wyniki wyszukiwania: Pozycje seksualne

Czy chodziło Ci o: pozycja seksualna
Wiadomości
Galerie
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 25.01.2015

Ryby 20.02-20.03

Możliwe, że obudzisz się dziś z niewielkim bólem głowy. Nawet jeśli z upływem godzin będziesz się czuł lepiej, powinieneś zrezygnować z nadmiernego wysiłku. Nie daj się popędzać i rób wszystko zgodnie z własnym rytmem. Nie obwiniaj się też za wszystko. Więcej dystansu i humoru! Skończ z przygodami. Warto posegregować ważne papiery.


\\ codzienny 25.01.2015

Wodnik 21.01-19.02

Spokojna rozmowa z partnerem może dziś przynieść oczekiwany skutek. Nie odkładaj jej więc na później. Im prędzej ją przeprowadzisz, tym lepiej. Nadszedł odpowiedni moment, aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości. Od czasu do czasu warto zrobić taki życiowy remanent. Może się okazać, że macie sobie jeszcze wiele do zaoferowania. Działaj w zgodzie z prawem.


\\ codzienny 25.01.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzień trochę nerwowy i mało harmonijny. W każdej sytuacji i sprawie należy zachować spokój i rozwagę. Pośpiech w żadnym wypadku nie jest wskazany. Weź to pod uwagę organizując wolny czas sobie i bliskim. Wspólny, aktywny wypoczynek pomoże właściwie zregenerować organizm. Wykaż więcej zrozumienia dla rodziny.


\\ codzienny 25.01.2015

Strzelec 23.11-21.12

Ten dzień koniecznie przeznacz na solidny wypoczynek. Ostatnie wydarzenia wyczerpały Cię psychicznie i fizycznie. Teraz staraj się doprowadzić do równowagi swój nadwyrężony organizm. Unikaj niepotrzebnych konfliktów i sytuacji stresowych. Dbaj o dobre kontakty z najbliższymi. Kochaj całym sercem. Gwiazdy mi mówią, że będziesz szczęśliwy i bogaty.


\\ codzienny 25.01.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiejsze wpływy astralne sprzyjają rozrywce i towarzyskim spotkaniom. Jeśli więc długi weekend spędzasz w domu, to staraj się go uatrakcyjnić. Zorganizuj jakąś imprezę i zaproś na nią przyjaciół. Nie musisz się przy tym wpędzać w koszty. Na początek wystarczy dobry humor. Zadbaj o harmonię w swoim związku.


\\ codzienny 25.01.2015

Waga 23.09-23.10

Dzień może być dość męczący z różnych powodów. Planety ześlą Ci energię, z którą trudno Ci będzie sobie poradzić. Podjęte przez Ciebie działania nie przyniosą zadowolenia ani Tobie, ani innym. Nie zamartwiaj się tym zbytnio. Czas działa na Twoją korzyść. Ktoś może wykorzystać Twoją naiwność. Bądź rozważny we wszystkim, co robisz.


\\ codzienny 25.01.2015

Panna 24.08-22.09

Pomyślność dzisiejszego dnia będzie zależała od Twojej dobrej organizacji. Staraj się tak wszystko zaplanować, aby mieć więcej czasu na odpoczynek. Dobrych relacji z rodziną nie zatruwaj żadnymi pretensjami. W godzinach popołudniowych wybierz się z bliskimi na spacer. W stosunkach partnerskich całkiem sympatycznie.


\\ codzienny 25.01.2015

Lew 23.07-23.08

Dzień raczej nerwowy i mało harmonijny. Życie utrudniać Ci będą drobne kłopoty i nieporozumienia. Staraj się więc odpoczywać bardziej aktywnie. Tylko wtedy Twój organizm może się właściwie zregenerować. Wybierz się na wycieczkę lub choćby na dłuższy spacer do parku. Z partnerem podejmij rozmowy o przyszłości. Ktoś niechcący pokrzyżuje Twoje plany.


\\ codzienny 25.01.2015

Rak 22.06-22.07

Dzień zapowiada się miło. Pozwól tylko bardziej czynnie uczestniczyć swoim najbliższym w życiu rodzinnym. Nie matkuj im bez przerwy i nie udowadniaj, że tylko Ty wszystko potrafisz zrobić najlepiej. Takie zachowanie może stać się uciążliwe nie tylko dla otoczenia, ale i dla Ciebie. Zaufaj miłości. Nie unikaj towarzystwa.


\\ codzienny 25.01.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiejszy dzień poświęć wyłącznie sobie i swoim potrzebom. Zregeneruj siły w taki sposób, aby starczyło ich na cały nadchodzący tydzień. Spacery na świeżym powietrzu i zmiana diety są jak najbardziej wskazane. Do problemów uczuciowo-sercowych podchodź z większym dystansem. Nie szukaj miłosnych przygód. Skup się na sprawach domu.


\\ codzienny 25.01.2015

Byk 21.04-20.05

Merkury w kwadraturze do twojego znaku będzie Ci dziś skutecznie utrudniał wszystkie działania. Czas absolutnie nie sprzyja spotkaniom towarzyskim. Także angażowaniu się w żadne trudne sprawy. Najlepiej będzie, jeśli zaraz po śniadaniu wyjdziesz z domu. Spacer po parku dobrze na Ciebie wpłynie. Wolny czas przeznacz na refleksje. Nie poddawaj się złym nastrojom.


\\ codzienny 25.01.2015

Baran 21.03-20.04

Drobne nieporozumienia i kłopoty towarzyszyć Ci będą przez cały dzień. Nie przejmuj się jednak nimi. Całą swoją uwagę skieruj na sprawy, od których zależy dobre porozumienie z bliskimi. Zadbaj o spokój i harmonię w domu. Staraj się być raczej ugodowy. Nie czepiaj się drobiazgów. Zacznij snuć plany na przyszłość. Ciesz się drobiazgami.


inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco