Wiadomości
Galerie
Babskie ogłoszenia

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 07.03.2015

Ryby 20.02-20.03

Wiele z Was już od dłuższego czasu wprowadza w czyn swoje śmiałe marzenia. Nie schodźcie z obranej drogi! Jeżeli do tej pory nie zdecydowałeś się przejąć steru, to uczyń to dzisiaj, teraz masz przychylność prawie wszystkich planet. Nie obawiaj się więc, że coś się nie powiedzie w końcu to Ty tu "rządzisz". Ja nie widzę przeszkód. Pamiętaj jednak o tym, że nie samym sukcesem żyjesz i nie zaniedbuj najbliższych.


\\ codzienny 07.03.2015

Wodnik 21.01-19.02

Nadmiar obowiązków i chęć odrobienia strat pchną Cię dzisiaj na drogę morderczego wręcz wysiłku. Jeżeli nie chcesz zupełnie wyczerpać swych sił w rutynowych, mało produktywnych działaniach, ogłoś dzisiejszy dzień "dniem relaksu". Odrzuć swój wrodzony rozsądek. Zrób dzisiaj wszystko, by zdobyć serce kogoś, kto wydaje Ci się wart grzechu. Nie będzie to łatwe zadanie, cenisz sobie szybkie zwycięstwa, a dzisiejszy dzień takowym nie sprzyja.


\\ codzienny 07.03.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzisiaj niezwykle ważne staną się dla Ciebie kontakty z ludźmi. Uświadomisz sobie, jak istotną rolę pełnią w Twoim życiu niektóre osoby. Skorzystaj z jakiejś porady, konsultacji lub po prostu otwórz się przed bliską Ci osobą. Nie uciekaj w samotność! Wieczór sprzyja miłości i romansom, więc jeśli nieśmiało o kimś marzysz, teraz okaż swoje zainteresowanie. Przez cały dzień będziesz w niezłej formie fizycznej, jednak da się Ci we znaki zmęczenie psychiczne.


\\ codzienny 07.03.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzisiaj będziesz bardzo ożywiony, będzie Cię "nosić". Twój organizm będzie pracował na podwyższonych obrotach, będziesz szybko regenerował siły. Wykorzystaj tę energię np. na walkę z przeciwnościami losu, inaczej możesz być kłótliwy i agresywny. Zadbaj o swoje zdrowie, doskonałą "odtrutką" na stres i zdenerwowanie będą siłownia lub basen. Nie będziesz nastrojony romantycznie, przełóż to na inny termin.


\\ codzienny 07.03.2015

Skorpion 24.10-22.11

Nie podejmuj dzisiaj żadnych życiowych decyzji. Jeżeli chcesz żyć zgodnie z kosmiczną energią, to dziś zwróć się ku własnemu wnętrzu. Poświęć sobie więcej czasu. Uporządkuj wszystkie dotychczasowe sprawy, na rozpoczęcie nowych przyjdzie czas. Zastosuj zasadę "wszystko w swoim czasie". Będziesz trochę rozbity i nie będziesz potrafił znaleźć sobie miejsca. Nie w głowie będą Ci romanse i flirty, może coś w Tobie drgnie za jakiś czas.


\\ codzienny 07.03.2015

Waga 23.09-23.10

Rano będziesz trochę uśpiony, nic szczególnego się nie wydarzy. Po 11-tej wstąpi w Ciebie nowy duch i poczujesz się jak nowo narodzony. Jeżeli jesteś samotny, ktoś godny Twojej uwagi pojawi się na horyzoncie, jeżeli już z kimś jesteś, to przeżyjecie bardzo namiętne chwile. Odczujesz, co to znaczy mieć godnych zaufania i lojalnych przyjaciół. Na wagę złota będą przede wszystkim ci trzeźwo myślący i z głową na karku.


\\ codzienny 07.03.2015

Panna 24.08-22.09

Nie będziesz miał dziś zbyt wiele czasu dla siebie i swoich przyjemności. Zostaniesz przytłoczony ogromną ilością pracy. Twój organizm będzie w nienajlepszej kondycji psychofizycznej. Gorsze samopoczucie i większa podatność na zmęczenie oraz zmiany pogody. Twoją tarczą ochronną będą intensywne ćwiczenia gimnastyczne lub spacery. Postaraj się pamiętać o sobie i swoich potrzebach. Uczucia nie będą dzisiaj pochłaniać Twojej uwagi.


\\ codzienny 07.03.2015

Lew 23.07-23.08

Planetarna aura nie jest dla Ciebie dziś przychylna. Niechętnie będziesz spotykać się z przyjaciółmi, nawet myśl o zakupach niezbyt Cię ożywi. Jest na to rada: zajmij się sobą, zafundujcie sobie ekstra zabieg w gabinecie odnowy biologicznej, nie przejmuj się otoczeniem, myśl o sobie. Pod wieczór wstąpi w Ciebie nowy duch i ruszysz całą para do przodu. Lubisz eksperymenty kulinarne, więc wprowadź od zaraz lżejszą kuchnię, więcej warzyw i owoców!


\\ codzienny 07.03.2015

Rak 22.06-22.07

Ogromny wewnętrzny impuls ułatwi Ci wyrwanie się z kolein, w jakich ugrzęzło Twoje życie. Nie czekaj na lepsze czasy bierz los w swoje ręce, możesz zmienić swoje życie. Wszystko, co dzisiaj zaplanujesz, uda Ci się zrealizować. Pamiętaj tylko o jednym: mierz siły na zamiary - jeżeli będziesz trzymać się tego motta - sukces murowany. Będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem i samopoczuciem. Dopisze Ci kondycja, staraj się jej nie stracić.


\\ codzienny 07.03.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Otwierają się przed Tobą nowe horyzonty, przydałaby się teraz zmiana sposobu myślenia i otwarcie na nowe pomysły. Wykorzystaj zmysły i zaufaj intuicji. Dzisiaj nie wydarzy się nic przez przypadek. Przyciągasz teraz do siebie płeć odmienną zmysłowym urokiem oraz rzadką w dzisiejszych czasach pogodą ducha. Wiele z Was spotka swój ideał i rozpocznie nowy etap życia. Mars w Twoim znaku obdarzy Cię zdrowiem i niespożytą witalnością.


\\ codzienny 07.03.2015

Byk 21.04-20.05

Cieszyć się będziesz dzisiaj ogromnym apetytem na życie, co może przejawiać się w różnych sferach aktywności. A może zechcesz nadać swemu życiu nowy kierunek i skłonisz się do zajęcia sztuką, doradztwem lub prawem. Będziesz przepełniony optymizmem i wiarą we własne siły i możliwości. Twoja siła przebicia oraz temperament wywrą silne wrażenie na płci przeciwnej. Niewiele zachodu będzie wymagało nawiązanie bliskiego kontaktu z kimś, kto Ci się podoba.


\\ codzienny 07.03.2015

Baran 21.03-20.04

Pierwsza połowa dnia upłynie raczej w atmosferze domowo-rodzinnej, choć niepozbawionej konfliktów. Druga zapowiada się bardziej dynamicznie i ciekawe. Niczym ptak wypuszczony z klatki rozwiniesz skrzydła, gotowy do dalekich lotów. Sprzyjać Ci będą żywioły ognia i powietrza, podsycając Twoją ekspansywność i chęć zdobywania świata. W życiu uczuciowym czeka Cię huśtawka nastrojów. "Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?" - tego rodzaju pytania będziesz sobie stawiać, pełen wątpliwości, czy partner naprawdę Cię kocha.


inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco