Wiadomości
Galerie
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 24.09.2014

Baran 21.03-20.04

Cesarz. Uda Ci się dzisiaj zapobiec niepotrzebnym konfliktom i nieporozumieniom w pracy. Będziesz traktował ludzi z szacunkiem i życzliwością. Wspaniale odnajdziesz się w roli mediatora. Możesz dziś poznać kogoś fajnego i wartościowego, dlatego miej oczy szeroko otwarte. Dzisiaj szczególnie zachowaj spokój oraz równowagę i nie pozwól sobie na utratę twarzy, reputacji, zniszczenie dobrej opinii, dlatego unikaj wszelkich kłótni i plotek.


\\ codzienny 24.09.2014

Byk 21.04-20.05

Wisielec. Jest to dobry dzień, aby pewne sprawy przemyśleć od nowa. Kiedy to zrobisz, może dojrzysz światełko w tunelu. Trudne sytuacje znajdą swoje rozwiązanie. Musisz być tylko spokojny, cierpliwy i pozwolić, by wszystko toczyło się we własnym rytmie. Trzymaj nerwy na wodzy i nie ulegaj emocjom.


\\ codzienny 24.09.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Diabeł. Ciesz się życiem, korzystaj z różnych okazji, ale zachowaj zdrowy rozsądek i umiar. Nie szastaj pieniędzmi, by Twój portfel nie został pusty. Rozważnie dobieraj sobie znajomych i przyjaciół. Ktoś może próbować Cię okłamać, więc bądź ostrożny, obserwuj i analizuj mowę ciała rozmówcy. Nie szukaj teraz miłości, liczyć możesz jedynie na krótki romans, przelotny flirt.


\\ codzienny 24.09.2014

Rak 22.06-22.07

Piątka Pucharów. Dziś doświadczyć możesz wypalenia uczuć, zerwania związku lub separacji. Nie popadaj w rozpacz, smutek i żal, tylko się zastanów, dlaczego Twoje wszystkie związki tak szybko się skończyły, czego tak naprawdę pragniesz od życia. To doskonały moment, żebyś przeanalizował i dokładnie przemyślał jak wyglądały Twoje wszystkie relacje z partnerami, czego od nich oczekiwałeś, co sam dawałeś w zamian. Przed Tobą nowa relacja uczuciowa, lecz to jaka ona będzie i jak długo będzie trwała, zależy w dużej mierze od Ciebie. Nie zamartwiaj się tym, czego nie możesz zmienić tylko pozwól odejść przeszłości, w pełni skoncentruj się na przyszłości, z optymizmem spójrz na życie.


\\ codzienny 24.09.2014

Lew 23.07-23.08

Szóstka Denarów. Twoje problemy i kłopoty finansowe już się kończą. Zaczyna się dla Ciebie okres dobrobytu i dostatniego życia. W miłości liczyć możesz na żar uczuć, namiętne chwile w sypialni. Budowane związki okażą się partnerskie, harmonijne, zrównoważone i trwałe. To odpowiedni moment, abyś zaczął nieść pomoc innym ludziom i szerzył dobroczynność.


\\ codzienny 24.09.2014

Panna 24.08-22.09

Rycerz Denarów. Wkrótce możesz być zmuszony do podjęcia ważnych decyzji i przejęcia kontroli nad jakąś trudną sytuacją. Czekać mogą na Ciebie nowe zadania, projekty, obowiązki i szereg zobowiązań, które przyjdzie Ci zrealizować. Niczego się nie bój i śmiało działaj, a odniesiesz sukces. Poczujesz się teraz "jak ryba w wodzie". Doskonale wywiążesz się z wszelkich zobowiązań i zdobędziesz uznanie otoczenia.


\\ codzienny 24.09.2014

Waga 23.09-23.10

Szóstka Pucharów. Dziś możesz doświadczyć niespodziewanych odwiedzin kogoś dawno niewidzianego. Ta niespodzianka nie będzie Ci jednak na rękę. Poczujesz się skrępowany i niezadowolony z tej wizyty. Zachowaj jednak pozory gościnności, gdyż takie zachowanie może Ci się bardzo opłacić. Pamiętaj rób dobrą minę do złej gry, panuj nad sytuacją, bądź niczym pokerowy gracz i zachowaj twarz.


\\ codzienny 24.09.2014

Skorpion 24.10-22.11

Dziesiątka Pucharów. Ten dzień pełen będzie miłości, szczęścia, radości, cudownych i miłych chwil w gronie bliskich sercu osób. Docenisz jak wspaniałym darem jest rodzina i wspólne przebywanie ze sobą. Dziś doskonale sprawdzisz się w roli strażnika ogniska domowego. Zadbasz o właściwy nastrój i ciepło rodzinne. Poczujesz się szczęśliwy, spełniony i bardzo kochany.


\\ codzienny 24.09.2014

Strzelec 23.11-21.12

Królowa Mieczy. Spotkać możesz dzisiaj na swej drodze osobę o twardym, żelaznym charakterze, gotową walczyć do końca o to co jest dla niej ważne, w co tak głęboko wierzy. Nie cofnie się ona przed niczym, aby tylko osiągnąć swój cel, gdyż jest silna, twarda, zdeterminowana, spragniona władzy. Negocjacje i wszelkie rozmowy z kimś takim będą trudne do zrealizowania, gdyż brakować będzie chęci porozumienia i sympatii z jej strony. Uważaj więc na swoje słowa i gesty, aby nie zostały one źle zinterpretowane i nie stały się przyczyną konfliktu i wielkiej niechęci. Bądź bardziej ostrożny niż zwykle, gdyż dzisiaj możesz więcej stracić, niż zyskać.


\\ codzienny 24.09.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Król Mieczy. Pełen będziesz dzisiaj energii, chęci i sił witalnych. Już od rana gotowy będziesz do działania i skupiony na osiągnięciu wytyczonego celu. Przed Tobą szereg wyzwań, z którymi musisz być gotowy się zmierzyć. W pełni wykorzystasz nadarzające się możliwości i okazje. Będziesz podchodził do wszelkich spraw rozważnie i mądrze, a każda Twoja decyzja będzie dokładnie przemyślana.


\\ codzienny 24.09.2014

Wodnik 21.01-19.02

Trójka Buław. Każdy rozpoczęty dziś przez Ciebie projekt, rozwinie się po Twojej myśli. Osiągniesz zamierzony cel, zdobędziesz sporą satysfakcje, pieniądze i sukces. Przy realizacji swoich planów, marzeń i celów, możesz liczyć na pomoc i wsparcie ze strony ludzi, którzy będą Ci bardzo życzliwi. Czekać dziś może na Ciebie propozycja nowej, wspaniałej pracy lub fascynująca, pełna przygód podróż. Możesz dzisiaj pomyśleć o założeniu własnego biznesu.


\\ codzienny 24.09.2014

Ryby 20.02-20.03

Pustelnik. To doskonały moment, abyś się zatrzymał i dokonał bilansu życiowego. Już pora się dowiedzieć, co w Twoim życiu było dobre, a co złe i głęboko się zastanowić nad tym, co można w nim zmienić, aby było ono w przyszłości znacznie lepsze. Jest to doskonały czas, żebyś w samotności i spokoju skupił się na sobie i własnych potrzebach. Dzisiaj możesz mieć problem, by komuś zaufać. Będziesz się starał trzymać wszystkich na dystans.


inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco