wp
Ludzie
25-04-2008 (14:15)

O kim najwięcej plotkujemy?

Kto wciąga wódkę nosem, kto ma rozdwojenie jaźni, a kto chętnie pokazuje piersi? Czy to jakieś osoby z marginesu? Nie, to osoby, które nie schodzą z ust milionów ludzi na całym świecie. Kroniki plotkarskie piszą o nich codziennie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O kim najwięcej plotkujemy?
(EastNews)

Kto wciąga wódkę nosem, kto ma rozdwojenie jaźni, a kto chętnie pokazuje piersi? Czy to jakieś osoby z marginesu? Nie, to osoby, które nie schodzą z ust milionów ludzi na całym świecie. Kroniki plotkarskie piszą o nich codziennie. Poznajcie trzy najpopularniejsze gwiazdy naszych czasów.

(fot. EastNews)
Podziel się
wp

Britney Spears – upadła księżniczka pop

Przez długi czas Britney uchodziła za Żelazna Dziewice. Jako szesnastolatka wielokrotnie publicznie składała zapewnienia, że dziewictwo zachowa do ślubu. Życie bardzo szybko pokazało, że tak nie jest. Wkrótce Britney zaczęła wypełniać rubryki towarzyskie. Na zdjęciach było wyraźnie widać, że chodzi z imprezy na imprezę bez majtek, w dodatku odurzona narkotykami.

To był dla wszystkich szok. Nikt nie mógł uwierzyć, jak można tak szybko się stoczyć. Przypomnijmy, że Britney w 1999 roku dostała aż 4 nagrody MTV, a w 2005 dostała Grammy. Piosenkarka ma na swoim koncie sprzedaż blisko 90 mln płyt.

Trudno wyłapać moment, w którym Britney zaczęła się staczać. Na pewno jedną z trudniejszych chwil w jej życiu był dzień, w którym sąd odebrał jej prawa rodzicielskie do 2 dzieci na rzecz jej ex- męża Kevina Federlin’a. Od tego momentu do wiadomości publicznej zaczęły się przedostawać coraz bardziej tragiczne informacje na temat jej życia. Ogoliła głowę na łyso, notorycznie chodziła w porwanych rajstopach i bez majtek, zażywała końskie dawki leków i narkotyków, co w ostateczności doprowadziło ją do szpitala psychiatrycznego. Jakby tego było mało związała się z paparazzi Adnanem Ghalibem i chciała za niego wyjść za mąż.

wp

Psychiatrzy podejrzewają, że cierpi na rozdwojenie jaźni. Dowodem jest zmiana głosu podczas rozmowy, mówienie o sobie w osobie trzeciej oraz słynna różowa peruka. Przypomnijmy, że pewnego razu zaprosiła do siebie fotoreporterów do domu. Śmiała się i rozmawiała z nimi. Nagle wyszła do pokoju. Gdy z niego wróciła, była już w różowej peruce i bardzo się zdziwiła co oni robią w jej domu. Psychiatrzy obserwując jej zachowanie wysnuli wniosek, że Britney była molestowana w dzieciństwie, a nawet została zgwałcona.

Doszło do tego, że gazety zaczęły już układać nekrologi na wypadek jej szybkiej śmierci. Piosenkarze i aktorzy próbowali i próbują jej pomóc. Do grona osób wyciągających rękę należą Mel Gibson i Madonna, która poprosiła media, by zaprzestały ataków na Britney. Jak to się wszystko skończy? Zobaczymy, mamy nadzieję, że dobrze.

Paris Hilton – rozpuszczona bogata dziedziczka

W sieci bez problemu można obejrzeć seks-kasetę „One Night In Paris” oraz inne pokazujące ją w jednoznacznej sytuacji. Paris jednak nic sobie z tego nie robi. Mimo, iż widać na tych filmach, jak uprawia seks oralny, jak kocha się od tyłu, jak bez skrępowania pokazuje swoje piersi, bo jeden z kolegów o to poprosił. Wystarczy powiedzieć „Paris, pokaż cycki”, a ona ochoczo odsłania swoje niewielkie piersi (na oko rozmiar A).

wp

Jakby tego było mało dziedziczka fortuny Hiltonów trafia do więzienia za jazdę po pijanemu. Po wyjściu mówi o nawróceniu na dobrą stronę, czyta Biblię. Niedługo ten wizerunek spokojnej dziewczyny przetrwał. Co i rusz trafia do rubryk plotkarskich z coraz to nowym pomysłem na siebie. Na swoje urodziny przebrała się za dziwkę i… świetnie się czuła w tej roli. Rozumiemy… W końcu nie można wymagać za wiele od kogoś, kto nie wie, jak się tankuje samochód.

Amy Winehouse – królowa odwyków

Z Amy sprawa jest jasna. To świetna piosenkarka. Wszyscy uwielbiamy jej piosenki. Problem w tym, że Amy ma problem z alkoholem i narkotykami. Wciąga kokainę, a nawet doszła do takiego momentu, że potrafi wciągnąć nosem wódkę poprzez słomkę. Swoim zachowaniem dorobiła się liszaja na twarzy, dłoniach, jamie ustnej, jak i narządach rodnych. Tradycyjni lekarze nie są w stanie jej pomóc, gdyż osłabiony narkotykami i alkoholem organizm źle znosi leczenie farmakologiczne. W związku z tym Amy zdecydowała się na kąpiele w moczu… Jakby tego było mało jej mąż również uzależniony od narkotyków - Blake Fiedler-Civil - obecnie przebywa w więzieniu, skąd nadal prosi Amy o pieniądze na crack.

Uzdolniona piosenkarka po raz kolejny wybiera się na odwyk. Tym razem do Izraela. Trzymamy za nią kciuki!

Polub WP Kobieta
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp