AAA
Joanna Liszowska w zaproponowanym makijażu wygląda naturalnie i subtelnie. Poza typem urody, szalenie ważną rolę odgrywa w nim kolorystyka zastosowanego makijażu oraz technika roztarcia kosmetyków na powiekach.
Do realizacji takiego makijażu w pierwszej kolejności użyto podkładu. Rozprowadzono go precyzyjnie na całej twarzy. Podkład rozprowadzony pędzlem pozwala na silne pokrycie niedoskonałości na skórze twarzy. Dzięki temu wszelkie nierówności są znacznie mniej widoczne.
Następnie dla całkowitego wyrównania kolorytu nałożono korektor. Po aplikacji na przebarwienie, wklepano go dokładnie opuszkami palców. Gwarantuje to naturalny efekt. Następnie zaaplikowano korektor rozświetlający na okolicę oka. Przy takim makijażu etap rozświetlenia dolnej powieki jest bardzo istotny. Rozświetlający korektor nałożono w niewielkiej ilości pod oczami. Wklepano go bardzo dokładnie, aby nie zbierał się w załamaniach skóry. Twarz przypudrowano sypkim pudrem matującym. Dokładnie przypudrowano także powieki co pozwala na większą trwałość aplikowanych cieni.