Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Magdalena Kirska / 30.09.2008
wp.pl
 AAA
Wiemy, że nie jesteśmy idealne, że mamy wady, które mogą drażnić nawet najbardziej zakochanych w nas mężczyzn. Tylko czy to właśnie te rzeczy sprawiają, że faceci nas zdradzają? Doprowadzamy ich do szewskiej pasji i dlatego lądują w łóżku z inną? A może nie mają w nas oparcia lub nie dostają tyle seksu, ile im trzeba? Powodów jest wiele.
Z zazdrości
Mężczyźni często dopuszczają się skoku w bok, by sobie i/lub nam udowodnić, że wciąż mają „to coś”, że monogamia nie zmieniła ich w nudziarzy i nie uczyniła ich mniej atrakcyjnymi. Taka sytuacja ma zwykle miejsce wtedy, gdy faceci czują się zazdrośni lub zagrożeni. Oznacza to, że nie powinnaś flirtować z innymi na jego oczach, przechowywać w komórce smsów od swojego eks i opowiadać na okrągło o świetnym nowym koledze z pracy. Dostarczając mu powodów do podejrzeń, sama kopiesz pod sobą dołek.

Z powodu samotności

Jeśli nigdy nie ma Cię w domu, ciągle gdzieś wyjeżdżasz, nie powinnaś się specjalnie dziwić, że Twój facet w końcu sobie kogoś znajdzie. Nie chodzi wyłącznie o seks, choć nie ma co ukrywać – i on spełnia tu ważną rolę.

Jednak przy zawieraniu nowej czy zacieśnianiu starej znajomości z inną kobietą, mało który mężczyzna planuje spektakularny finał w łóżku. Faceci w takich przypadkach po prostu szukają ciepła i rozmowy, a że kończy się tak, jak się kończy, to już zupełnie inna sprawa. Po prostu w pewnym momencie do głosu dochodzą ich bardziej przyziemne potrzeby.

MĘŻCZYŹNI SĄ SKOMPLIKOWANI

NFZ NIE ZWIĘKSZY ŚRODKÓW DLA CHORYCH DZIECI

NIE DAJ SIĘ JESIENNEJ DEPRESJI

Polub WP Kobieta na Facebooku

1 2 3 z 3 następna
oceń
tak 2 33.33%
nie 4 66.67%

Galerie


Opinie (522)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Kiane 2008-10-01 (08:52) 7 lat 4 miesiące 11 dni 6 godzin i 7 minut temu

plaga
Jestem przerażona tym zjawiskiem, ilość żonatych mężczyzn piszących do mnie na portalu randkowym czy na gg urasta do rozmiarów plagi!Niektórzy ściemniają, nie przyznają się od razu, że są żonaci, liczą na szybki podryw i lądowanie w łóżku.Po odmowie spotkania i argumentacji, że z żonatymi się nie umawiam jestem opluwana, wyzywana od głupich, nieprzystosowanych i niedzisiejszych bo "wszyscy tak robią"! Czy są jeszcze faceci, którzy nie zdradzają?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~sza 2008-10-01 (10:44) 7 lat 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 15 minut temu

bo to zwykłe łajdaki są
po co ta filozofia? Taka ich natura

odpowiedz

0
0
~po co 2008-10-01 (10:43) 7 lat 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 16 minut temu

głupota
za każdym razem ciągle tylko dlaczego mężczyźni to a dlaczego tamto, jakbyśmy były głupie i nie wiedziały. zawsze też tylko o nich pisze, co zrobic przy zatrzymać Go przy sobie itp. jak nie chce byc przy nas mimo tego, że dajemy Mu wszytsko no to nic na sile kurcze, my tez mamy prawo żądać, byc kochane i miec przy sobie kogos zaufanego a nie być nikim i tylko nadskakiwac facetom. bez przesady, to nie jest najwazniejsze na swiecie. czemu nikt nie napisze, jak przytrzymac przy sobie kobiete, ktora sie kocha? ciagle tylko o nich. jak zaspokoic partnera, co robimy za malo... a co z nami kobietami? przepraszam, ale nie jestesmy rzeczami. a facet i tak zdradzi jak ma to we krwi mimo tego, ze bedziemy robic jeszcze wiecej niz dotychczas. wiem, ze to boli, bo nie raz to przeszlam, ale szanujmy sie kobiety, bo nikt za nas tego nie zrobi. sa dobrzy mezczyzni na pewno sa. jak i zwiazki bardzo fajne. ale porobilo sie tak jakby tylko liczylo sie to co oni chca, a gowno prawda.

odpowiedz

0
0
~abra 2008-10-01 (10:42) 7 lat 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 17 minut temu

czy kobiety nie myślą o seksie?
"Potrzeby seksualne mężczyzn są większe niż kobiet. Faceci częściej od nas mają ochotę na seks, myślą o nim więcej niż my, są bardziej skorzy do łóżkowych eksperymentów." dobrze by było gdyby pani Madzia dodała że pisze o sobie i swoim mężczyźnie. To że ona ma niskie libido i nie jest w stanie dotzrymać swemu partnerowi kroku nie znaczy że odnosi się to także do innych kobiet. W rzeczywistości jest baaaaaaaaaardzo wiele par w których to kobieta ma znacznie większe potrzeby i możliwości seksualne. Kobiety zdradzają równie często, a ponoć nawet częściej niż mężczyźni. I nie ma co udawać ze jest inaczej

odpowiedz

0
0
~haus 2008-10-01 (10:42) 7 lat 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 17 minut temu

a dlaczego kobiety zdradzają? przesada z tym artykułem. kobiety zdradzają tak samo często albo i czesciej jak meszczyzni

odpowiedz

0
0
~ 2008-10-01 (10:41) 7 lat 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 18 minut temu

Za mało ciepła od kobiey!
Mężczyzna musi być pewny swej kobiety 100%, że ona będzie zawsze z nim i nie interesują jej inni faceci.

odpowiedz

0
0
~ 2008-10-01 (10:41) 7 lat 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 18 minut temu

to wina kobiet
Byłem wierny żonie 12 lat. Wyrzucałem panny dosłownie z łóżka. Ale złamałem się i żałuje, że tak późno. Przyszedł moment, że ilość zbliżeń ograniczyła się do 2 miesięcznie, miałem dosyć ciągłego proszenia, przekładania, że za chwile, za moment wieczorem, jutro. Miałem dosyć oglądania wciąż niezadowolonej miny mojej żony, ciągłego krytykowania i upodlania w oczach innych oraz samozaspokajania się. Facet zdradza tylko dlatego, że nie dostaje tego co powienien dostać w związku, jakbym miał to codziennie nie byłoby problemów i latania na boki. Same jesteście sobie winne, jak facet mówi, że ma ciśnienie w gaśnicy teraz to ma być teraz,

odpowiedz

0
0
~ŻONATY 2008-10-01 (10:39) 7 lat 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 20 minut temu

DLACZEGO MĘŻCZYŹNI...
NIE OKŁAMUJMY -SIĘ IDZIEMY Z INNĄ NAJCZĘŚCIEJ MĘŻATKĄ DLATEGO ŻĘ NASZA KOBIETA SIĘ PUSZCZA W KOŃCU TA Z KTÓRĄ IDZIEMY TEŻ JEST Z KIMŚ ZWIĄZANA I GO ZDRADZA BEZ ZAHAMOWAŃ

odpowiedz

0
0
~Utu 2008-10-01 (09:13) 7 lat 4 miesiące 11 dni 5 godzin i 46 minut temu

co za debil na wp tp pisze?
tak czasami czytam te debilizmy i zastanawiam sie co za kasztan po podstawówce w maksie wymyśla takie artykuły...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ 2008-10-01 (10:37) 7 lat 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 22 minuty temu

zdrada
facet czy kocha czy nie i tak zdradzi obudzcie sie wreszcie kobiety

odpowiedz

Twoja historia

opisz swoją historię