Córka Cindy Crawford modelką

nmk / 24.01.2012
wp.pl
 AAA
Córka Cindy Crawford modelką
Dziesięcioletnia Kaia Gerber, córka Cindy Crawford i jej drugiego męża Randy'ego Gerbera, wzięła udział w sesji dla Young Versace - dziecięcej kolekcji Versace. Czy zrobi tak oszałamiającą karierę jak jej mama?
Cindy Crawford była prawdziwą muzą Gianniego Versace, dlatego propozycję złożoną jej córce przyjęła z dużym entuzjazmem. - Jestem bardzo podekscytowana tym, że Kaia została wybrana, mam fantastyczne wspomnienia związane z Giannim i Donatellą, w domu mody Versace jest coś wyjątkowego - powiedziała.
Była modelka podczas sesji towarzyszyła swojej córce. Organizatorzy zdjęć zgodnie twierdzą, że Kaia odziedziczyła po mamie pewność siebie i autentyczność przed obiektywem. Zresztą tata Kai - Rande Gerber - również był modelem. Na jednym ze zdjęć dziewczynka pozuje w stroju, który łączy klasykę z rockowym stylem. Z dłońmi schowanymi w kieszeniach króciutkiej skórzanej kurtki, odważnie patrzy w stronę aparatu.

Cindy Crawford debiutowała dopiero w wieku dziewiętnastu lat, Kaia startuje jako dziecko. Do tego od razu dla wielkiego domu mody, przed obiektywem Merta Alasa i Marcusa Piggotta, którzy fotografują między innymi dla „Vogue'a” czy magazynu „W”, a przez wielu uważani są za prawdziwe objawienie modowej fotografii.

Jednak Kaia od razu wzbudziła zainteresowanie również mniej wytrawnych fotografów. Za dziewczynką od paru dni biegają paparazzi, którzy śledzą codzienne stroje małej modelki. Okazuje się, że dziesięciolatka już ma zadatki na trendsetterkę. Ostatnio została sfotografowana przed kawiarnią w Malibu. Dziewczynka miała na sobie złote legginsy, różowe ocieplacze, srebrną dzianinową kamizelkę nałożoną na fioletowy top. Komentatorzy, w tym nieco dyskotekowym looku (zwłaszcza, że co uważniejsi obserwatorzy dostrzegą na twarzy Kai delikatny makijaż), doszukują się inspiracji strojami Cindy Crawford z początku lat dziewięćdziesiątych. Ale na tle innych dzieci celebrytów mała Kaia i tak prezentuje się w miarę skromnie. Wystarczy przypomnieć wypad na zakupy Willow Smith, na który córka Willa włożyła ogromną perukę w stylu Marii Antoniny.

Polub WP Kobieta na Facebooku

oceń
tak 0 0%
nie 5 100%

Galerie


Opinie (4)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Wiki 2012-02-19 (22:02) 3 lata 11 miesięcy 21 dni 22 godziny i 57 minut temu

Paula Jestem uczennicą zespołu szkół, w którym jest również podstawówka i widuję codziennie ponad setkę dziewczynek w jej wieku - uwierz, że nie wszystkie są tak śliczne jak ona ;-)

odpowiedz

1
1
~Manuela 2012-02-04 (21:56) 4 lata 5 dni 23 godziny i 3 minuty temu

Ja też byłam bardzo ładną ciemnowłosą i szczupłą z długimi nogami dziewczyna i moja mam nie była modelką. Dostała się bo mam jest slawna i tyle!! Czy się tutaj podniecać??

odpowiedz

4
0
~Paula 2012-01-29 (09:06) 4 lata 12 dni 11 godzin i 53 minuty temu

Wszystkie 10-latki są piękne-mają zdrową, piękną buzię itp. A jeszcze je umalować i wyglądają jak porcelanowe lalki. Nie przesadzajmy z zachwytem nad pięknem...dziecka.

odpowiedz

0
0
~njg 2012-01-25 (20:50) 4 lata 16 dni i 9 minut temu

Śliczna tak jak jej matka :-)

odpowiedz