Jak odblokować auto za pomocą telefonu komórkowego?

Monika Stypułkowska / 17.10.2011
wp.pl>
 AAA
Jak odblokować auto za pomocą telefonu komórkowego?
Sprytna, nowoczesna kobieta bardzo dobrze radzi sobie za kierownicą samochodu. Jednak czasami nasze auto odmawia nam posłuszeństwa… Zepsuł ci się pojazd, a może zapomniałaś kluczyków? Nie wiesz, co robić, a za 10 minut masz ważne spotkanie. Nie wpadaj w panikę! Warto zastosować kilka cennych rad, aby nie wzywać pomocy. Na pewno życie kierowcy stanie się o wiele łatwiejsze. Zobacz, jak poradzić sobie w awaryjnych sytuacjach.
Dzięki nowoczesnej technologii szybko zmienia się świat. Motoryzacja również rozwija się w nieustającym tempie. Producenci samochodów wprowadzają wiele udogodnień, aby polepszyć komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego współczesne kobiety powinny świadomie z nich korzystać. W rezultacie prowadzenie pojazdu stanie się dużo wygodniejsze.
Zablokowane auto? Użyj telefonu komórkowego!

Zdarzyło ci się, że zgubiłaś kluczyki do samochodu? A może zatrzasnęłaś je w bagażniku? Teraz nie stanowi to już takiego problemu. Nie musisz jechać do domu po zapasowe kluczyki lub prosić, aby ktoś ci je przywiózł. Dzięki nowoczesnej technologii możesz odblokować auto za pomocą telefonu komórkowego.

Wystarczy zadzwonić na telefon komórkowy do osoby, która została w mieszkaniu. Następnie powiedzieć jej, aby zbliżyła kluczyki do telefonu i nacisnęła przycisk odblokowania auta w zapasowych kluczykach. Ty w tym momencie musisz przystawić swój telefon do zamka w drzwiach samochodu na odległość około 30 cm. Po chwili twoje auto powinno otworzyć się. Proste? Pamiętaj, że odległość między osobami łączącymi się przez telefon nie ma żadnego znaczenia. Mogą was dzielić nawet setki kilometrów…

Wpadłaś w poślizg?

Nowoczesne auta posiadają wiele systemów pomagających w trudnych sytuacjach na drodze. Nie tylko umożliwiają prawidłowe parkowanie (czujniki), wychodzenie z poślizgu (ESP) wspomagają hamowanie (ABS), ale również sygnalizują znalezienie się nadjeżdżającego pojazdu w martwym punkcie (Blis). Na przykład Volkswagen wprowadził m.in. w Passacie czy Tiguanie półautomatyczny system „Park Assist”, pomagający kierowcy przy parkowaniu równolegle do drogi.

POLECAMY:

Samochód dla kobiety – które auta wybieramy?

Kierowczynie i motorowczynie, czyli kobiety za dużym kółkiem

Czy kobiety parkują gorzej?

Jak do centralnego zamka dorobić sterowanie?

Polub WP Kobieta na Facebooku

1 2 z 2 następna
oceń
tak 3 100%
nie 0 0%

Galerie


Opinie (5)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Buladag 2012-07-14 (15:54) 2 lata 10 miesięcy 15 dni 20 godzin i 26 minut temu

To jakieś jaja z tym otwieraniem przez telefon komórkowy? Oczywiście to nie działa, podobnie jak sposób z przekłutą piłką do tenisa. Zwykłe Urban Legends.

odpowiedz

0
0
~łukasz 2011-11-01 (14:23) 3 lata 6 miesięcy 28 dni 21 godzin i 57 minut temu

A ja jestem ciekaw ile telefonów obsługuje taki bajer? Śmieszy mnie zdania " nie jest trudne. Czasami wystarczy podnieść maskę i zbadać poziom płynu chłodzącego, płynu hamulcowego lub oleju w silniku". Ciekaw jestem czy sama autorka wie gdzie w samochodzie jest płyn hamulcowy, bądź gdzie się sprawdza poziom oleju w silniku. :D

odpowiedz

0
0
~domino 2011-10-21 (10:56) 3 lata 7 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

wow. czego to nie wymyślą. ja jestem ostatni zachwycona szybkim sportowymi autami. dostałam voucher na urodziny z motoprezent. szalona jazda sportowym autem to było coś!

odpowiedz

0
1
~ola 2011-10-20 (12:09) 3 lata 7 miesięcy 10 dni i 11 minut temu

Ja w awaryjnej sytuacji dzwonię do mężn! Ostano puknęłam inny samochód i myślałam że wyjdzie z siebie a tu niespodzianka. Opanowanie i wsparcie. W ramach podziękowania kupiła mu jazdę na motoprezent.pl i teraz się śmieje, żę codziennie mogę w jakiś slup uderzyć.

odpowiedz

0
0
karisia** 2011-10-17 (21:30) 3 lata 7 miesięcy 12 dni 14 godzin i 50 minut temu

xDxD dobre, dobre!:)

odpowiedz

Twoja historia

opisz swoją historię
imieniny

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 30.05.2015

Ryby 20.02-20.03

Udany dzień. Większość Planet jest w harmonijnym położeniu do Twojego znaku. Nie powinieneś się więc obawiać żadnych przykrości ani niepowodzeń. Intuicja podpowie Ci, którzy ludzie są Ci naprawdę życzliwi, a od których należy trzymać się z daleka. Odpowiedni czas na przemyślenia i refleksje - Nów Księżyca pomoże Ci zebrać myśli i zastanowić się nad dalszymi planami.

\\ codzienny 30.05.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj masz szanse zmienić coś w swoim życiu. Planety dodadzą Ci siły i odwagi na realizację planów. Zastanów się jednak, czy stać Cię na to, aby wszystko zaczynać od początku. Jeśli tak, to nie oglądaj się na innych tylko działaj zgodnie z samym sobą. Słuchaj intuicji, bo to właśnie ona jest teraz Twoim doradcą i najlepszym przyjacielem.

\\ codzienny 30.05.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Będziesz dziś w doskonałej formie i nastroju. Radosny i pozytywnie nastawiony do świata i ludzi. Wykorzystaj jak najlepiej sprzyjające Ci okoliczności. Umów się na spotkanie z kimś wpływowym i przedstaw mu swoje propozycje. Nie zapominaj o dzisiejszym Nowiu, znajdź godzinkę albo dwie na zastanowienie się nad tym, co chcesz osiągnąć w najbliższym czasie. Poparcie kogoś ważnego może Ci pomóc w forsowaniu planów.

\\ codzienny 30.05.2015

Strzelec 23.11-21.12

W pracy Twoja wyobraźnia będzie aktywna i podsunie nowe ciekawe pomysły. Działalność twórcza dostarczy Ci wiele satysfakcji. Ważny jest jednak dobry kontakt z otoczeniem. Bardziej odpowiedzialne zadania lepiej odłóż na inny termin. Możesz zobaczyć stare sprawy w nowym świetle. Otwórz się na nowe rozwiązania i pomysły. Trudno Ci będzie opędzić się od wielbicieli. Nie zapominaj o ruchu na świeżym powietrzu.

\\ codzienny 30.05.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiaj możesz reagować gwałtownie na zmieniającą się sytuację. Poczujesz jakby wszystko "zwaliło się na Twoją głowę", natłok obowiązków może Cię przytłaczać. Spokojnie i w miarę szybko przyzwyczaisz się do nowego tempa życia. Nie łap wszystkich srok za ogon. Dzień spędź aktywnie. Bądź ostrożny za kierownicą.

\\ codzienny 30.05.2015

Waga 23.09-23.10

Wenus, co prawda jest w kwadraturze do Twojego znaku, Ty mimo wszystko jesteś ulubieńcem planet. Przed Tobą kolejny miły i satysfakcjonujący dzień. Będziesz tryskał humorem zarażając swoim optymizmem innych. Doskonały moment na pracę w zespole a także na wycieczki. Masz szansę w sposób naturalny i niewymuszony zostać liderem grupy. Możesz sprawdzić się w akcjach społecznych i charytatywnych. Może Cię ugodzić strzała Amora.

\\ codzienny 30.05.2015

Panna 24.08-22.09

Praca, której ostatnio poświęcasz wiele sił i czasu zacznie przynosić Ci korzyści. Twój upór w dążeniu do celu zasługuje nie tylko na pochwały, ale na konkretną nagrodę. Szczęście zacznie Ci wreszcie sprzyjać. Już niedługo pojawi się szansa na duże pieniądze. Jednak dzisiaj nie planuj żadnych wydatków, unikaj podpisywania umów i wstrzymaj się z ostatecznym zdaniem w jakiejś kwestii. Przygotuj się na spotkanie z miłą osobą. Dbaj o dobrą kondycję psychofizyczną.

\\ codzienny 30.05.2015

Lew 23.07-23.08

To wyjątkowo pomyślny dzień. Dzisiaj powiodą się wszelkie egzaminy, a także rozmowy kwalifikacyjne w sprawie pracy. Dzisiaj wszystko się musi udać. Wykorzystaj sprzyjającą Ci aurę a osiągniesz, co zaplanujesz. Podczas Nowiu warto zrobić plan na najbliższe 28 dni. Bez zbytniej fatygi wygospodarujesz jeszcze godzinkę na przyjemności. Masz wokół siebie wielu życzliwych ludzi.

\\ codzienny 30.05.2015

Rak 22.06-22.07

Dzień nie będzie spokojny ani aktywny. Możliwe są liczne niesprzyjające okoliczności, których trudno uniknąć. Jeśli odpoczywasz na urlopie, to szukaj towarzystwa, które pomoże Ci odzyskać dobry humor i fizyczną aktywność. Jeśli pracujesz, to przyjmij propozycję służbowego wyjazdu. Samopoczucie poprawi Ci spotkanie z sympatyczną osobą. Dbaj o dobre relacje międzyludzkie. Nie daj się chandrze, bądź radosny i nie unikaj towarzystwa.

\\ codzienny 30.05.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj gwiazdy są Ci przychylne. Wykorzystaj więc ich dobre wpływy i pozałatwiaj zwłaszcza te sprawy, które od jakiegoś czasu odkładałeś na potem. Przy okazji weź się za planowanie wydatków. Możesz dzisiaj zrobić plan i zaplanować na najbliższy czas najtrudniejsze sprawy. Skreśl z listy te, które nie są konieczne. Nie planuj pożyczek, mogą być teraz trudne do spłacenia.

\\ codzienny 30.05.2015

Byk 21.04-20.05

Dzień miły i pomyślny dla wielu sfer Twojego życia. Sprzyja aktywności intelektualnej i twórczej. W pracy będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów. Bez trudu znajdziesz sojuszników do nowych przedsięwzięć. Niewykluczone podróże w odległe strony. W związkach uczuciowych stabilnie. Z Lwem lub Baranem będziesz bardzo szczęśliwy. Kontynuuj swoje plany.

\\ codzienny 30.05.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiaj masz okazję umocnić swoją pozycję w firmie. Bądź więc przygotowany na niezwykłe wyzwania. Znajdź chwilę na głębokie przemyślenia, skorzystaj z pomocy przychylnie patrzącej na Ciebie Wenus. W interesach pojawi się szansa, z której powinieneś skorzystać. Rusz głową a zdobędziesz furę grosza. W tej materii sprzyja Ci nieustannie Saturn w trygonie do Twojego znaku. Uważaj, aby nie popełnić falstartu.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny