wyniki wyszukiwania: Infekcja

Wiadomości
Galerie
Wideo
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 03.05.2015

Ryby 20.02-20.03

Przemęczenie i stres źle wpływają na Twoją psychikę. Poświęć więc dzisiejszy dzień na odreagowanie wszelkich nerwowych sytuacji. Jest to tym bardziej możliwe, że to dzień wolny od pracy. Z tej strony nic Ci więc nie grozi. Drobne nieporozumienia z rodziną staraj się zdusić w zarodku. Świetny czas na romantyczne spotkanie. Unikaj męczących zadań.

\\ codzienny 03.05.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj na pierwszy plan wysuną się sprawy osobiste i uczuciowe. Poważna rozmowa z partnerem szybko wyjaśni wszelkie wątpliwości. Być może pod jej wpływem złożysz deklaracje dotyczące planów małżeńskich. Jeśli to odpowiednia osoba, to nie wahaj się długo. Brak zdecydowania nie służy miłości. Jeśli coś postanowiłeś, to działaj konsekwentnie.

\\ codzienny 03.05.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Nastrój pogody i radości towarzyszyć Ci będzie przez cały dzień. Staraj się tak zorganizować swoje zajęcia, abyś miał więcej czasu na wypoczynek. Niektórym Twoim planom rodzice lub osoby bliskie mogą się sprzeciwiać. Pod wpływem nacisków z ich strony będziesz musiał z nich zrezygnować. Przygotuj się na miłosne podboje. Słuchaj, co mają do powiedzenia inni.

\\ codzienny 03.05.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzień nie zapowiada się rewelacyjnie. Dużą jego część przeznacz na relaks. Aby uniknąć niepotrzebnych spięć i konfliktów w domu, nie komentuj ostatnich posunięć partnera. To, co się stało, to historia. Teraz nie masz już na to żadnego wpływu, więc nie rozgrzebuj starych ran. Nie rób z drobiazgów życiowej tragedii. Podróż dzisiaj mogłaby być dla Ciebie niebezpieczna.

\\ codzienny 03.05.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiaj będziesz aktywny i wyjątkowo chętny do działania. Możesz się bez obawy podjąć trudnych i skomplikowanych zadań. Trzymaj się jednak swoich planów i nie rozpraszaj niepotrzebnie dobrej energii. Ani przez chwilę nie będziesz się nudził. Sprawy osobiste powiodą się wspaniale. Będziesz zadowolony z podjętych decyzji. Czekają Cię interesujące rozmowy.

\\ codzienny 03.05.2015

Waga 23.09-23.10

Dzisiejszy dzień przeznacz w całości na wypoczynek. Odpowiedni relaks i spokój są Ci teraz bardzo potrzebne. Jeśli męczy Cię bezczynność, to rozwijaj swoje zainteresowania lub poświęć się zajęciom, które nie wymagają współpracy z innymi. Nie siedź tylko w domu i nie unikaj towarzystwa. Samotność Ci nie służy. Pomyśl o rozrywce. Dobrą formą ruchu jest taniec.

\\ codzienny 03.05.2015

Panna 24.08-22.09

Dzisiejszy układ planet może Cię trochę wytrącić z równowagi. Obdarzą Cię sporą dawką energii, którą trudno będzie wykorzystać. Na pewno nie spędzisz tego dnia na bezczynności. Nie bierz jednak na siebie zbyt wielu obowiązków. Nie przyniosą takich korzyści, jakich się spodziewasz. Nie angażuj się zbyt emocjonalnie w nowy związek.

\\ codzienny 03.05.2015

Lew 23.07-23.08

Twoja obecna sytuacja materialna nie jest dobra. Zastanów się więc zanim zdecydujesz się na nieplanowane wydatki. Bądź cierpliwy a za kilka dni sytuacja się wyjaśni. Nadarzy się szansa dodatkowego zarobku. W perspektywie zagraniczne podróże i kontakty z interesującymi ludźmi. Niestałość partnera zaczyna Cię męczyć.

\\ codzienny 03.05.2015

Rak 22.06-22.07

Dzisiaj zapomnij o zawodowych obowiązkach. Jeśli to możliwe, to zrezygnuj także z podróży i domowych zajęć. Nawet najmniejszy wysiłek, zwłaszcza fizyczny, niekorzystnie odbije się na Twoim zdrowiu. Staraj się przede wszystkim spędzić ten dzień na wypoczynku i potrzebnym Ci relaksie. Potrzebujesz dużo uczucia. Ważne zmiany odłóż na lepszy moment. Nie trać optymizmu i poczucia humoru.

\\ codzienny 03.05.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

To dobry dzień na odpoczynek i pielęgnację uczuć rodzinnych. Zajmij się więc sobą i swoimi bliskimi. Czas upłynie Ci na rozmowach i kontaktach towarzyskich. Staraj się, aby Wasze wzajemne relacje były przyjazne i serdeczne. Wszystkie ważne sprawy odsuń na bardziej sprzyjający moment. Poczujesz się potrzebny i kochany. Możesz liczyć na wsparcie bliskich. Postaraj się odprężyć.

\\ codzienny 03.05.2015

Byk 21.04-20.05

To okres sprzyjający podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Zwłaszcza dotyczących współżycia z innymi. Przyjrzyj się osobom, które potrzebują pomocy i zapewnij im swoje wsparcie. Staraj się spełniać ich prośby nawet kosztem swoich własnych planów. Czas sprzyja rozwijaniu działalności dobroczynnej. Dobry moment na wzbogacenie stosunków z bliskimi.

\\ codzienny 03.05.2015

Baran 21.03-20.04

Pod wpływem Wenus w sekstylu do Twojego znaku staniesz się bardziej wrażliwy na kłopoty innych. W relacjach partnerskich a także we współpracy z innymi będziesz szukał większej harmonii. Łatwiej niż zazwyczaj uzyskasz wszelką potrzebną Ci pomoc i wsparcie ze strony otoczenia. Randka będzie udana. Czas sprzyja działalności twórczej.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco