wyniki wyszukiwania: Pozycje seksualne

Czy chodziło Ci o: pozycja seksualna
Wiadomości
Galerie
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 28.11.2015

Ryby 20.02-20.03

To doskonały dzień na wycieczkę lub jakąś inną równie atrakcyjną formę wypoczynku. Zapomnij, więc o pracy i innych obowiązkach. Jeśli aktywność, to tylko na rzecz poprawy zdrowia i samopoczucia. Nie przekraczaj jednak granic swoich fizycznych możliwości ani zdrowego rozsądku. Nie wstydź się okazywania uczuć. Domowe sprawy odłóż na inny czas.

\\ codzienny 28.11.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzień będzie nerwowy i niespokojny. Zrezygnuj, więc z działań, które mogłyby w jakikolwiek sposób potęgować napięcia. Takt i rozwaga będą wyjątkowo ważne. Zwłaszcza w kontaktach z otoczeniem. Szanse powodzenia są dziś małe. Na poprawę Twojej kondycji fizycznej dobrze wpłynie ruch. Wszelkie utrudnienia przyjmij z humorem. Więcej uwagi poświęć domowi.

\\ codzienny 28.11.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzień sprzyja odpoczynkowi i rozrywce. Najlepiej, więc będzie, jeśli spędzisz go w towarzystwie ukochanej osoby. Strzelce już zaobrączkowane także powinny z tego skorzystać. Miłość wymaga ciągłej i szczególnie troskliwej pielęgnacji. Bliskość ukochanej osoby wprawi Cię w błogi nastrój. Relacje z bliskimi ułożą się dobrze. Dotleń się na spacerze.

\\ codzienny 28.11.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzisiaj bądź miły i serdeczny dla swoich najbliższych. Puść w niepamięć wczorajsze nieporozumienia. W miarę możliwości zrezygnuj też z decyzji o delikatnej naturze. Również ze wszystkiego, co zawiera jakiekolwiek ryzyko. Dbaj o spokój w rodzinie i starannie pielęgnuj wzajemne uczucia. Bądź bardziej skłonny do ustępstw. Nie wyszukuj sobie niepotrzebnych zajęć.

\\ codzienny 28.11.2015

Skorpion 24.10-22.11

To odpowiedni dzień do załatwiania spraw urzędowych. Będziesz wzbudzać sympatię wśród ludzi, z którymi się zetkniesz. Rozmowy z szefem lub jakimś ważnym urzędnikiem będą owocne. Zrezygnuj tylko z dyskusji na zbyt drażliwe tematy. Wszelkie przeciwności okażą się tylko pozorne. Nie bądź zbyt łatwowierny. W pracy Twoje pomysły znajdą uznanie.

\\ codzienny 28.11.2015

Waga 23.09-23.10

Dzisiaj możesz liczyć na więcej korzystnych wpływów astralnych. Dadzą Ci one możliwość podołania wszelkim obowiązkom. Twoje relacje z otoczeniem staną się bardziej spokojne i serdeczne. Przez to wszelkie zaistniałe problemy będą znacznie łatwiejsze do rozwiązania. Znajdziesz oparcie w bliskich. Odzyskasz wiarę w siebie.

\\ codzienny 28.11.2015

Panna 24.08-22.09

W pracy i w finansach w miarę pomyślny okres. W tych sferach Twojego życia nastąpią teraz duże i pomyślne zmiany. Możliwe jednak będą opóźnienia w załatwianiu pewnych ważnych spraw. W trudnych życiowych momentach możesz liczyć na wsparcie rodziny i sprawdzonych przyjaciół. Spójrz na swoje życie realnie. Efekty Twoich wysiłków będą zaskakujące.

\\ codzienny 28.11.2015

Lew 23.07-23.08

W pracy masz dobry czas, aby przeforsować swoje plany i pomysły. Zdobędziesz tyle, ile sobie wywalczysz. Bądź przy tym samodzielny i konstruktywny. Wszelkie próby manipulowania innymi mogą się obrócić przeciwko Tobie. W żadnym wypadku nie daj się powodować impulsom. Nie bądź zbyt zaborczy. Współpracownicy mogą utrudniać Twoje działania.

\\ codzienny 28.11.2015

Rak 22.06-22.07

Przed Tobą wyjątkowo miły tydzień. Nie zabraknie Ci ani energii, ani chęci do działania. Intuicja okaże się wyjątkowo duża i pomocna. Nie ignoruj tylko jej głosu. Dzięki jej podpowiedziom, kilka trudnych spraw uda się wreszcie pomyślnie załatwić. W miłości radość i powodzenie. Zapowiada się gorący romans. W sferze finansów coraz lepiej.

\\ codzienny 28.11.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj, dobrej energii ani chęci do działania na pewno Ci nie zabraknie. Nie będzie też problemów z załatwieniem spraw poważnych i istotnych. Musisz tylko wszystko odpowiednio zaplanować. Niedługo będziesz miał sporo powodów do zadowolenia z osiągniętych rezultatów. Na horyzoncie namiętny związek z Lwem. Zbyt energiczne działania nie mają szans powodzenia.

\\ codzienny 28.11.2015

Byk 21.04-20.05

Dzisiaj przede wszystkim zajmij się rozwiązywanie swoich osobistych problemów. Pozbycie się ich poprawi Ci humor i dobrze wpłynie na samopoczucie. W pracy wykaż zdecydowanie większą przedsiębiorczość. Nie bój się ryzyka. Kontroluj jednak swoje reakcje i panuj nad emocjami. Ważne są dobre relacje z otoczeniem. Przed Tobą nowe wyzwania.

\\ codzienny 28.11.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiaj odczujesz spadek formy fizycznej i intelektualnej. Nie jest to sprzyjający okres na rozwiązywanie trudnych problemów zawodowych ani na kontakty intymne. Zanim wstaniesz z łóżka, zaplanuj ten dzień ze szczegółami. Większe zainteresowanie okaż sprawom dotyczącym zdrowia. Nie jest aż tak źle, jak myślisz. Dalekie wyjazdy nie są wskazane.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny