wyniki wyszukiwania: Cnota

Czy chodziło Ci o: pas cnoty
Wiadomości
Galerie

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 30.08.2015

Ryby 20.02-20.03

Niedzielę poświęć zajęciom domowym. Porządki w mieszkaniu czy prace na działce będą postępowały szybko a ich efekty będą zadowalające. Przy okazji odkryjesz w sobie artystyczne zdolności. Wykażesz się dobrym gustem i smakiem. Przyjemność sprawią Ci zakupy. Warto się więc na nie wybrać. Drobne grzeszki ujdą Ci na sucho. Nie będziesz narzekać na brak zajęć.

\\ codzienny 30.08.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj nie będziesz mieć większych powodów do narzekań. Zwłaszcza na brak energii. Dozuj ją jednak z wyczuciem i uważaj, aby jej nadmiar nie stał się powodem do stresu. W domu ani w towarzystwie nie popisuj się za bardzo swoją elokwencją. Nie zadręczaj nikogo swoimi uwagami. Bądź bardziej wyluzowany. Nie ufaj obcym. Korzystaj z każdej okazji do zabawy.

\\ codzienny 30.08.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzisiaj nie opuści Cię dobry nastrój. Jeśli jesteś w stałym związku, to chwile spędzone sam na sam z partnerem przypomną wam atmosferę z pierwszych randek. Gwiazdy zrobią z Ciebie duszę towarzystwa, porzuć domatorskie nastroje i ruszaj w tany. Od nadmiaru wrażeni może zabraknąć Ci tchu. Wenus jest po Twojej stronie. Idź drogą kompromisów.

\\ codzienny 30.08.2015

Strzelec 23.11-21.12

Zdecydowanie lepiej byłoby, żebyś ten dzień spędził w pracy niż w domu. Z oczywistych względów jest to jednak raczej trudne do zrealizowania. Zajmij się więc porządkami we własnym pokoju. Przyjemność sprawi Ci też majsterkowanie i robótki ręczne. Zdecydowanie odradzam spotkania rodzinne. Nie będziesz łatwy we współżyciu. Twoje niekorzystne cechy uwydatnią się.

\\ codzienny 30.08.2015

Skorpion 24.10-22.11

Do codziennej diety należy wprowadzić więcej artykułów pochodzenia morskiego, powinieneś natomiast unikać wszelkich potraw konserwowanych chemicznie i eliminować używki. Nie zwracaj tak ostentacyjnie uwagi wrogów, którzy próbują wykorzystać Twoje słabości. Niekorzystny wpływ planet sugeruje wiele pomówień i plotek na Twój temat. Pewnej sprawy nie da się dłużej ukrywać.

\\ codzienny 30.08.2015

Waga 23.09-23.10

Odczujesz wyraźny przypływ energii życiowej. Twoja chęć zwrócenia na siebie uwagi może być solą w oku przełożonych. Jednak wyjątkowa sprawność w działaniu może doprowadzić do wyróżnienia i pochwał. Finanse będą się znajdowały w centrum Twojej uwagi. Wszystko, co zaplanujesz ma duże szanse powodzenia, a Ty wykażesz się dużą cierpliwością.

\\ codzienny 30.08.2015

Panna 24.08-22.09

Przypomnij sobie o dawnych znajomych i starych miłościach. Teraz wszystko może się zdarzyć. Nie komentuj publicznie cudzych uczuć. Ktoś może poczuć się urażony lub nawet zacznie Ci szkodzić z ukrycia. Zabierz się do zaległych spraw służbowych. Być może już niebawem przyniosą one nieoczekiwane korzyści. Nie żałuj czasu na sport i odpoczynek.

\\ codzienny 30.08.2015

Lew 23.07-23.08

Dzień bardzo miły. Twoje uczucia i emocje będą pozytywne. Za sprawą Wenus w Trygonie do Twojego znaku będą najczęściej skupione na problemach innych osób. W dyskusjach na drażliwe tematy uda Ci się przeforsować swoje racje. To sprawi, że zyskasz szacunek w oczach nawet dotychczasowych przeciwników. Twój urok osobisty będzie wielkim atutem. Szczęście masz w zasięgu ręki. Staraj się doprowadzić do końca to, co zacząłeś.

\\ codzienny 30.08.2015

Rak 22.06-22.07

Twoje plany na dziś napotkają na zdecydowany sprzeciw rodziny. Już z samego rana może dojść do przykrej wymiany zdań. W takiej sytuacji masz dwa wyjścia. Albo zmusić bliskich do podporządkowania się Twoim wymaganiom, albo się poddać. Przemyśl dokładnie decyzję, którą podejmiesz. Włącz czujniki bezpieczeństwa. Możesz mieć trudności z emocjami. Postaraj się być tolerancyjnym i cierpliwym.

\\ codzienny 30.08.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Jeśli masz za sobą sercowe rozczarowania, to pamiętaj, że czas to najlepszy lekarz. Ani się obejrzysz, a rana w sercu się zagoi. Za sprawą Wenus w trygonie do Twojego znaku będziesz mieć duże powodzenie, a szykujący się romans może okazać się na tyle trwały, by wiązać z nim nadzieje na przyszłość. W pracy szansa na sukces. Otrzymasz uderzeniową dawkę energii i siły przebicia. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Szef na pewno to doceni.

\\ codzienny 30.08.2015

Byk 21.04-20.05

Dzisiaj w Twoje życie może wkraść się chaos, i to zarówno osobiste jak i zawodowe. Ty jednak nie stracisz głowy i używają wszystkich swoich wrodzonych i nabytych zdolności, postarasz się stawić czoła wszystkim przeciwnościom, jakie pojawią się na Twojej drodze. Planety są Twoim sprzymierzeńcem w walce z trudnościami. Tak więc głowa do góry i pokaż, na co Cię stać.

\\ codzienny 30.08.2015

Baran 21.03-20.04

Będziesz miał dziś ułatwienia w życiu codziennym za sprawą korzystnych aspektów planet do Twojego znaku, dobre okazje, przyjazne stosunki z innymi. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie otoczenia. To także dobry dzień na podpisywanie umowy, przeprowadzanie trudnych rozmów i podejmowanie ważnych decyzji.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny