wyniki wyszukiwania: Narzady-rodne

Nie znaleziono żadnych wyników dla frazy Narzady-rodne.

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 21.08.2014

Baran 21.03-20.04

Rydwan. Dziś Twój wysiłek i ciężka praca zostaną docenione. Kariera zacznie się rozwijać. Przed Tobą nowe zadania, ciekawe projekty, które przyjdzie Ci zrealizować. Będziesz bardzo zapracowany, ale zyskasz okazję, aby zabłysnąć przed szefem nowymi umiejętnościami. Dzięki systematyczności i planowaniu uda Ci się zapanować nad całą sytuacją i dobrze zorganizować sobie pracę.

\\ codzienny 21.08.2014

Byk 21.04-20.05

Pustelnik. Dziś zatrzymaj się i dobrze zastanów, czego pragniesz od losu. Na nowo zaplanuj i zbuduj swoje życie. Nazbieraj sił, wzmocnij organizm, wycisz się wewnętrznie. To odpowiedni czas, abyś poszukał w sobie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Pozwól dziś sobie na chwilę wytchnienia w samotności.

\\ codzienny 21.08.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Dwójka Buław. Dziś czekać mogą na Ciebie nowe zadania i obowiązki. Nie musisz się ich obawiać, bo doskonale sobie ze wszystkim poradzisz. Śmiało pokaż na co Cię stać. Już pora, żebyś odniósł sukces. Musisz być bardziej ambitny, pewny siebie i uwierzyć we własne możliwości.

\\ codzienny 21.08.2014

Rak 22.06-22.07

Kochankowie. To będzie spokojny, miły, pełen ciepła i miłości dzień. Doskonały moment na to, żebyś zwolnił i przemyślał swoje życie. Przestań przejmować się pracą oraz obowiązkami, które na Ciebie czekają i otwórz się na ludzi, pozwól sobie na miłość. Daj ponieść się uczuciom i zacznij kochać. Już czas, żebyś się przekonał, czym jest miłość i trwały związek.

\\ codzienny 21.08.2014

Lew 23.07-23.08

Dwójka Pucharów. Zapowiada się wspaniały i wyjątkowy dzień. Szczególnie w sferze uczuciowej nastąpi spore ożywienie. Przed Tobą gorąca i namiętna miłość. Czeka na Ciebie udany, trwały i szczęśliwy związek. Może być to relacja partnerska lub małżeństwo.

\\ codzienny 21.08.2014

Panna 24.08-22.09

Wisielec. Przestań uciekać przed miłością. Nie wyolbrzymiaj niepowodzeń i nie przepuszczaj miłosnych okazji. Łap szansę na przeżycie czegoś wyjątkowego. Otwórz serce na miłość. Nie bój się kochać i być kochanym.

\\ codzienny 21.08.2014

Waga 23.09-23.10

Arcykapłanka. Twoje myśli mogą mieć dzisiaj moc sprawczą. Wszystko, czego pragniesz osiągniesz rozwagą i umiejętnością koncentracji. Zaufaj swojej intuicji i naucz się umiejętnego postępowania wobec ludzi nie do końca uczciwych i szczerych wobec Ciebie. Staraj się na głos nie wypowiadać swoich opinii i ocen. Zachowaj umiar i dystans do danej sytuacji.

\\ codzienny 21.08.2014

Skorpion 24.10-22.11

Dziesiątka Buław. Zbyt wiele od siebie wymagasz i za dużo bierzesz na swoje barki. Już dzisiaj pomyśl jak rozdzielić obowiązki. Daj się innym wykazać i pozwól im zabłysnąć. Pamiętaj, że sukces lepiej smakuje, gdy ma się go z kim dzielić. Zadbaj o swoje zdrowie, nim będzie za późno.

\\ codzienny 21.08.2014

Strzelec 23.11-21.12

Cesarzowa. Twoje życie nabierze tempa w sferze uczuciowej jak i zawodowej. Osoby samotne mają dziś szanse na wielką miłość, uczucie spadające na nich niczym grom z jasnego nieba. W związkach także wielkie ożywienie uczuć, gdyż staną się one głębsze, dojrzalsze, pełne deklaracji oddania i wierności. Czekają na Ciebie nowe obowiązki, projekty oraz zadania, które to otworzą Ci drzwi do kariery. Jest to dobry moment, byś pogodził się z kimś z przeszłości, kto bardzo Cię skrzywdził, zawiódł i okłamał.

\\ codzienny 21.08.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Kochankowie. W miłości i finansach nadchodzi dobry okres. W Twoim życiu pojawi się osoba, która to wywróci Twój świat do góry nogami. Wzbudzi ona w Tobie pożądanie, chęć bliskości, romansu, flirtu i erotycznych doznań. Dzięki niej zapragniesz kochać i być kochanym. Ta znajomość, wzajemna fascynacja może przerodzić się w miłość, trwały związek, który to zakończy się ślubem i powiększeniem rodziny.

\\ codzienny 21.08.2014

Wodnik 21.01-19.02

Śmierć. Już czas, abyś zamknął definitywnie pewien rozdział w życiu i otworzył się na nowe możliwości. To odpowiedni czas, abyś sprawdził lojalność swoich znajomych i przyjaciół oraz przekonał się, kto jest fałszywy i zazdrosny. Nie oglądaj się za siebie, tylko śmiało zacznij żyć. Staraj się nie stawiać spraw na ostrzu noża, unikaj konfliktów i wykaż się dyplomacją. Negocjuj, idź na ustępstwa, szukaj kompromisów.

\\ codzienny 21.08.2014

Ryby 20.02-20.03

Mag. Przestań ciągle bujać w obłokach. Już pora, abyś twardo stanął na ziemi. Dokonaj wyboru drogi życiowej, zamiast kroczyć wieloma ścieżkami naraz. Pamiętaj, że nie wszystkie one zaprowadzą Cię do celu, więc lepiej zmień swoje nastawienie do życia. To dobry moment na rozwijanie swoich talentów, pasji i nabywanie nowych umiejętności.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco