wyniki wyszukiwania: Danuta stenka

Czy chodziło Ci o: Danuta Stenka
Wiadomości
Galerie

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 20.08.2014

Baran 21.03-20.04

Śmierć. Dziś już zapomnij o tym, co było i przestań żyć przeszłością. Nie słuchaj żadnych plotek, pomówień tylko pielęgnuj spokój. Unikaj konfrontacji i starcia z osobami, które mogą okazać się silniejsze od Ciebie. Trzymaj nerwy na wodzy, z byle powodu nie daj się sprowokować do wybuchu złości. Nie trzaskaj drzwiami, bo możesz je za sobą zamknąć już na zawsze.

\\ codzienny 20.08.2014

Byk 21.04-20.05

Królowa Buław. Możesz spotkać dziś na swej drodze starszą i mądrą kobietę, która udzieli Ci wielu cennych rad i pokaże jak dalej masz żyć. Wysłuchaj jej cierpliwie i zastosuj się do jej porad. Czeka Cię dzień pełen pochwał i sukcesów zawodowych. Bądź dziś aktywny, twórczy, pełen pomysłów i śmiało spełniaj swoje pragnienia. Nie bój się realizować marzeń, otwórz się na nowe rzeczy.

\\ codzienny 20.08.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

As Denarów. To będzie wspaniały i udany dzień. Wszystko co sobie zaplanowałeś, zrealizujesz bez problemu. W pracy i domu doskonała, pełna życzliwości, zrozumienia, sympatii atmosfera. Otrzymać dziś możesz intratną propozycję finansową, która znacznie wzbogaci Twój domowy budżet. Masz dziś sporą szansę na wygraną w jakimś konkursie.

\\ codzienny 20.08.2014

Rak 22.06-22.07

Cesarzowa. Dziś skupisz się na problemach i potrzebach innych ludzi. Staniesz się aniołem stróżem dla kogoś w potrzebie. Swoje plany i sprawy odłożysz na dalszy plan. To, co dzisiaj ofiarujesz innym ludziom, wkrótce do Ciebie wróci z wzmocnioną siłą. W pracy zyskasz nowych sojuszników, którzy to pomogą Ci w realizacji celu.

\\ codzienny 20.08.2014

Lew 23.07-23.08

Rycerz Mieczy. Uważaj dziś na ludzi ze swojego otoczenia, gdyż wśród przyjaciół w Twoim gronie znajduje się też wróg. Ten ,,fałszywy przyjaciel" sprawi, że będziesz przez niego bardzo mocno cierpiał. Jest to osoba sprytna, doskonale potrafiąca manipulować innymi ludźmi. Zrobi wszystko, żeby osiągnąć swój cel. Musisz być ostrożny, trzymać się na dystans i nie dopuścić jej do swojego świata.

\\ codzienny 20.08.2014

Panna 24.08-22.09

Rycerz Buław. Nie zmarnuj dzisiejszej szansy na zmiany. Dokonaj małej rewolucji w życiu lub domu. Zmiana diety, przemeblowanie mieszkania przyniesie Ci sporo radości i satysfakcji. Masz doskonałe pomysły, więc śmiało je realizuj. Zaufaj sobie i zdaj się na własny gust.

\\ codzienny 20.08.2014

Waga 23.09-23.10

Trójka Pucharów. Nie unikaj ważnych spotkań, bo możesz dowiedzieć się dzisiaj czegoś ciekawego. Kieruj się rozumem, ufaj własnym przeczuciom, a nie temu, co mówią inni. Postaraj się wyciągnąć wnioski z cudzych błędów, a nie wpadniesz w kłopoty. Zachowaj spokój, nie daj się ponieść emocjom. Wieczór spędź w miłym towarzystwie.

\\ codzienny 20.08.2014

Skorpion 24.10-22.11

Królowa Buław. Czeka Cię wyjątkowy, fascynujący i pełen radości dzień. Sił witalnych na pewno Ci nie zabraknie. Nie siedź biernie, tylko działaj. Zapisz się na kurs tańca lub wybierz się na basen albo rower. Daj upust swojej energii.

\\ codzienny 20.08.2014

Strzelec 23.11-21.12

Król Buław. Pewien silny, starszy i bardziej doświadczony życiowo mężczyzna pomoże Ci dzisiaj w załatwieniu jakieś trudnej sprawy. Udzielić Ci może dobrej rady, wsparcia finansowego lub zaproponuje pracę. Przyjmij jego pomoc i odzyskaj wiarę w ludzi. Pamiętaj, że ciężka praca się opłaca i przynosi korzyści. Śmiało realizuj swoje cele i marzenia, pamiętając, że Twój sukces będzie większy, jeżeli będziesz współpracował z innymi, działał w grupie, gdyż w jedności siła.

\\ codzienny 20.08.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Rydwan. Dziś wiele spraw nabierze przyspieszenia, co sprawi, że wzrośnie Twoja aktywność, kreatywność i chęć działania. Uda Ci się pokonać wszelkie problemy oraz kłopoty pojawiające się na Twej drodze do sukcesu, co pozwoli Ci odzyskać spokój ducha. Pomyślnie załatwisz to wszystko, co było do tej pory trudne do zrealizowania. Energia będzie Cię rozpierać i pomysłów, planów na życie z pewnością Ci nie zabraknie. Staniesz się bardziej asertywny i chętny do twórczego rozwoju.

\\ codzienny 20.08.2014

Wodnik 21.01-19.02

Wieża. Dziś odczuwać możesz smutek i żal oraz towarzyszyć Ci może pesymistyczna wizja świata. Może pojawić się u Ciebie silna nerwica, strach przed kontaktami z otoczeniem, fobia i lęki. Jest to niekorzystny moment na podpisywanie wszelkich umów i zawieranie transakcji finansowych, gdyż tylko na tym stracisz. Uważaj w kontaktach z otoczeniem, gdyż ktoś może chcieć Cię okłamać i wykorzystać Twoje dobre serce. Pilnuj swojego portfela i kontroluj wydatki.

\\ codzienny 20.08.2014

Ryby 20.02-20.03

Piątka Mieczy. Dzisiaj już od rana możesz odczuwać zmienność nastrojów i huśtawkę uczuć. Będziesz przez to bardziej drażliwy, skłonny do reakcji impulsywnych, a nawet nieoczekiwanych wybuchów złości. Dziś uważaj na swoje słowa i gesty, gdyż mogą one zostać odebrane jako forma ataku i zachęty do wszczęcia konfliktów. Wystąpić może u Ciebie rozrzutność i skłonność do bałaganiarstwa. Postaraj się dać upust swoim emocjom i wybierz się na rower, rolki, basen, siłownię, taniec.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco