Jak zagospodarować poddasze?

- / 25.02.2008
wp.pl>
 AAA
Otrzymałam pytanie od Państwa, którzy mają dom z poddaszem, które chcieliby wykorzystać na stworzenie w nim pokoju do pracy. Poddasze ma spore spadki. Pytają Państwo, jak je najbardziej funkcjonalnie urządzić, jakie dobrać meble i jak zagospodarować przestrzeń przy skosach.
(fot. www.flickr.com)
Urządzanie poddasza to zawsze spore wyzwanie, jednak jest to też bardzo ciekawa przestrzeń, jeśli umiejętnie się z nią obejdziemy.

Pierwsza wskazówka to: starać się nie zagracić takiego wnętrza. Nic nie wygląda bardziej żałośnie niż mocno zastawione poddasze. Najbardziej tutaj będzie pasował minimalizm. Wystarczy zabudowanie jednej ściany wysokiej (jeśli jest – np. przy dachu dwuspadowym) lub komina w środku dookoła regałami koniecznymi przy urządzaniu pokoju do pracy. Do tego piękne wzorniczo duże biurko z wygodnym fotelem obrotowym w centrum oraz właśnie umiejętnie zagospodarowane skosy. Pod skosami można umieścić również niską sofę. Piękna zieleń oraz kilka grafik umieszczonych na skosach (tak tez można), dobrze przemyślane oświetlenie i wystarczy.

Polub WP Kobieta na Facebooku

1 2 z 2 następna
oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Galerie


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!