wyniki wyszukiwania: Mieczak-zakazny

Nie znaleziono żadnych wyników dla frazy Mieczak-zakazny.

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 25.11.2014

Ryby 20.02-20.03

Dzisiaj na każdym kroku spodziewaj się trudności. Nie forsuj żadnych spraw na siłę. Włożone w nie wysiłki nie dostarczą Ci ani zadowolenia, ani sukcesów. Zaplanowane przedsięwzięcia wymagają systematycznej pracy. Dbaj o jak najlepszą i harmonijną atmosferę wokół siebie. Możesz mieć problemy z podjęciem decyzji. Niektóre plany będą się realizować opornie.

\\ codzienny 25.11.2014

Wodnik 21.01-19.02

Sprawy uczuciowe zaczynają się gmatwać. Miłość, na którą liczyłeś, nie przyniesie oczekiwanego szczęścia. Jeśli czujesz się winny zaistniałej sytuacji, to postaraj się zmienić coś w sobie. Nie skrywaj swoich uczuć. Przeciwnie naucz się wreszcie okazywać je na zewnątrz. Dobra taktyka przyniesie sukces. Nie rób nic pod wpływem emocji. Nie zamykaj się w sobie.

\\ codzienny 25.11.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Na drodze do sukcesu napotkasz niewielkie utrudnienia i przeszkody. Niektóre Twoje dążenia i plany mogą opóźnić całkiem niespodziewane wydarzenia. Nie zrażaj się jednak nimi i nie popadaj w depresję. Zmobilizuj się raczej do większej samodzielności. Nie ustawaj w działaniach. Na horyzoncie miłe spotkanie towarzyskie. Popracuj nad poprawieniem ogólnej kondycji.

\\ codzienny 25.11.2014

Strzelec 23.11-21.12

Uważaj dziś na każdy swój krok i słowo. Trudności mogą się pojawiać na każdym kroku. W interesach zrezygnuj ze zbyt ryzykownych przedsięwzięć i przypadkowych decyzji. Nie wtrącaj się w żadne konflikty ani spory. Zajmij się tylko takimi sprawami, które nie niosą ze sobą żadnego ryzyka. Pomyślność w sferze uczuć. Odrzuć nieuczciwe propozycje.

\\ codzienny 25.11.2014

Skorpion 24.10-22.11

W pracy możesz dziś liczyć na pomyślne zmiany. Nic nie stanie na przeszkodzie w realizacji Twoich planów i przedsięwzięć. Nie chwal się tylko zbyt głośno i nie rozpowiadaj o tym wszem i wobec. Pewne współpracujące z Tobą osoby mogą Ci szkodzić z zazdrościć. Nie ułatwiaj im tego. Los uśmiechnie się do samotnych. Korzystaj z przyjemności życia.

\\ codzienny 25.11.2014

Waga 23.09-23.10

Dzisiaj więcej zależy od losu niż Twojej woli. Nie podejmuj się więc spraw mających wpływ na Twoją zawodową karierę lub życie osobiste. Teraz nie jest na to najlepsza pora. Twoje wysiłki nie przyniosą pomyślnych zmian. Ich realizację odłóż na bardziej sprzyjający moment. Niepewność w życiu uczuciowym. Dręczyć Cię mogą złe przeczucia. Ogranicz wysiłek fizyczny.

\\ codzienny 25.11.2014

Panna 24.08-22.09

Powodzenia możesz się dzisiaj spodziewać w wielu przedsięwzięciach. Dobrze ułożą się zarówno sprawy osobiste jak i zawodowe. Wszystkie Twoje działania wymagają jednak koncentracji i rozwagi. Spróbuj się nie denerwować. Twoje ambicje i marzenia zostaną spełnione. Otrzymasz atrakcyjną propozycję. Możliwe ciekawe podróże. Nie odmawiaj udziału w spotkaniach towarzyskich.

\\ codzienny 25.11.2014

Lew 23.07-23.08

Twoim działaniom mogą dziś towarzyszyć niepokoje i trudności uczuciowe. Podejmowane przez Ciebie decyzje będą nieprzemyślane. Niepokój psychiczny utrudni współpracę i porozumienie z otoczeniem. Ważne i odpowiedzialne działania należałoby odłożyć na bardziej sprzyjający czas. Możliwe konflikty w życiu uczuciowym. Bądź mądry i ostrożny.

\\ codzienny 25.11.2014

Rak 22.06-22.07

Dzień podobny do wczorajszego. Nie spodziewaj się więc większych sukcesów ani na polu zawodowym, ani w życiu osobistym. Przeciwności i utrudnienia, na które napotkasz, nie będą łatwe do pokonania. Na pewno sam sobie z nimi nie poradzisz. Szukaj doświadczonych pomocników. Nie słuchaj plotek. Nie rób nic pod wpływem impulsu.

\\ codzienny 25.11.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj odczujesz spadek energii i ogólne osłabienie. Złe samopoczucie utrudni Ci wszelkie Twoje działania. Nie bierz więc na siebie obowiązków ponad swoje siły. Zajmij się tylko tymi, którym jesteś w stanie sprostać. W każdym działaniu wymagana jest duża ostrożność. Więcej taktu w życiu prywatnym. Efekty finansowe przyjdą z opóźnieniem. Uwaga na jazdę samochodem.

\\ codzienny 25.11.2014

Byk 21.04-20.05

Przed Tobą trudny dzień. Mimo to, Twoja psychiczna kondycja jest w miarę dobra. Możesz zatem śmiało rozpoczynać nowe działania. Także te wymagające szybkości i precyzji. Wszystkie przeszkody uda się pokonać. Staraj się dobrze i skutecznie wykorzystać dobre okazje. Miłość na pewno Cię nie zawiedzie. Pomagaj innym.

\\ codzienny 25.11.2014

Baran 21.03-20.04

Jeśli się tylko postarasz, to w pracy możesz dziś wiele zyskać. Musisz być tylko rozważny i elastyczny. Zwłaszcza jeśli idzie o wprowadzanie wszelkich nowości. Dużo satysfakcji dostarczą Ci także jakieś nowe wyzwania intelektualne. Nadmierna aktywność może jednak szkodzić. Twojej miłości nie grozi nic złego. Potrafisz wybrnąć z każdej kłopotliwej sytuacji.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco