W Walentynki przejęto 2 tys. tabletek ecstasy w kształcie serca

PAP / 15.02.2010
 AAA
Rzymska policja przejęła ponad dwa tysiące tabletek ecstasy w kształcie czerwonych serc, przeznaczonych dla zakochanych na dzień Św. Walentego - podała w niedzielę włoska agencja Ansa.
W czasie operacji antynarkotykowej, prowadzonej w nocy z soboty na niedzielę, funkcjonariusze przechwycili także 400 gram kokainy, 100 gram haszyszu, materiały do wyrobu narkotyków syntetycznych oraz tysiące euro.
Aresztowano dwóch mężczyzn w wieku 42 i 58 lat. Ecstasy, nazwywane "narkotykiem zakochanych" jest pochodną amfetaminy. Zażycie wywołuje euforię. Środek silnie uzależnia. (PAP)
oceń
0
0
Podziel się



Galerie

Opinie (2)

Ocena: 0 [0]
~gośc [2010-02-22 16:04]

śmierć piszącym
Ecstasy, nazwywane "narkotykiem zakochanych" jest pochodną amfetaminy. Zażycie wywołuje euforię. Środek silnie uzależnia. Życzę szybkiej śmierci idiocie,który to napisał,bo jest skończony.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~koń [2010-02-21 01:01]

koń
czy ja wiem czy tak aż bardzo uzależnia? Dwa-trzy razy w miesiącu wrzuce sobie krzyża albo wisienke jak ide na techno i tyle. A oprócz tego studiuje dziennie i normalnie funkcjonuje.

odpowiedz

imieniny

Zobacz w innych serwisach

Polecane: Pogoda | Wyznaczanie trasy | BMI | Tarot | Program tv | Plotki | Moje IP | Wiadomości | Sport | Top News
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska