Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 03.09.2014

Baran 21.03-20.04

Słońce. Dziś wyjdź z cienia i powiedz bliskiej sercu osobie jak bardzo ją kochasz. Nie bój się okazywania uczuć, bo mają one szansę zostać odwzajemnione. To doskonały czas na tworzenie związku lub umacnianie relacji w już istniejącym. Przed Tobą jest czas pełen miłości, czułych wyznań, głębokich uczuć i sprzyjających okoliczności. Poczujesz się tak, jakbyś narodził się na nowo, bo wszystkie Twoje kłopoty, zmartwienia i troski odejdą w dal.

\\ codzienny 03.09.2014

Byk 21.04-20.05

Dziesiątka Denarów. Dzisiaj możesz podjąć istotne decyzje, które to będą miały spory wpływ na Twoje dalsze życie. Mogą one dotyczyć sfery zawodowej lub uczuciowej. Spodziewać się możesz nieoczekiwanego przypływu gotówki. Możesz dziś starać się o nową pracę i ją otrzymać. Jest to doskonały dzień, by spędzić go z rodziną, wspólnie ciesząc się swoim towarzystwem.

\\ codzienny 03.09.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Siła. To doskonały dzień, abyś zadbał o formę i zdrowie. Zrób coś tylko z myślą o sobie. Spaceruj, biegaj, pływaj, zbieraj siły na kolejny tydzień. Taka aktywność pozwoli Ci zachować młodość i siły witalne. Pamiętaj, że "w zdrowym ciele zdrowy duch", więc warto czuć się jak młody bóg.

\\ codzienny 03.09.2014

Rak 22.06-22.07

Trójka Denarów. Dzisiaj staniesz się bardzo twórczy, kreatywny i pełen pomysłów. To dobry moment, abyś wykorzystał swoje umiejętności i zdolności w celach zarobkowych i odniósł sukces. Twoja ciężka praca i trud włożone w realizację celów zostaną wkrótce zauważone i docenione. Czeka Cię spory przypływ gotówki i bezpieczeństwo finansowe. Dziś pomyślnie zdasz każdy egzamin.

\\ codzienny 03.09.2014

Lew 23.07-23.08

Arcykapłan. Dziś zachowaj szczególną ostrożność i nie łam prawa. Jeżeli jednak coś przeskrobiesz, to miej odwagę przyznać się do tego i poddaj się karze. Musisz nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje czyny i być świadomym tego, co robisz. Trzymaj się zasad i norm etycznych, działaj zgodnie z własnym sumieniem. Jeżeli jesteś z kimś skonfliktowany, to już dziś pomyśl o zakończeniu tego sporu, jako pierwszy wyciągnij rękę do zgody, bo jest to doskonały czas, aby wszystko na spokojnie sobie wyjaśnić.

\\ codzienny 03.09.2014

Panna 24.08-22.09

Księżyc. Dziś odczuwać możesz zmęczenie, osłabienie organizmu, nerwowość, trudności z koncentracją, przez co staniesz się bardziej smutny, znerwicowany i przytłoczony życiem. Pojawić mogą się u Ciebie zdolności parapsychologiczne, które to warto zacząć rozwijać, dlatego zapisz się na kursy lub szkolenia, gdyż Twój szósty zmysł coraz bardziej się rozwija. Zazdrość nieco zmąci Twój spokój i staniesz się bardziej nerwowy, podejrzliwy, co sprawi, że zaczniesz szukać dziury w całym i będziesz prowokował wszelkie kłótnie, nieporozumienia i awantury. Dzisiaj szczególnie nie wyolbrzymiaj problemów, nie prowokuj awantur, tylko zachowaj spokój i nie pozwól się wyprowadzić z równowagi. Wycisz się i uspokój, bo nie masz żadnych powodów do podejrzeń, kłótni, gdyż to wszystko to tylko Twoje iluzje, które to szybko miną.

\\ codzienny 03.09.2014

Waga 23.09-23.10

Siła. Wzrośnie dziś Twoja intuicja i umiejętność komunikowania się, więc jest to odpowiedni dzień na egzaminy, poszukiwanie pracy i ważne spotkania. To również właściwy czas na załatwianie spraw urzędowych lub sądowych. Nie obawiaj się ujawniać swoich uczuć, także tych mniej pozytywnych, ale uważnie dobieraj słowa. Ten dzień wyjątkowo sprzyja otwartej komunikacji. Dzięki temu, możesz wyjaśnić nie jeden problem w domu lub pracy.

\\ codzienny 03.09.2014

Skorpion 24.10-22.11

Arcykapłanka. Dzisiejszy dzień upłynie Ci spokojnie. W pracy miła i przyjazna atmosfera. W domu bez konfliktów i zadrażnień. Spróbuj coś zrobić tylko dla siebie, relaks bardzo Ci się przyda. Pamiętaj, że jak Ty będziesz szczęśliwy i pozytywnie nastawiony do życia, to Twój nastrój udzieli się innym.

\\ codzienny 03.09.2014

Strzelec 23.11-21.12

Cesarzowa. Doskonały dzień na szukanie pracy. Musisz się tylko dobrze przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, żebyś wypadł profesjonalnie i nie dał się niczym zaskoczyć. Osoby, które mają pracę też nie powinny narzekać, przed nimi miły i spokojny dzień. Popołudnie i wieczór postaraj się spędzić w sympatycznym towarzystwie, pozwoli Ci to na chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że nie samą pracą i obowiązkami się żyje.

\\ codzienny 03.09.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Mag. To doskonały moment na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Odkryć możesz dziś w sobie nowe talenty. Staniesz się bardzo twórczy, kreatywny, a Twoje pomysły znajdą uznanie w oczach otoczenia. Możesz zacząć pogłębiać swoje umiejętności, nabywać nowe doświadczenia i wiedzę w nieznanych dotąd dziedzinach. Poczujesz, że nauka i efektywna praca nad sobą dają Ci dużo przyjemności, satysfakcji i wzbogacają Twój intelektualny rozwój.

\\ codzienny 03.09.2014

Wodnik 21.01-19.02

Dziewiątka Pucharów. Dziś dobry humor i radosny nastrój towarzyszyć Ci będą przez cały dzień. To dobry dzień na budowanie związku lub poszukiwanie prawdziwej miłości. Śmiało podejmuj ważne decyzje, które to wprowadzą rewolucyjne zmiany w Twoim życiu. Pozwól dziś sobie na spontaniczność i odrobinę szaleństwa. Nie oceniaj zbyt surowo swoich wybryków, tylko ciesz się chwilą.

\\ codzienny 03.09.2014

Ryby 20.02-20.03

Cesarz. Bądź dziś ostrożny, rozważny, spostrzegawczy i pilnuj swoich spraw. Pamiętaj, że konkurencja czuwa i ktoś może próbować Cię wykorzystać, oszukać, niszcząc dorobek Twojego życia. To dobry moment, żebyś zakończył wszelkie konflikty, wyjaśnił nieporozumienia i wykonał gest pojednania, zawierając przymierze. Dziś szczególnie przestrzegaj prawa i uporządkuj dokumenty. Zajmij się też domem, dokonaj drobnych napraw.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco