wyniki wyszukiwania: Najprzystojniejszy ginekolog

Galerie

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 18.04.2015

Ryby 20.02-20.03

Dzisiaj zrób wszystko, aby zażegnać konflikty z rodziną. Nawiąż spokojny dialog i wyjaśnij wszystkie wątpliwości. Przestań też podejrzewać partnera o zdradę. Możesz usłyszeć, że każdy sądzi według siebie. Lepiej więc będzie nie ruszać tego drażliwego tematu. Nie prowokuj awantury. Spokojna rozmowa może okazać się pomocna.

\\ codzienny 18.04.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj znaczący wpływ na Twoje postępowanie ma nów Księżyca w sekstylu do Twojego znaku. Duże i hałaśliwe towarzystwo nie sprawi Ci przyjemności. Będziesz raczej skłonny do izolowania się od ludzi niż do przebywania wśród nich. Najlepiej będzie, jeśli spędzisz ten dzień na samotnej wycieczce. Możesz źle znosić towarzystwo innych.

\\ codzienny 18.04.2015

Koziorożec 22.12-20.01

W dalszym ciągu trzymaj swoje nerwy na wodzy. Zamiast dyskusji na niebezpieczne tematy zajmij się raczej swoją kondycją fizyczną. Zadbaj o siebie i swoje nadwyrężone zdrowie. Każdą wolną chwilę spędzaj na świeżym powietrzu. Rozwaga w postępowaniu szybko przywróci stosunki do normy. Pracuj nad sobą. Słuchaj dobrych rad, nie zawsze tylko Ty masz rację.

\\ codzienny 18.04.2015

Strzelec 23.11-21.12

Za sprawą nowiu Księżyca w trygonie do Twojego znaku, to będzie dobry i aktywny dzień. Czas wyjątkowo sprzyja zajęciom twórczym i intelektualnym. Pod jego wpływem wzrośnie Twoja siła duchowa i wytrwałość. W pracy możesz oczekiwać pozytywnych wyników. Poradzisz sobie z każdym problemem. Relacje międzyludzkie ulegną poprawie. W miłości miłe chwile.

\\ codzienny 18.04.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiaj będziesz wyjątkowo aktywny. Zwłaszcza towarzysko. Nerwy i brak opanowania towarzyszyć Ci będą na każdym kroku. Uważaj więc, aby nieprzemyślanym zachowaniem nie popełnić życiowej pomyłki. Sytuacja jest dość ryzykowna. W swoich działaniach musisz się wykazać dużą ostrożnością. Stałym związkom przyda się więcej fantazji. Rozładuj energię w zajęciach domowych.

\\ codzienny 18.04.2015

Waga 23.09-23.10

Napadowe zmiany nastrojów mogą Ci dzisiaj utrudniać kontakty z otoczeniem, a wszystkiemu jest winien nów Księżyca w opozycyjnym znaku Barana. Także praca nie da takich wyników, jakich byś sobie życzył. Jeden nieprzemyślany krok lub słowo wywoła lawinę nieporozumień i kłopotów. Staraj się zachować spokój. W każdej sytuacji postępuj ostrożnie. Nie zmieniaj niczego w ostatniej chwili.

\\ codzienny 18.04.2015

Panna 24.08-22.09

Dzisiejsze aspekty nie są dla Ciebie korzystne. Powinieneś więc bardziej uważać na wszystko, co robisz. Twoje stosunki z otoczeniem trochę się skomplikują. Powodem może być nadmiar spraw i zawodowych obowiązków oraz kwinkunks Księżyce w nowiu do Twojego znaku. W każdym swoim działaniu koniecznie musisz zachować czujność i rozwagę. W miłości znajdziesz ukojenie.

\\ codzienny 18.04.2015

Lew 23.07-23.08

Dzisiaj nie będziesz się nudzić. Twoja pracowitość i odpowiedzialność zadziwią zwierzchników, tak podziała na Ciebie nów Księżyca w Trygonie do Twojego znaku. Nie bierz jednak na siebie zbyt wielu zadań. Ci, którzy Cię podziwiają, nie robią tego bezinteresownie. Ani się nie oglądniesz, jak dołożą Ci obowiązków. Bądź czujny i nie daj się wykorzystać. Zadbaj o lepszy kontakt z bliskimi.

\\ codzienny 18.04.2015

Rak 22.06-22.07

Ryzykowne przedsięwzięcia i spekulacje nie są dzisiaj wskazane. Szanse powodzenia w tej dziedzinie nie są duże, to efekt dzisiejszego nowiu Księżyca w kwadraturze do Twojego znaku. Twoje działania nie powinny przekraczać granic zdrowego rozsądku. We wszystkim, co robisz potrzeba dużo umiaru. Jego brak może stać się przyczyną Twoich niepowodzeń.

\\ codzienny 18.04.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Mars i Merkury w Twoim znaku mają teraz korzystny wpływ na Twoje samopoczucie. Wspomagają też Twoje wysiłki dobrą energią i chęcią do działania. Samotne Bliźnięta w tym czasie powinny być bardzo uważne. Niewykluczone, że w ich najbliższym otoczeniu pojawi się osoba godna zainteresowania. Pokaż się od najlepszej strony.

\\ codzienny 18.04.2015

Byk 21.04-20.05

Sprawy uczuciowe i rodzinne wysuną się dzisiaj na pierwszy plan. Nimi więc zajmij się przede wszystkim. Samotnym Bykom los szykuje wiele życiowych niespodzianek. Niewykluczone, że swoją wielką miłość spotkasz w podróży. Otrzymana wiadomość pomoże Ci w podjęciu właściwych decyzji. Jest szansa na porozumienie z bliską osobą. Finanse trzymaj pod kontrolą.

\\ codzienny 18.04.2015

Baran 21.03-20.04

To może być całkiem miły dzień. Wykorzystaj dzisiejszy nów Księżyca w Twoim znaku i tak pokieruj swoimi działaniami, żeby przyniosły Ci konkretne korzyści. Nie planuj jednak więcej obowiązków niż jesteś w stanie wykonać. Brak kontroli nad swoim postępowaniem doprowadzi do poważnych konfliktów z otoczeniem. Z rozmowy z partnerem wyciągnij odpowiednie wnioski.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco