Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 28.08.2014

Baran 21.03-20.04

Kochankowie. Już dziś możesz odnaleźć miłość swojego życia, przyjaciela, bratnią duszę. Spotkać możesz na swej drodze partnera docelowego, z którym to stworzysz wspaniały, trwały związek i wspólnie smakować będziecie uroki życia. Uda Ci się zrealizować wszystkie zamierzenia, zarówno te, które już rozpocząłeś i są w trakcie realizacji jak również te, które dopiero co zaczęły kiełkować w Twojej głowie. Jeżeli masz jakieś wątpliwości i obawy, to śmiało je porzuć. Pamiętaj, że jest przy Tobie ktoś, kto bardzo mocno Cię kocha i zawsze możesz na nim polegać, licząc na niego w każdej sytuacji.

\\ codzienny 28.08.2014

Byk 21.04-20.05

Mag. Pewna sytuacja stać się może dla Ciebie wielkim ciężarem. Zastanów się, w jaki sposób możesz się uchronić przed atakami osób, które wymagają od Ciebie zbyt wiele. Staraj się nie odpowiadać na ich zaczepki, nie daj się wyprowadzić z równowagi. Sięgnij po dyplomatyczne metody i wycofaj się z otwartej konfrontacji. Poznaj najciekawsze plotki, gorące tematy, poufne informacje, które mogą Ci się bardzo przydać w karierze.

\\ codzienny 28.08.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Dwójka Mieczy. Postaraj się dzisiaj bardziej rozważnie dobierać słowa. Nim coś powiesz, to lepiej dwa razy się zastanów. Pamiętaj, że słowa mogą wyrządzić spore zamieszanie, doprowadzając do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Nie kieruj się emocjami, ale zdrowym rozsądkiem. Jeżeli czujesz zbierający w sobie smutek, zwyczajnie się wykrzycz, wypłacz, daj upust negatywnym uczuciom i znów pozytywnie zacznij patrzeć na życie.

\\ codzienny 28.08.2014

Rak 22.06-22.07

Ósemka Mieczy. Już dziś pomyśl, by zmienić otoczenie, gdyż Twoje siły witalne są bardzo osłabione, a Ty sam potrzebujesz powietrza. Pora już wyruszyć w podróż, zmienić środowisko i poszukać nowych celów oraz bodźców do działania. Pozwoli to Ci na nowo odzyskać chęć do życia i wiarę w siebie. Nie bój się zmian, bo wyjdą Ci one na dobre. Zacznij działać już od dzisiaj i zmieniaj swoje życie.

\\ codzienny 28.08.2014

Lew 23.07-23.08

Rydwan. To doskonały dzień, byś pomyślnie załatwił wszystkie sprawy, które tak chętnie odkładałeś do tej pory na bok, gdyż jest to dobry moment na wszelkie decyzje, bo Twoje życie nabrało przyspieszenia. Ten głód ruchu i potrzeba działania sprawiły, że wzrosła Twoja aktywność, kreatywność i samoocena. Uda Ci się dziś pokonać wszelkie problemy oraz kłopoty pojawiające się na drodze do sukcesu, co pozwoli Ci odzyskać spokój ducha. Pełen dzisiaj będziesz wiary i chęci we własne siły, pozytywnie nastawiony do świata i ludzi, gotowy zdobywać wymarzone cele, co pozwoli Ci pomyślnie załatwić to wszystko, co było do tej pory trudne i niemożliwe do zrealizowania. Dziś zrozumiesz, że sam dla siebie jesteś największym skarbem i bardziej zaczniesz siebie kochać i doceniać.

\\ codzienny 28.08.2014

Panna 24.08-22.09

Siódemka Mieczy. Dziś bądź wyjątkowo ostrożny w relacjach interpersonalnych i nie traktuj ludzi oraz ich obietnic zbyt poważnie, gdyż mogą oni mówić to wszystko, co tylko pragniesz usłyszeć, tylko po to, by zrealizować swój cel. Pamiętaj, że są to jedynie słowa,które to mogą okazać się pustymi sloganami, obietnicami bez pokrycia nie mającymi racji bytu. Chcąc osiągnąć wymarzony cel musisz zaufać tylko samemu sobie i polegać na własnym sprycie i rozumie. Przy rozwiązywaniu wszelkich spraw zaufaj swojej intuicji, wiedzy, doświadczeniu i wrodzonej inteligencji, gdyż one napewno Cię nie zawiodą. Podchodź do wszystkiego z dystansem, dokładnie obserwuj, analizuj i wyciągaj odpowiednie wnioski.

\\ codzienny 28.08.2014

Waga 23.09-23.10

Rycerz Denarów. Dziś szczególnie uważaj na to co jesz, bo możesz mieć zgagę. W pracy szybko uporasz się z obowiązkami i znajdziesz czas na miłe rozmowy z koleżankami. Nie poruszaj tylko tematów politycznych i religijnych, bo mogą one stać się przyczyną ostrej wymiany zdań i niepotrzebnego konfliktu. Wieczór spędzisz miło i romantycznie w objęciach partnera. To dobry moment na pielęgnowanie uczuć i wzmacnianie więzi rodzinnych i koleżeńskich.

\\ codzienny 28.08.2014

Skorpion 24.10-22.11

Księżyc. Dziś unikaj podejmowania ważnych życiowych decyzji, bo okażą się one trudne do realizacji i pełne iluzji. Pozwól, aby to inni ludzie dokonali wyboru w Twoim imieniu, a Ty sam poddaj się ich woli. Nie wyolbrzymiaj problemów, wówczas rozwiązanie okaże się znacznie łatwiejsze, niż Ci się wydaje. Poproś kogoś zaufanego o pomoc i wsparcie. Pamiętaj, że jutro też jest dzień i czasem dobrze jest odłożyć jakiś problem na chwilę na bok, by móc dnia następnego spojrzeć na niego z zupełnie innej perspektywy.

\\ codzienny 28.08.2014

Strzelec 23.11-21.12

As Pucharów. Na Twojej drodze życiowej może pojawić się ktoś wyjątkowy, kto pobudzi Twoje serce do szybszego bicia i sprawi, że zapragniesz z nim dzielić swoje życie. Nie wzbraniaj się przed miłością, tylko śmiało zacznij działać i pozwól sobie na chwilę zapomnienia i namiętności. Otwórz serce na to uczucie i nie bój się kochać. To doskonały dzień, byś raz na zawsze skończył z samotnością. Zacznij cieszyć się życiem, małymi przyjemnościami i dostrzegaj piękno przyrody.

\\ codzienny 28.08.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Arcykapłan. To doskonały dzień, abyś pomyślał o kontynuowaniu nauki i podwyższeniu swoich kwalfikacji zawodowych. Możesz zapisać się na jakiś kurs lub szkolenie. Dziś udzielić możesz wsparcia i pomocy finansowej osobie w trudnej sytuacji materialnej. To dobry moment, abyś przyjrzał się swojemu życiu bardziej krytycznie i zrozumiał, że już czas zmienić pewne zachowania, przestać krytykować innych ludzi za to, co Ty sam często robisz. Skup się na wartościach duchowych, zamiast materialnych i zacznij bardziej doceniać istotę życia.

\\ codzienny 28.08.2014

Wodnik 21.01-19.02

Głupiec. Pozwól dziś sobie na mały flirt, ognisty romans, a może na dłuższą znajomość. Będziesz widział świat przez różowe okulary, zachwycając się jego pięknem. Jest to doskonały dzień, abyś dobrze się bawił, korzystał z życia i odkrył w sobie wewnętrzne dziecko. Przekonać możesz się jak cudowny jest świat i na ile rzeczy nie zwracałeś do tej pory uwagi, bo wciąż brakowało Ci czasu. Pamiętaj, że życie jest zbyt krótkie, więc należy żyć chwilą, traktując każdy dzień jakby był tym ostatnim.

\\ codzienny 28.08.2014

Ryby 20.02-20.03

Świat. Zamiast odkładać wszystko na potem i popadać w melancholię, pora zakasać rękawy i śmiało brać się do działania. Już dziś zmobilizuj się do wysiłku, bo tylko w ten sposób odniesiesz sukces. Dzisiejszy dzień doskonale nadaje się do porządkowania wszelkich spraw. Wspaniale sobie ze wszystkim poradzisz, ale musisz uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Świat jest do Ciebie nastawiony życzliwie, przyjaznie, więc nie masz czego się obawiać.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco