2014

Lew 23.07-23.08

Szóstka Denarów. Twoje problemy i kłopoty finansowe już się kończą. Zaczyna się dla Ciebie okres dobrobytu i dostatniego życia. W miłości liczyć możesz na żar uczuć, namiętne chwile w sypialni. Budowane związki okażą się partnerskie, harmonijne, zrównoważone i trwałe. To odpowiedni moment, abyś zaczął nieść pomoc innym ludziom i szerzył dobroczynność.


\\ codzienny 24.09.2014

Panna 24.08-22.09

Rycerz Denarów. Wkrótce możesz być zmuszony do podjęcia ważnych decyzji i przejęcia kontroli nad jakąś trudną sytuacją. Czekać mogą na Ciebie nowe zadania, projekty, obowiązki i szereg zobowiązań, które przyjdzie Ci zrealizować. Niczego się nie bój i śmiało działaj, a odniesiesz sukces. Poczujesz się teraz "jak ryba w wodzie". Doskonale wywiążesz się z wszelkich zobowiązań i zdobędziesz uznanie otoczenia.


\\ codzienny 24.09.2014

Waga 23.09-23.10

Szóstka Pucharów. Dziś możesz doświadczyć niespodziewanych odwiedzin kogoś dawno niewidzianego. Ta niespodzianka nie będzie Ci jednak na rękę. Poczujesz się skrępowany i niezadowolony z tej wizyty. Zachowaj jednak pozory gościnności, gdyż takie zachowanie może Ci się bardzo opłacić. Pamiętaj rób dobrą minę do złej gry, panuj nad sytuacją, bądź niczym pokerowy gracz i zachowaj twarz.


\\ codzienny 24.09.2014

Skorpion 24.10-22.11

Dziesiątka Pucharów. Ten dzień pełen będzie miłości, szczęścia, radości, cudownych i miłych chwil w gronie bliskich sercu osób. Docenisz jak wspaniałym darem jest rodzina i wspólne przebywanie ze sobą. Dziś doskonale sprawdzisz się w roli strażnika ogniska domowego. Zadbasz o właściwy nastrój i ciepło rodzinne. Poczujesz się szczęśliwy, spełniony i bardzo kochany.


\\ codzienny 24.09.2014

Strzelec 23.11-21.12

Królowa Mieczy. Spotkać możesz dzisiaj na swej drodze osobę o twardym, żelaznym charakterze, gotową walczyć do końca o to co jest dla niej ważne, w co tak głęboko wierzy. Nie cofnie się ona przed niczym, aby tylko osiągnąć swój cel, gdyż jest silna, twarda, zdeterminowana, spragniona władzy. Negocjacje i wszelkie rozmowy z kimś takim będą trudne do zrealizowania, gdyż brakować będzie chęci porozumienia i sympatii z jej strony. Uważaj więc na swoje słowa i gesty, aby nie zostały one źle zinterpretowane i nie stały się przyczyną konfliktu i wielkiej niechęci. Bądź bardziej ostrożny niż zwykle, gdyż dzisiaj możesz więcej stracić, niż zyskać.


\\ codzienny 24.09.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Król Mieczy. Pełen będziesz dzisiaj energii, chęci i sił witalnych. Już od rana gotowy będziesz do działania i skupiony na osiągnięciu wytyczonego celu. Przed Tobą szereg wyzwań, z którymi musisz być gotowy się zmierzyć. W pełni wykorzystasz nadarzające się możliwości i okazje. Będziesz podchodził do wszelkich spraw rozważnie i mądrze, a każda Twoja decyzja będzie dokładnie przemyślana.


\\ codzienny 24.09.2014

Wodnik 21.01-19.02

Trójka Buław. Każdy rozpoczęty dziś przez Ciebie projekt, rozwinie się po Twojej myśli. Osiągniesz zamierzony cel, zdobędziesz sporą satysfakcje, pieniądze i sukces. Przy realizacji swoich planów, marzeń i celów, możesz liczyć na pomoc i wsparcie ze strony ludzi, którzy będą Ci bardzo życzliwi. Czekać dziś może na Ciebie propozycja nowej, wspaniałej pracy lub fascynująca, pełna przygód podróż. Możesz dzisiaj pomyśleć o założeniu własnego biznesu.


\\ codzienny 24.09.2014

Ryby 20.02-20.03

Pustelnik. To doskonały moment, abyś się zatrzymał i dokonał bilansu życiowego. Już pora się dowiedzieć, co w Twoim życiu było dobre, a co złe i głęboko się zastanowić nad tym, co można w nim zmienić, aby było ono w przyszłości znacznie lepsze. Jest to doskonały czas, żebyś w samotności i spokoju skupił się na sobie i własnych potrzebach. Dzisiaj możesz mieć problem, by komuś zaufać. Będziesz się starał trzymać wszystkich na dystans.


inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco