Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Magdalena Kirska / 30.09.2008
wp.pl>
 AAA
Wiemy, że nie jesteśmy idealne, że mamy wady, które mogą drażnić nawet najbardziej zakochanych w nas mężczyzn. Tylko czy to właśnie te rzeczy sprawiają, że faceci nas zdradzają? Doprowadzamy ich do szewskiej pasji i dlatego lądują w łóżku z inną? A może nie mają w nas oparcia lub nie dostają tyle seksu, ile im trzeba? Powodów jest wiele.
Z zazdrości
Mężczyźni często dopuszczają się skoku w bok, by sobie i/lub nam udowodnić, że wciąż mają „to coś”, że monogamia nie zmieniła ich w nudziarzy i nie uczyniła ich mniej atrakcyjnymi. Taka sytuacja ma zwykle miejsce wtedy, gdy faceci czują się zazdrośni lub zagrożeni. Oznacza to, że nie powinnaś flirtować z innymi na jego oczach, przechowywać w komórce smsów od swojego eks i opowiadać na okrągło o świetnym nowym koledze z pracy. Dostarczając mu powodów do podejrzeń, sama kopiesz pod sobą dołek.

Z powodu samotności

Jeśli nigdy nie ma Cię w domu, ciągle gdzieś wyjeżdżasz, nie powinnaś się specjalnie dziwić, że Twój facet w końcu sobie kogoś znajdzie. Nie chodzi wyłącznie o seks, choć nie ma co ukrywać – i on spełnia tu ważną rolę.

Jednak przy zawieraniu nowej czy zacieśnianiu starej znajomości z inną kobietą, mało który mężczyzna planuje spektakularny finał w łóżku. Faceci w takich przypadkach po prostu szukają ciepła i rozmowy, a że kończy się tak, jak się kończy, to już zupełnie inna sprawa. Po prostu w pewnym momencie do głosu dochodzą ich bardziej przyziemne potrzeby.

MĘŻCZYŹNI SĄ SKOMPLIKOWANI

NFZ NIE ZWIĘKSZY ŚRODKÓW DLA CHORYCH DZIECI

NIE DAJ SIĘ JESIENNEJ DEPRESJI

Polub kobieta.wp.pl na Facebooku

1 2 3 z 3 następna
oceń
tak 2 33.33%
nie 4 66.67%

Galerie


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Twoja historia

opisz swoją historię

Bądź z nami na bieżąco