Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 26.07.2014

Baran 21.03-20.04

Dzisiejszy dzień to sielanka. Dominować będzie w nim spokój, harmonia i miłość. Wspólnie z partnerem będziecie sobie gruchać niczym dwa gołąbki. Staniesz się dzisiaj bardziej romantyczny, wrażliwy i otwarty na potrzeby bliskiej sercu osoby. Przestaniesz poznawać samego siebie i zobaczysz do czego jesteś zdolny pod wpływem miłości, gdyż zapragniesz jedynie swawolnych igraszek i pikantnych chwil we dwoje.

\\ codzienny 26.07.2014

Byk 21.04-20.05

Ostatnio bardzo dużo czasu poświęcałeś dla innych, myślałeś tylko o potrzebach rodziny, przyjaciół, zamiast zatroszczyć się o siebie. To dobry dzień, aby skupić się tylko na sobie. Wybierz się dziś do kina, na długi spacer, zagraj w piłkę. Przeznacz ten dzień na wypoczynek i hobby. Daj się ponieść pasji i dobrze się baw.

\\ codzienny 26.07.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Zamiast tracić czas na roztrząsanie spraw, które tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia, zajmij się lepiej szukaniem nowych wyzwań i bodźców do działania. Sprawią one, że poszerzysz swoje horyzonty, nabędziesz nowych umiejętności życiowych i podniesiesz swoje kwalifikacje. To dobry dzień, by zająć się swoim rozwojem osobistym. Pozwól sobie na medytację, jogę, zgłębianie własnego ja. Zrób coś tylko z myślą o sobie.

\\ codzienny 26.07.2014

Rak 22.06-22.07

Nastał odpowiedni moment, aby zapomnieć o pracy i pozwolić sobie na wypoczynek. Wybierz się z rodziną na łono natury, ciesz się urokami lata i przeżywaj niezapomniane wakacyjne przygody. Poczujesz przypływ gotówki, więc nie musisz martwić się o wydatki. To dobry dzień, aby zadbać o relacje z bliskimi i umocnić więzi rodzinne. Wspólnie spędzone chwile pozwolą na regenerację sił, szczerą rozmowę, swobodne wyrażanie uczuć, dadzą wszystkim wiele radości i szczęścia.

\\ codzienny 26.07.2014

Lew 23.07-23.08

Dziś zaczęta znajomość okaże się bardzo zmysłowa i namiętna. To dobry czas na spędzanie upojnych chwil we dwoje i budowanie związku. Osoby samotne mogą liczyć na gorące randki,flirty i nawiązywanie ciekawych, wakacyjnych znajomości oraz letnich romansów. Zwróć dziś większą uwagę na swoją przemianę materii. Jeżeli masz z nią kłopoty to pij jogurt,herbatkę czerwoną i wywar z pokrzywy.

\\ codzienny 26.07.2014

Panna 24.08-22.09

Spróbuj dzisiaj poznać źródło swoich obaw, lęków i kompleksów. Dokonaj własnej samoanalizy. Wybacz osobom, które Cię zraniły. Zapomnij o tym, co złe i zacznij życie od nowa. Zadbaj o swój rozwój wewnętrzny, wzmocnij psychikę.

\\ codzienny 26.07.2014

Waga 23.09-23.10

Dzisiejszy dzień poświęć na przemyślenia. Dokonaj bilansu zysku i strat. Skup się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Zwróć uwagę na szczegóły i drobiazgi. W swym postępowaniu kieruj się rozsądkiem i rozwagą.

\\ codzienny 26.07.2014

Skorpion 24.10-22.11

Czeka Cię dziś wyjazd w nieznane dotychczas rejony. Zobaczysz tam coś, co bardzo Cię zainspiruje do dalszych działań. Wspaniale wypoczniesz na łonie natury, spotkasz cudownych i bardzo miłych ludzi, nawiążesz nowe znajomości, przeżyjesz inspirujące przygody, zobaczysz piękne krajobrazy i dzikie zwierzęta na wolności. Ten wyjazd umocni Twój związek z partnerem. Na nowo uda wam się rozpalić uczucie miłości w sercach.

\\ codzienny 26.07.2014

Strzelec 23.11-21.12

Dziś od rana energia będzie Cię rozpierała. Wciąż zaskakiwać będziesz wszystkich coraz to nowymi pomysłami. Uda Ci się nabyć nowe umiejętności i nauczyć wielu przydatnych rzeczy. Większą uwagę zwrócisz dziś na swój wygląd i sposób prezentacji samego siebie. Staniesz się bardziej uparty, pewny siebie w dążeniu do celu, dzięki czemu uda Ci się pokonać wszelkie przeszkody i trudności stojące na drodze do sukcesu.

\\ codzienny 26.07.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Poszukaj wesołego i fajnego towarzystwa, które to zorganizuje niezapomnianą zabawę. Masz dziś szansę na odnalezienie bratniej duszy, osoby z którą porozumiesz się bez słów. Nie bój się okazywać uczuć i emocji tylko bądź sobą. To dobry moment, abyś pomyślał o swoim zdrowiu i zmienił nawyki żywieniowe. Już czas, abyś pozwolił sobie na relaks-wygodnie połóż się na kanapie i myśl o niebieskich migdałach.

\\ codzienny 26.07.2014

Wodnik 21.01-19.02

Potrzebujesz dużo spokoju, bezpieczeństwa i relaksu, dlatego pozwól, aby to partner przejął ster w tym związku i się o Ciebie zatroszczył. Nie podejmuj dziś żadnych ważnych decyzji, tylko odpoczywaj. Uczucia, które teraz wypełniają Twoje serce są wyjątkowo silne i trwałe. Dzisiejszy dzień pozwoli Ci zrozumieć jak bardzo kochasz partnera, że dużo was ze sobą łączy oraz to, że jesteście dla siebie stworzeni. Nie przejmuj się kwestiami finansowymi, gdyż wystarczy Ci pieniędzy na wszelkie wydatki.

\\ codzienny 26.07.2014

Ryby 20.02-20.03

Dzisiejszy dzień to doskonały moment, aby zająć się naprawą swojej kondycji fizycznej, stawiając na sport i aktywny wypoczynek. Możesz także chcieć popisać się swoimi umiejętnościami i talentami przed innymi. Uważaj jednak, abyś swoim zachowaniem kogoś bardzo mocno nie uraził. Nim coś zrobisz, to dobrze się zastanów. Nie podejmuj ważnych decyzji pod wpływem impulsu.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco