Kolorowe lato

Marzena Okoń / 05.08.2008
wp.pl>
 AAA
Lato to czas eksplozji barw. Nie tylko tych w przy rodzie i naszym otoczeniu. Letni sezon także w makijażu zachęca nas do eksperymentowania z nowymi kolorami i ich zestawianiem. Firmy kosmetyczne właśnie na ten sezon szykują dla kobiet nowe kolekcje kosmetyków do makijażu. Wszystko po to abyś mogła w pełni cieszyć się urokami lata.
lato bowiem kojarzy się nam z upragnionym słońcem, bujną otaczającą nas zielenią, wielością barw zakwitających po sobie kwiatów. W kolekcjach makijażu na upalne dni przeważają odcienie zieleni, żółci, błękitów i turkusów. Takie barwy przywodzi na myśl lato.
Poza słońcem i ciepłymi wieczorami, letnie miesiące oferują nam także świeże, soczyste owoce. Po długim zimowym okresie spragnione jesteśmy pięknych, soczystych barw. Wykorzystajmy je i malujemy paznokcie wesołymi kolorami.

Eveline Kolekcja lakierów inspirowana kolorami lata
Lakiery Colour Show Summer 2008 Proponuje gamę 6 odcieni inspirowanych kolorami lata, od pastelowych zieleni po soczyste odcienie pomarańczy. Niezwykle klarowne i idealnie kryjące lakiery zostały oparte na nowoczesnej, odpornej na uderzenia formule. Idealnie rozprowadzają się na płytce paznokcia i pozostawiają wyjątkowo gładką i ekstremalnie lśniącą powierzchnię na wiele dni.

W skład kolekcji wchodzi sześć kolorów:
Sunflower – kolor żółty, Kiwi Fruit – zielony, Bleu Lagune – niebieski, Unflower - Fruit Mouse – amarantowy, Orange Juice – pomarańczowy, Pink Lady – rózowy. Lakiery są bezpieczne dla Twoich paznokci. Nie zawierają toluenu i formaldehydu. Cena: 6, 50 PLN, Pojemność: 10 ml
1 2 z 2 następna
oceń
0
0
Podziel się



Galerie

Opinie (2)

Ocena: 0 [0]
~mery [2008-08-22 21:40]

kosmetyki maybelline
hcesz testowac kosmetyki Maybelline? Jeśli tak to podaj mi swój e-mail ja Cię zaproszę Ty sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline! Swoje maile przeslijcie na moj adres mery-w6@wp.pl Napewno Was zaprosze!!! Pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Wirtualna Makijażystka
Polecane: Pogoda | Wyznaczanie trasy | BMI | Tarot | Program tv | Plotki | Moje IP | Wiadomości | Sport | Top News
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska