wyniki wyszukiwania: Klan

Wiadomości
Galerie

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 28.08.2015

Ryby 20.02-20.03

Dzisiaj Twoje zachowanie może sugerować, że woda sodowa uderzyła Ci do głowy. Nie prowokuj więc otoczenia i staraj się mniej mędrkować. Choćbyś był przekonany o swojej racji, działaj z większym wyczuciem. Krytyka przyniesie efekt odwrotny od zamierzonego. Lepiej więc zajmij się porządkami w domu. Uczucia będą gorące. Praca wymagać będzie skupienia i dokładności.

\\ codzienny 28.08.2015

Wodnik 21.01-19.02

To ostatnie pomyślne dni tego lata. Staraj się więc wykorzystać je na maksa. Pozałatwiaj wszystkie zaległe sprawy. Tym bardziej, że ostatnio trochę je zaniedbałeś. Kosmiczna aura sprzyja dziś rozwiązywaniu problemów osobistych. Rozmowa z partnerem może wiele wyjaśnić. Staraj się zrozumieć intencje bliskiej osoby. Pojawi się szansa na ciekawą pracę.

\\ codzienny 28.08.2015

Koziorożec 22.12-20.01

To nie będzie to zbyt radosny tydzień. Radzę się jednak nie załamywać i nie tracić nadziei na lepsze jutro. W końcu nic przecież nie trwa wiecznie. Także i Twoje problemy powoli zaczną znikać. W niektórych sprawach bardzo przydatna może się okazać korespondencja. Poglądy kolegów mogą być pożyteczne.

\\ codzienny 28.08.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzisiaj wreszcie Ty i Twój ukochany będziecie mieli więcej czasu dla siebie. Nie zmarnujcie go tylko na kłótnie i pretensje o bardziej lub mniej ważne sprawy. Samotnym i nieśmiałym podpowiem, że łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości i wakacyjne romanse. Najmilej spędzicie czas z seksownym Skorpionem. W miłości zapragniesz czegoś nowego. Pomyśl o zapisaniu się na jakiś kurs dokształcający.

\\ codzienny 28.08.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiejszy dzień upłynie pod hasłem: "praca, praca i jeszcze raz praca". Teraz pole do popisu będą miały te Strzelce, które władają piórem. Udany reportaż, artykuł, felieton, to będą osiągnięcia, które przysporzą Ci nie tylko sławy, ale i pieniędzy. Z tymi sukcesami może być związana propozycja zawodowa. Jeśli ją przyjmiesz, już niebawem czekać Cię będzie bardzo interesująca podróż.

\\ codzienny 28.08.2015

Waga 23.09-23.10

Poczujesz, że czas zrealizować ambitne plany. Dopiero koniec dnia uda Ci się przeznaczyć na odpoczynek i relaks. Może dzisiaj zdecydujesz się na weekendowy wyjazd z przyjaciółmi. Odpoczniesz i będziesz dobrze się bawić. W miłości nie bój się być kuszący i uwodzicielski. Pomyśl o uroczystej kolacji dla dwojga. Dzisiaj pojawi się szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy, które pozwolą Ci spłacić długi.

\\ codzienny 28.08.2015

Panna 24.08-22.09

Miłość i dobra zabawa - oto, co Ci dzisiaj przygotowały planety. Pracy i związanych z nią kłopotów będzie trochę mniej. Uważnie słuchaj plotek! Skorzystasz dzięki temu, że jako pierwszy zorientujesz się w zbliżających się zmianach towarzyskich układów. Pomyśl o wspólnym wyjeździe z partnerem.

\\ codzienny 28.08.2015

Lew 23.07-23.08

Nie możesz i nie powinieneś ciągle myśleć, że nic Ci się nie udaje. To lekcja na dziś, którą należy odrobić. Weź głęboki oddech i zacznij myśleć pozytywnie. Aktywność intelektualna i ciekawość świata to Twoje wielkie atuty. Zawodowe obowiązki traktuj niezwykle poważnie i profesjonalnie. Księżyc z Jowiszem w Twoim znaku sprawią, że otoczenie będzie Cię traktowało niezwykle poważnie. Masz duże szanse na sukces. Twoje życie uczuciowe nabiera rozpędu.

\\ codzienny 28.08.2015

Rak 22.06-22.07

Dzisiaj łatwo Cię będzie nakłonić do pomocy innym. Nie daj się tylko wykorzystać i uważaj, abyś nie padł ofiarą czyichś manipulacji. Skup się raczej na własnych sprawach. Wszelkie niedociągnięcia i zaniedbania mogą się zemścić. W miłości, niestety, wciąż brak tak bardzo potrzebnej stabilizacji.

\\ codzienny 28.08.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Mars nadmiernie pobudza Twoją ambicję, a także prowokuje do sprzeczek. Okaż jednak bliskim wyrozumiałość. Lepiej przeczekaj ten nienajlepszy okres w pracy, niż pochopnie decydować się na zmiany. Wieczorem przyda się odpoczynek i wolny czas tylko dla Ciebie, aby podreperować nadszarpniętą kondycję. Pomyśl o masażu relaksacyjnym lub saunie, może odpręży Cię basen lub siłownia.

\\ codzienny 28.08.2015

Byk 21.04-20.05

Korzystna planetarna aura sprawi, że ruszysz z kopyta. Niewykluczone jednak, że aby osiągnąć swój cel, będziesz musiał przełamać czyjś opór. Poza tym mogą Ci nie sprzyjać okoliczności zewnętrzne. W relacjach międzyludzkich będzie dziś więcej niż zwykle nieprzyjemnych napięć. Planety mogą dziś mieć destrukcyjny wpływ na twój związek. Pomiędzy tobą i partnerem mogą narastać ponure konflikty.

\\ codzienny 28.08.2015

Baran 21.03-20.04

Wydawać się będzie, że wszyscy sprzysięgli się przeciwko Tobie, możesz zatem przybrać sztywną i surową postawę wobec otoczenia. Nie jest to czas do jakichkolwiek negocjacji z szefami czy przełożonymi. Na poziomie energetycznym, psychicznym, zwłaszcza, jeżeli jesteś mniej odporny na stres i problemy, możesz odczuć przejściową depresję, a wszyscy powinniśmy uważać na zdrowie.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny