Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 30.07.2015

Ryby 20.02-20.03

Za sprawą Słońca, które ustawiło się w trygonie do Twojego znaku będziesz tryskać energią i pomysłami. Bez obawy możesz się podejmować trudnych i odpowiedzialnych zadań. W pracy i w nauce osiągniesz bardzo wiele. W ferworze spraw i obowiązków nie zapominaj jednak o najbliższych. Dobre relacje z otoczeniem są bardzo ważne. Masz teraz powodzenie w miłości.

\\ codzienny 30.07.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzień ogólnie niespokojny. Sprzyja jednak nauce i dyskusjom. Jeśli wytrwasz przy swoich planach, to osiągniesz wszystko, co chcesz. Dobre układy ze współpracownikami będą miały wpływ na pomyślne wyniki finansowe. Dzięki nim wzajemne stosunki z rodziną znowu się zacieśnią. Sprawy prywatne wyglądają pomyślnie.

\\ codzienny 30.07.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Nieprzewidziane zmiany i wahania nastroju towarzyszyć Ci będą przez cały dzień. Staraj się więc na każdym kroku zachować rozwagę. Sprawy osobiste wymagają większej dyskrecji. W wolnych chwilach pomyśl trochę o sobie. Z Twoim zdrowiem nie jest najlepiej - jesteś wyczerpany. Staraj się jak najwięcej czasu poświęcić na robienie tego, co lubisz.

\\ codzienny 30.07.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzień korzystny dla pracy twórczej i intelektualnej. Możesz więc z powodzeniem rozwijać swoje wielorakie talenty. To także doskonały moment na rozpoczęcie dalekiej podróży. Być może przyspieszy ona Twój sukces. Powstrzymaj się przed podpisywaniem umów i finansowych transakcji. Warto się zainteresować Baranem. Możesz liczyć na pomoc przyjaciół.

\\ codzienny 30.07.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzień pełen wahań i nasilających się emocji. Rozpierać Cię będzie energia, którą trudno rozładować. Także domownicy będą nerwowi i podekscytowani. Zażyj więc ziołowe środki uspokajające i zaszyj się w zacisznym kącie. Na pewno znajdzie się ktoś, kto Cię potrafi pocieszyć. Możliwe konflikty w rodzinie. Nie rób niczego, czego musiałbyś żałować.

\\ codzienny 30.07.2015

Waga 23.09-23.10

Księżyc w Twoim znaku ma dzisiaj wpływ na Twoje relacje z otoczeniem. W pracy zabłyśniesz dociekliwością i intelektem. Postaraj się znaleźć we właściwym czasie na właściwym miejscu. Uważaj jednak, aby Twoje ambicje nie były zbyt wygórowane. Unikaj ostrych i gwałtownych działań. W uczuciach duże poruszenie. Dzień może obfitować w sympatyczne wydarzenia.

\\ codzienny 30.07.2015

Panna 24.08-22.09

Negatywne wpływy Księżyca i Słońca pokrzyżują niektóre Twoje zamierzenia i plany. Staniesz się kłótliwy i nieprzyjemny dla otoczenia. Z takim zachowaniem z trudem znajdziesz chętnych do współpracy. Panuj nad nerwami a unikniesz niepotrzebnych kłopotów i rozczarowań. Możliwe zmiany w życiu osobistym. Aktualna znajomość może zakończyć się małżeństwem.

\\ codzienny 30.07.2015

Lew 23.07-23.08

Niewiele spraw potoczy się dziś wyznaczonym przez Ciebie torem. Twoje możliwość, aby to zmienić mogą być ograniczone. Istnieje niebezpieczeństwo, że swoim zachowaniem zrazisz do siebie kilka osób. Twoja sytuacja osobista wymaga dzisiaj wyjątkowej delikatności. Zapomnij o dawnych animozjach.

\\ codzienny 30.07.2015

Rak 22.06-22.07

Dzień nie zapowiada się zbyt aktywnie. Pewnymi sprawami musisz się jednak zająć, bo nie można ich dłużej odkładać. Bądź wyjątkowo ostrożny w prowadzonych interesach. Także w kontaktach międzyludzkich. Wszelkie niepowodzenia i konflikty mogą bardzo obciążać Twój system nerwowy. Nie ufaj wszystkim, którzy Ci schlebiają. Zrób porządek w papierach.

\\ codzienny 30.07.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

To będzie pracowity dzień. Zawodowe obowiązki wypełnią Ci każdą chwilę. Niektóre z nich wymagać będą szczególnie dobrej organizacji. Weź zatem inicjatywę w swoje ręce a na pewno dobrze na tym wyjdziesz. Przeszkody i utrudnienia nie powinny być dla Ciebie zbyt dużym problemem. Dopuść do głosu serce, a zobaczysz, że ktoś bardzo ciekawy zabiega o Twoje względy.

\\ codzienny 30.07.2015

Byk 21.04-20.05

Dzisiaj nie jest wskazana ciężka praca ani podejmowanie trudnych decyzji. Lepiej się zająć sprawami uczuć i miłości. Nie staraj się dominować nad partnerem i nie prowadź go za rączkę przez życie. Pozwól mu na większą samodzielność. Poświęć więcej czasu swoim planom na przyszłość. Wieczorem Twój nastrój będzie wyjątkowo dobry. Nie unikaj kontaktów towarzyskich.

\\ codzienny 30.07.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiaj nie będzie już tak przyjemnie jak wczoraj. Negatywne wpływy astralne zakłócą spokój dnia. Plany dotyczące pracy wymagają znacznej korekty. Wprowadzone zmiany będą jednak korzystne. Może się zdarzyć, że swoim zbyt gwałtownym zachowaniem popsujesz stosunki z bliską osobą. Poświęć więcej uwagi swojej rodzinie. Raczej nie licz na pomoc innych.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny