Michelle Obama chce rozwodu?

TVN24 / 17.01.2014
 AAA
obama
"Chcę rozwodu!" - miała powiedzieć Michelle Obama do swojego męża. Jak donosi amerykański tabloid "National Enquirer", zrobiła to po tym, jak dowiedziała się o dwóch zdradach Baracka i dlatego nie wróciła ze wspólnych wakacji z Hawajów. Kilkanaście godzin po tych rewelacjach pismo wycofało materiał ze swojej strony internetowej, a Biały Dom na kontach społecznościowych zamieścił zdjęcie zakochanej prezydenckiej pary.
Dziś (17.01) pierwsza dama Ameryki obchodzi 50. urodziny. I jak donosi amerykański tygodnik "National Enquirer" - urodziny nie będą należały do najszczęśliwszych, bo czeka ją rozwód po 21 latach małżeństwa z Barackiem Obamą.
- Michelle wpadła we wściekłość, gdy się dowiedziała, że ochroniarze prezydenta dwa razy tuszowali jego zdrady z dwiema różnymi kobietami. To dlatego nie chciała z mężem wracać z Hawajów, gdzie wspólnie spędzali święta i Nowy Rok – opowiada informator cytowany anonimowo przez tabloid.

I dodaje: - Powiedziała, że nie jest gotowa zmierzyć się z tą sytuacją w Waszyngtonie. Prezydent nie miał innego wyboru i musiał żonę zostawić na Hawajach i wrócić do Białego Domu tylko z córkami.

Choć, jak zapewnia informator pisma, Obama prosił żonę, by nie dawała wiary tym plotkom, Michelle "miała już dość" i oświadczyła: "Chcę rozwodu!".

Jednak - zdaniem "National Enquirer" - Obamowie ukrywają swe problemy przed światem z powodu spadających notowań prezydenta. - Dla dobra prezydentury męża, Michelle jest gotowa stać u boku swojego mężczyzny dopóki jego druga kadencja nie skończy się w 2016 roku. Ale ich małżeństwo jest już skończone - zapewnia informator tabloidu.

Informacje o rozwodzie Obamów obiegły cały świat. Choć ani prezydent, ani jego rzecznik nie odniósł się do tych rewelacji, kilkanaście godzin później "National Enquirer" wycofał ze swojej strony internetowej materiał o parze prezydenckiej, a Biały Dom w odpowiedzi na plotki zamieścił na swoich kontach społecznościowych zdjęcie Michelle i Baracka, na których widać, że są w sobie zakochani.

na podstawie tvn24.pl/am//gak

POLECAMY

Tego nie wiecie o Michelle Obamie!

Najlepsze serialne według Baracka Obamy

Najbardziej wpływowe kobiety na świecie

Polub WP Kobieta na Facebooku

oceń
tak 0 0%
nie 6 100%

Galerie


Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~qna 2014-02-14 (21:02) 1 rok 11 miesięcy 30 dni 9 godzin i 47 minut temu

każdy zonaty facet w podeszłym wieku ,powinien być wykastrowany ....jak kocur!!!!!

odpowiedz

3
0
~Sarah 2014-01-21 (00:52) 2 lata 24 dni 5 godzin i 57 minut temu

Łyżka na to-NIEMOŻLIWE!!!

odpowiedz

7
1
~barbara 2014-01-20 (18:46) 2 lata 24 dni 12 godzin i 3 minuty temu

To tylko te dwie ostatnie zdrady czarę przelały ,przejechał się niewierny .Zastanawiałam się kiedy Ona wreszcie zareaguje bo przecież to nie Hilary ,której tylko zależało na rządzeniu .

odpowiedz