wyniki wyszukiwania: Danuta stenka

Czy chodziło Ci o: Danuta Stenka
Wiadomości
Galerie

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 24.05.2015

Ryby 20.02-20.03

To ostatnie pomyślne dni tego miesiąca. Staraj się więc wykorzystać je na maksa. Pozałatwiaj wszystkie zaległe sprawy. Tym bardziej, że ostatnio trochę je zaniedbałeś. Kosmiczna aura sprzyja dziś rozwiązywaniu problemów osobistych. Rozmowa z partnerem może wiele wyjaśnić. Staraj się zrozumieć intencje bliskiej osoby. Pojawi się szansa na ciekawą pracę.

\\ codzienny 24.05.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj będziesz błyskotliwy i ciekawy świata. Niestety ogromne zmęczenie po całym tygodniem pracy zmusi Cię do pozostania w łóżku. Większej ekstrawagancji niż rozwalanie się w pościeli na razie nie przewiduję. Jeśli masz jakiś romansik na boku, to uważaj, bo nie da się go długo ukrywać. Masz szansę na niezwykłą znajomość. Dobra okazja do uporządkowania starych dokumentów.

\\ codzienny 24.05.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzisiaj znajdź sobie takie zajęcie, które byłoby rozrywką dla całej rodziny. Poświęć też więcej czasu dzieciom. Ich ciekawość świata rozbudzi Twoją wyobraźnię. Jeśli nie masz obowiązków wobec rodziny, to skup się na własnych potrzebach. Wycisz się i zastanów, co dla Ciebie jest naprawdę ważne. Nie musisz się na wszystko zgadzać. Ostrożnie podejmuj decyzje.

\\ codzienny 24.05.2015

Strzelec 23.11-21.12

Niedzielę poświęć zajęciom domowym. Porządki w mieszkaniu czy prace na działce będą postępowały szybko a ich efekty będą zadowalające. Przy okazji odkryjesz w sobie artystyczne zdolności. Wykażesz się dobrym gustem i smakiem. Przyjemność sprawią Ci zakupy. Warto się więc na nie wybrać. Drobne grzeszki ujdą Ci na sucho. Nie będziesz narzekać na brak zajęć.

\\ codzienny 24.05.2015

Skorpion 24.10-22.11

Doskonały czas na relaks. Jeśli więc przebywasz na łonie natury, to możesz śmiało myśleć o sobie, jako o szczęściarzu. Jeśli zaś z wielu powodów nie mogłeś wyjechać, to staraj się wypocząć w inny sposób. Poczytaj dobrą książkę lub wybierz się na spacer. To także dobra forma wypoczynku. Jeśli męczy Cię bezczynność, zajmij się swoim hobby.

\\ codzienny 24.05.2015

Waga 23.09-23.10

Dzisiaj Twoje zachowanie może sugerować, że woda sodowa uderzyła Ci do głowy. Nie prowokuj więc otoczenia i staraj się mniej mędrkować. Choćbyś był przekonany o swojej racji, działaj z większym wyczuciem. Krytyka przyniesie efekt odwrotny od zamierzonego. Lepiej więc zajmij się porządkami w domu. Uczucia będą gorące. Praca wymagać będzie skupienia i dokładności.

\\ codzienny 24.05.2015

Panna 24.08-22.09

Dzień nie należy do najlepszych. Mimo wysiłków, pewne sprawy nie ułożą się po Twojej myśli. Stosunki z bliskimi staną się drażliwe i napięte. Działania nieprzemyślane i niecierpliwe mogą tylko pogłębić konflikt. Aby uniknąć totalnej awantury, musisz zdobyć się na wyrozumiałość wobec innych. W miłości gwiazdy wróżą Ci szczęście. Uporządkuj swoje sprawy osobiste.

\\ codzienny 24.05.2015

Lew 23.07-23.08

Dzisiaj powinieneś bardziej niż zwykle panować nad nerwami. Jeśli tylko nie dasz się ponieść emocjom, to pomyślnie zakończysz prowadzone przez siebie sprawy. Ważne też będą spokojne i serdeczne kontakty ze współpracownikami. Od nich bowiem zależy, czy uda Ci się zainicjować nowe przedsięwzięcia. Sprawy sercowe muszą poczekać. Uwierz we własne siły i możliwości. Dobrze Ci zrobi kontakt z naturą.

\\ codzienny 24.05.2015

Rak 22.06-22.07

Jesteś teraz w trudnym okresie astrologicznym. Musisz więc bardziej niż zwykle uważać na wszystko, co robisz. Niektóre wydarzenia mogą się toczyć wbrew Tobie. Jeśli to tylko możliwe, zrezygnuj z zadań wymagających podróży. Jeśli musisz gdzieś jechać, to zachowaj rozwagę za kierownicą. Kontroluj swoje reakcje. Nie igraj z losem.

\\ codzienny 24.05.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

W Twoich sprawach uczuciowych zaczyna się przejaśniać. Zmiany będą jednak postępowały w bardzo zwolnionym rytmie. Jeśli użyjesz taktu i dyplomacji, to wszystko zakończy się pomyślnie. Teraz jednak niczego nie przyspieszaj. Zdenerwowanie nie tylko nic nie daje, ale jeszcze pogarsza sytuację. Sekretny romans szybko wyjdzie na jaw. Dzień sprzyja drobnym pracom domowym.

\\ codzienny 24.05.2015

Byk 21.04-20.05

Dzisiaj nie będziesz mieć większych powodów do narzekań. Zwłaszcza na brak energii. Dozuj ją jednak z wyczuciem i uważaj, aby jej nadmiar nie stał się powodem do stresu. W domu ani w towarzystwie nie popisuj się za bardzo swoją elokwencją. Nie zadręczaj nikogo swoimi uwagami. Bądź bardziej wyluzowany. Nie ufaj obcym. Korzystaj z każdej okazji do zabawy.

\\ codzienny 24.05.2015

Baran 21.03-20.04

Powinieneś w miarę spokojnie przeżyć ten dzień. Nic nie wskazuje na to, żebyś w jakichkolwiek sprawach napotkał na trudności. Na swojej drodze natkniesz się na osoby, które okażą Ci zainteresowanie i sympatię. Bez obawy możesz podejmować poważne decyzje finansowe. Warto polegać na intuicji. Dobry czas dla stałych związków. Podejmij każdą pomocną dłoń.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny