Cirque Du Soleil powraca do Polski ze sztandarowym przestawieniem "Alegría"

Informacja prasowa / 24.01.2013
 AAA
Cirque Du Soleil powraca do Polski ze sztandarowym przestawieniem "Alegría"
Po ubiegłorocznym sukcesie spektakli Saltimbanco, Cirque du Soleil we współpracy z Alter Art przedstawiają docenione przez krytyków i publiczność na całym świecie widowisko Alegría w Gdańsku/Sopocie w Ergo Arenie od 31 lipca do 4 sierpnia 2013 - tylko siedem spektakli!
Tytuł "Alegría" pochodzi od hiszpańskiego słowa, oznaczającego uniesienie, radość i świętowanie. W widowisku występuje 55 artystów z 15 krajów. "Alegría" ma w sobie coś z barokowej opery: barwne kostiumy, oryginalną muzykę na żywo i piękne dekoracje - idealne tło dla zachwycającego pokazu sprawności i sztuki. Wszystko to składa się na spektakl imponujących umiejętności, siły i szybkości, ułożonych w eleganckie, eteryczne numery.
W "Alegríi" można zobaczyć teatralny i zmysłowy „Trapez Synchroniczny” i energetyczne „Podniebne Maszty”, gdzie odważni akrobaci przelatują do swoich towarzyszy na wysokości ponad dwunastu metrów. Niech do wyobraźni przemówią zwinni ludzie-gumy i artyści igrający z ogniem i ostrzem w rytmicznym, niebezpiecznym "Tańcu Płonących Noży". W „Power Track” możemy obejrzeć piękny pokaz młodzieńczej energii w synchronicznej choreografii na trampolinie, w magiczny sposób wyłaniającej się spod sceny. W "Rosyjskich Masztach" artyści szybują w spektakularnych saltach i niezwykłych piruetach w powietrzu, lądując na masztach o średnicy 12 cm, opartych na silnych ramionach kolegów. "Alegría" to coś więcej, niż widowisko... to przeżycie, fascynujące publiczność w każdym wieku.

Cirque du Soleil powstał w 1984 roku z grupy dwudziestu artystów ulicznych, a obecnie jest dużą organizacją z siedzibą w Quebecu, zapewniającą rozrywkę na wysokim poziomie. Firma zatrudnia pięć tysięcy osób, w tym ponad tysiąc trzystu artystów z niemal pięćdziesięciu różnych krajów. Cirque du Soleil zaczarowało i zachwyciło ponad sto milionów widzów w ponad trzystu miastach na sześciu kontynentach.

(fot. materiały prasowe)


MIEJSCE: Ergo Arena, Gdańsk/ Sopot
ul. Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

PRZEDSTAWIENIA (31 lipca - 4 sierpnia 2013):
Środa 31 lipca: 20:00
Czwartek 1 sierpnia: 20:00
Piątek 2 sierpnia: 20:00
Sobota 3 sierpnia: 16:00, 20:00
Niedziela 4 sierpnia: 13:00, 17:00

Bilety w sprzedaży od 24 stycznia na www.alterartshow.pl, www.ticketpro.pl, i www.cirquedusoleil.com/alegria

Rekomendujemy zakup biletów tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży. Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem.

CENA: 125 zł, 190 zł, 250 zł.
Dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat dostępne są specjalne bilety ze zniżką 20 proc. Ceny biletów dla dzieci to odpowiednio: 100 PLN, 150 PLN, 200 PLN.

Polub kobieta.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Galerie


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Twoja historia

opisz swoją historię
imieniny

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 20.10.2014

Baran 21.03-20.04

Kochankowie. Skup się dzisiaj na sprawach uczuciowych i poszukiwaniu szczęścia. Nie uciekaj przed szansą przeżycia miłości swojego życia. Odważ się zaryzykować i komuś zaufać. Jeżeli jesteś w związku, to nie czekaj z oświadczynami, lecz już dziś pomyśl o wspólnej przyszłości. Uważaj na nowe inwestycje i niesprawdzone interesy, bo możesz na tym sporo stracić.


\\ codzienny 20.10.2014

Byk 21.04-20.05

AS Mieczy. Czekać Cię dziś mogą na życiowej drodze różne trudności i zawirowania. Twoje wybory mogą okazać się niezbyt proste, jasne i właściwe. Pilnuj się, żeby się nie pogubić na rozdrożach i życiowych zakrętach. Zachowaj spokój i racjonalne podejście do życia. Kieruj się rozumem, wiedzą, doświadczeniem, zamiast emocjami.


\\ codzienny 20.10.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Królowa Pucharów. Spędź ten dzień w miłym towarzystwie. Pozwól sobie na beztroskie chwile i szczery uśmiech. Zapomnij o nieśmiałości i własnych kompleksach. Pokaż ludziom swoje prawdziwe oblicze, drzemiące w Tobie piękno. Zawarte dziś znajomości i kontakty będą miały ogromny wpływ na Twoje życie osobiste jak i zawodowe.


\\ codzienny 20.10.2014

Rak 22.06-22.07

Cesarz. Przed Tobą bardzo pracowity dzień, pełen stanowczych posunięć i konkretnych decyzji. Możesz dzisiaj nawiązać ciekawe kontakty biznesowe z wpływowymi osobami, które to pomogą Ci zrealizować marzenia. To dobry moment na podpisywanie wszelkich umów i kontraktów, które to zapewnią Ci duże zyski. Możesz zrealizować cel, który do tej pory pozostawał jedynie w sferze marzeń i planów. Musisz tylko uwierzyć w siebie i własne możliwości, pozwalając sobie na rozwój.


\\ codzienny 20.10.2014

Lew 23.07-23.08

Siódemka Mieczy. Czeka Cię dzień pełen kłótni i sprzeczek. Wciąż dążył będziesz do konfrontacji i chciał udowodnić innym ludziom, że tylko Ty masz rację. Swoją życiową postawą wzbudzisz tylko niechęć i wrogość ze strony otoczenia. Zmień swoje zachowanie, bo dziś więcej na tym stracisz, niż zyskasz. Spróbuj spokojnie wysłuchać argumentów innych osób i nie upieraj się przy własnym zdaniu, bo nawet Ty możesz się pomylić, popełnić błąd.


\\ codzienny 20.10.2014

Panna 24.08-22.09

Słońce. Szybko i sprawnie uporasz się dziś z każdym zadaniem. Znajdziesz w pracy czas, by miło pogawędzić z koleżankami. Chętny będziesz do plotkowania i zwierzeń. Nie poruszaj w rozmowie tematów polityki, kwestii finansowych i spraw związanych z pieniędzmi, gdyż może to wywołać wielki konflikt interesów. Uważaj na swoje słowa, by nie zostały one odebrane przez ludzi jako chwalenie się i wywyższanie.


\\ codzienny 20.10.2014

Waga 23.09-23.10

Król Denarów. Już dziś w Twoim życiu nastanie spokój i harmonia. Na nowo odzyskasz radość życia, wewnętrzny spokój i chęci do działania. Miło spędzisz czas w gronie znajomych i przyjaciół. Obsypany dziś zostaniesz komplementami, miłymi słowami, które bardzo poprawią Ci humor i wzmocnią samoocenę. Poczujesz się zauważony i doceniony przez najbliższe otoczenie.


\\ codzienny 20.10.2014

Skorpion 24.10-22.11

Trójka Buław. Dziś otrzymać możesz wiele interesujących ofert pracy, propozycji szkoleń i kursów podnoszących Twoje kwalifikacje zawodowe. Możesz mieć kłopot z dokonaniem właściwego wyboru. Zanim podejmiesz decyzje, skonsultuj się z rodziną lub przyjaciółmi. Oni na pewno dobrze Ci doradzą i pomogą w podjęciu właściwej decyzji. Śmiało zdaj się na ich wybór i zaufaj własnej intuicji.


\\ codzienny 20.10.2014

Strzelec 23.11-21.12

Świat. Możesz dzisiaj otrzymać wiadomość od kogoś z rodziny lub przyjaciela zamieszkałego poza granicami kraju. Zaproponować może on Tobie przyjazd do siebie i dobrze płatną pracę. Dokładnie rozważ otrzymaną propozycję, gdyż może ona zmienić całe Twoje życie. Czeka Cię dzień pełen wydatków, co bardzo uszczupli Twój domowy budżet. Musisz więc dziś bardzo dokładnie kontrolować swoje finansowe poczynania.


\\ codzienny 20.10.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Trójka Denarów. Zbierzesz dzisiaj plony swojej ciężkiej pracy. Trud jaki włożyłeś w realizację celu wreszcie się opłaci. Zostaniesz sprawiedliwie nagrodzony. Uważaj na kontakty i relacje z osobami starszymi, gdyż może dojść do konfliktu z seniorem rodu. Zamiast się kłócić i stawiać za wszelką cenę na swoim, postaraj się zrozumieć argumenty drugiej strony i trochę odpuścić.


\\ codzienny 20.10.2014

Wodnik 21.01-19.02

AS Mieczy. Dziś będziesz gotowy do zmagań intelektualnych, umysłowych, wciąż poszukując nowych bodźców do działania. Spragniony będziesz rywalizacji, nastawiony na zwycięstwo. Zachowasz spokój, zimną krew w każdej sytuacji i wspaniale sprawdzisz się w roli lidera. Doskonale poradzisz sobie z problemami, które dzisiaj przyjdzie Ci rozwiązać. Usłyszane informacje, plotki, czy wiadomości z drugiej ręki bardzo Ci pomogą w karierze.


\\ codzienny 20.10.2014

Ryby 20.02-20.03

Siła. Warto dziś pomyśleć o zmianie starych schematów i nawyków życiowych. Zacznij częściej się uśmiechać, szanować własne ciało, kontrolować bardziej wszystko to, co jesz i pijesz. Już pora zadbać o kondycję fizyczną, więcej powinieneś się też ruszać. Gimnastyka, bieganie, siłownia dobrze Ci zrobi. Nie tylko poprawi się Twoja forma, lecz także samopoczucie.


inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco