wyniki wyszukiwania: Najprzystojniejszy ginekolog

Galerie

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 30.10.2014

Baran 21.03-20.04

Król Buław. Twój optymizm i pozytywne nastawienie do świata udzielą się dziś innym ludziom w Twoim otoczeniu. Dzięki Tobie ich życie stanie się weselsze i pogodniejsze. Będą Ci oni za to bardzo wdzięczni, a Ty sam poczujesz się szczęśliwszy, że mogłeś komuś pomóc. Dla wielu osób staniesz się autorytetem, będą się Ciebie radzić. Nie zawiedź pokładanych w Tobie nadziei, bo oni potrzebują życiowego przewodnika.

\\ codzienny 30.10.2014

Byk 21.04-20.05

Siła. Nawet jeżeli masz inne zdanie niż Twoi koledzy, to dziś powstrzymaj się od dyskusji. Nie bierz do siebie złośliwości innych osób i nie myśl o popełnionych błędach. Rób swoje i nie obrażaj się za krytykę. Konflikty nie wyjdą Ci na zdrowie, a zmartwienia tylko zepsują humor. Nadmiar złej energii wyładuj podczas szybkiego marszu, biegu lub gimnastyki.

\\ codzienny 30.10.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Koło Fortuny. Przygotuj się na różne niespodzianki i nie denerwuj się. Pewne spontaniczne wizyty, rozmowy czy nagłe zlecenia wyjdą Ci na dobre. Zaufaj własnej intuicji. Możesz wpaść na dobry pomysł, który odmieni Twoje spojrzenie na sprawy finansowe. Pomóż szczęściu, pogadaj z szefem o podwyżce lub wyślij swoje CV do firmy szukającej pracowników.

\\ codzienny 30.10.2014

Rak 22.06-22.07

Diabeł. Czyjeś narzekanie może Cię wyprowadzić z równowagi, ale nie okazuj tego. Zachowaj dziś pozory spokoju i opanowania. Potrzebujesz więcej optymizmu i wiary w siebie oraz własne możliwości. Pomyśl o pozbyciu się napięcia i złych emocji, daj im upust. Sport lub seks będą ku temu doskonałą okazją.

\\ codzienny 30.10.2014

Lew 23.07-23.08

Paź Pucharów. To doskonały moment na poprawę relacji z otoczeniem i zbudowanie na nowo wzajemnych więzi. Jeżeli byłeś z kimś skonfliktowany, to teraz jest właściwy czas i odpowiednia pora, aby zakopać topór wojenny i nauczyć się wzajemnej współpracy. Pamiętaj o tym, że wszystkim wam przyświeca jeden wspólny cel, więc warto grać do tej samej bramki. Możesz dziś otrzymać dobre informacje lub usłyszeć jakieś miłe słowa od kogoś bliskiego, co poprawi Ci humor. Pozwól dzisiaj sobie na małą przyjemność.

\\ codzienny 30.10.2014

Panna 24.08-22.09

Rycerz Mieczy. Dziś przyjdzie Ci bronić swojego terytorium i własnych racji. Pokażesz światu wojowniczą naturę. Będziesz odważny, zdeterminowany i skupiony na celu. Musisz liczyć tylko na samego siebie. Nie bój się i walcz o swoje.

\\ codzienny 30.10.2014

Waga 23.09-23.10

Arcykapłanka. Przestań zamartwiać się sprawami, na które nie masz wpływu. Dziś wsłuchaj się w siebie, zaufaj intuicji. Problemy i zmartwienia innych odłóż na bok. Zajmiesz się nimi w innym czasie. Dzisiaj zatroszcz się o własną równowagę wewnętrzną i zadbaj o swój umysł, duszę oraz ciało.

\\ codzienny 30.10.2014

Skorpion 24.10-22.11

Kochankowie. Będziesz dziś wyrozumiały, serdeczny, co sprawi, że zyskasz uznanie w oczach innych ludzi i będą się oni liczyli z Twoim zdaniem. To dobry moment, abyś zatroszczył się i zadbał o potrzeby najbliższych. Zrób rodzinie jakąś miłą niespodziankę. Będziesz miał dzisiaj powodzenie u płci przeciwnej. Mów dziś otwarcie o swoich marzeniach, pragnieniach, potrzebach i uczuciach, a zostaną one spełnione.

\\ codzienny 30.10.2014

Strzelec 23.11-21.12

As Buław. Zrobisz dzisiaj coś pożytecznego, co ułatwi pracę oraz życie Tobie i innym. Warto, abyś pochwalił się swoimi osiągnięciami i był z siebie dumny, gdyż zasłużyłeś sobie na uznanie i szacunek otoczenia. Dziś czeka na Ciebie sukces w każdej dziedzinie życia. Nie bój się realizować swoich planów i marzeń. Czeka Cię doskonała passa w finansach.

\\ codzienny 30.10.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Czwórka Mieczy. Nie jest to najlepszy moment, abyś ruszył na podbój świata. Na razie wycofaj się, odpoczywaj i zbieraj siły do działania. Relacje z bliskimi mogą być teraz napięte, pełne negatywnych emocji, pretensji i kłótni. Możesz stać się wyjątkowo drażliwy, przemęczony, mocno zestresowany istniejącą sytuacją. Nie przenoś problemów z pracy na życie rodzinne i nie odreagowuj swoich niepowodzeń na najbliższych.

\\ codzienny 30.10.2014

Wodnik 21.01-19.02

Szóstka Buław. Przed Tobą bardzo pracowity, stresujący i ważny dzień. Jego przebieg zadecydować może o Twoim rozwoju zawodowym i spełnieniu życiowych planów. Otrzymać możesz nowe obowiązki, których to wykonanie zadecyduje o Twoim dalszym losie w firmie. To od Ciebie zależy, czy zdobędziesz upragniony sukces i zaprezentujesz się od dobrej strony. Już dziś zacznij się przygotowywać do powierzonego Ci zadania.

\\ codzienny 30.10.2014

Ryby 20.02-20.03

Sprawiedliwość. Trudno będzie Ci dziś porozumieć się z otoczeniem, przez co narażony będziesz na konflikty, nieporozumienia i utarczki słowne. Twoja samoocena jak i sposób postrzegania świata malować się będą w krzywym zwierciadle. Jest to niekorzystny moment na podpisywanie wszelkich umów i zawieranie transakcji finansowych. Uważaj w kontaktach z otoczeniem, gdyż ktoś może chcieć Cię okłamać i wykorzystać. Wstrzymaj się z podejmowaniem ważnych decyzji i realizacją planów.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco