wyniki wyszukiwania: Rozwiazlosc

Nie znaleziono żadnych wyników dla frazy Rozwiazlosc.

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 30.05.2015

Ryby 20.02-20.03

Udany dzień. Większość Planet jest w harmonijnym położeniu do Twojego znaku. Nie powinieneś się więc obawiać żadnych przykrości ani niepowodzeń. Intuicja podpowie Ci, którzy ludzie są Ci naprawdę życzliwi, a od których należy trzymać się z daleka. Odpowiedni czas na przemyślenia i refleksje - Nów Księżyca pomoże Ci zebrać myśli i zastanowić się nad dalszymi planami.

\\ codzienny 30.05.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzisiaj masz szanse zmienić coś w swoim życiu. Planety dodadzą Ci siły i odwagi na realizację planów. Zastanów się jednak, czy stać Cię na to, aby wszystko zaczynać od początku. Jeśli tak, to nie oglądaj się na innych tylko działaj zgodnie z samym sobą. Słuchaj intuicji, bo to właśnie ona jest teraz Twoim doradcą i najlepszym przyjacielem.

\\ codzienny 30.05.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Będziesz dziś w doskonałej formie i nastroju. Radosny i pozytywnie nastawiony do świata i ludzi. Wykorzystaj jak najlepiej sprzyjające Ci okoliczności. Umów się na spotkanie z kimś wpływowym i przedstaw mu swoje propozycje. Nie zapominaj o dzisiejszym Nowiu, znajdź godzinkę albo dwie na zastanowienie się nad tym, co chcesz osiągnąć w najbliższym czasie. Poparcie kogoś ważnego może Ci pomóc w forsowaniu planów.

\\ codzienny 30.05.2015

Strzelec 23.11-21.12

W pracy Twoja wyobraźnia będzie aktywna i podsunie nowe ciekawe pomysły. Działalność twórcza dostarczy Ci wiele satysfakcji. Ważny jest jednak dobry kontakt z otoczeniem. Bardziej odpowiedzialne zadania lepiej odłóż na inny termin. Możesz zobaczyć stare sprawy w nowym świetle. Otwórz się na nowe rozwiązania i pomysły. Trudno Ci będzie opędzić się od wielbicieli. Nie zapominaj o ruchu na świeżym powietrzu.

\\ codzienny 30.05.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiaj możesz reagować gwałtownie na zmieniającą się sytuację. Poczujesz jakby wszystko "zwaliło się na Twoją głowę", natłok obowiązków może Cię przytłaczać. Spokojnie i w miarę szybko przyzwyczaisz się do nowego tempa życia. Nie łap wszystkich srok za ogon. Dzień spędź aktywnie. Bądź ostrożny za kierownicą.

\\ codzienny 30.05.2015

Waga 23.09-23.10

Wenus, co prawda jest w kwadraturze do Twojego znaku, Ty mimo wszystko jesteś ulubieńcem planet. Przed Tobą kolejny miły i satysfakcjonujący dzień. Będziesz tryskał humorem zarażając swoim optymizmem innych. Doskonały moment na pracę w zespole a także na wycieczki. Masz szansę w sposób naturalny i niewymuszony zostać liderem grupy. Możesz sprawdzić się w akcjach społecznych i charytatywnych. Może Cię ugodzić strzała Amora.

\\ codzienny 30.05.2015

Panna 24.08-22.09

Praca, której ostatnio poświęcasz wiele sił i czasu zacznie przynosić Ci korzyści. Twój upór w dążeniu do celu zasługuje nie tylko na pochwały, ale na konkretną nagrodę. Szczęście zacznie Ci wreszcie sprzyjać. Już niedługo pojawi się szansa na duże pieniądze. Jednak dzisiaj nie planuj żadnych wydatków, unikaj podpisywania umów i wstrzymaj się z ostatecznym zdaniem w jakiejś kwestii. Przygotuj się na spotkanie z miłą osobą. Dbaj o dobrą kondycję psychofizyczną.

\\ codzienny 30.05.2015

Lew 23.07-23.08

To wyjątkowo pomyślny dzień. Dzisiaj powiodą się wszelkie egzaminy, a także rozmowy kwalifikacyjne w sprawie pracy. Dzisiaj wszystko się musi udać. Wykorzystaj sprzyjającą Ci aurę a osiągniesz, co zaplanujesz. Podczas Nowiu warto zrobić plan na najbliższe 28 dni. Bez zbytniej fatygi wygospodarujesz jeszcze godzinkę na przyjemności. Masz wokół siebie wielu życzliwych ludzi.

\\ codzienny 30.05.2015

Rak 22.06-22.07

Dzień nie będzie spokojny ani aktywny. Możliwe są liczne niesprzyjające okoliczności, których trudno uniknąć. Jeśli odpoczywasz na urlopie, to szukaj towarzystwa, które pomoże Ci odzyskać dobry humor i fizyczną aktywność. Jeśli pracujesz, to przyjmij propozycję służbowego wyjazdu. Samopoczucie poprawi Ci spotkanie z sympatyczną osobą. Dbaj o dobre relacje międzyludzkie. Nie daj się chandrze, bądź radosny i nie unikaj towarzystwa.

\\ codzienny 30.05.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj gwiazdy są Ci przychylne. Wykorzystaj więc ich dobre wpływy i pozałatwiaj zwłaszcza te sprawy, które od jakiegoś czasu odkładałeś na potem. Przy okazji weź się za planowanie wydatków. Możesz dzisiaj zrobić plan i zaplanować na najbliższy czas najtrudniejsze sprawy. Skreśl z listy te, które nie są konieczne. Nie planuj pożyczek, mogą być teraz trudne do spłacenia.

\\ codzienny 30.05.2015

Byk 21.04-20.05

Dzień miły i pomyślny dla wielu sfer Twojego życia. Sprzyja aktywności intelektualnej i twórczej. W pracy będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów. Bez trudu znajdziesz sojuszników do nowych przedsięwzięć. Niewykluczone podróże w odległe strony. W związkach uczuciowych stabilnie. Z Lwem lub Baranem będziesz bardzo szczęśliwy. Kontynuuj swoje plany.

\\ codzienny 30.05.2015

Baran 21.03-20.04

Dzisiaj masz okazję umocnić swoją pozycję w firmie. Bądź więc przygotowany na niezwykłe wyzwania. Znajdź chwilę na głębokie przemyślenia, skorzystaj z pomocy przychylnie patrzącej na Ciebie Wenus. W interesach pojawi się szansa, z której powinieneś skorzystać. Rusz głową a zdobędziesz furę grosza. W tej materii sprzyja Ci nieustannie Saturn w trygonie do Twojego znaku. Uważaj, aby nie popełnić falstartu.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny